• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde otěhotnět bez vaginálního orgasmu?

30. července 2015 
Jde otěhotnět bez vag.orgasmu? Máte s tím někdo zkušennost?
25. pro 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlovac A proč by nešlo? Učí snad v biologii člověka že je k tomu třeba? Nebo snad znásilněné ženy co otěhotní jej mají? :confused:
25. pro 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@karlovac Orgasmus otěhotnění pomáhá, ale není nezbytný.
25. pro 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
co je to za dotaz? orgasmus neni s otehotnenim nijak spojeny. to nas snad ucili uz na zakladce, jak se oplodnuje vajicko.
25. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Já padám :grinning:
25. pro 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Kdyby ne, asi by jsme vymřeli... :grinning:
25. pro 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
ano, mám s tím zkušenosti.. :grinning:
25. pro 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
určitě se dá otěhotnět i bez něho, ale s ním je to určitě hezčí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
25. pro 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tady taky padám :grinning:
25. pro 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To je dotaz pomalu jak z Bravicka :confused: :sweat_smile:
25. pro 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
No já jen čekám kdy přjdou dotazu typu: Neteče nám teplá voda, můžu se umýt studenou? :astonished: :confounded: :grinning:
25. pro 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
pardon,ale... :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to sa toho stalo ze sa opytala taku otazku.........padajte vsetky na zadok .chce odpoved a nie blbe komentare
25. pro 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Aspoň někde se člověk pobaví :slight_smile:
@chris_n jestli paní nemyslela mužský orgasmus ve vag. :grinning:
Pardon, že to zlehčuji, pokud to bylo myšleno vážně :slight_smile: Jinak to samozřejmě jde..
25. pro 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@karlovac Teď jsem to ještě googlila a zdá se, že poslední výzkumy neprokázaly dřívější hypotézy o tom, že ženský orgasmus napomáhá otěhotnění (kromě toho, že samozřejmě dělá celý proces mnohem lákavějším :grinning: ).

Ale všem, které se tak pobavily, bych chtěla vzkázat, že na to opravdu byla (je) poměrně rozšířená teorie, že stahy dělohy a další procesy při orgasmu napomáhají tomu, aby sperma postoupilo, kam má, takže ta otázka nebyla zdaleka tak mimo, jak se někomu může zdát :wink:
25. pro 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
autor
@romcovaklarka Děkuji za odpověď. A toto byl přesně důvod proč jsem se ptala!!! Jinak bych se neptala ( už bych si cítila jak z dotazu z bravíčka) :slight_smile:
25. pro 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky bych padala smíchy, kdybych o tom před měsícem nečetla:grinning:
25. pro 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlovac :slight_smile: V pohodě. Jinak našla jsem právě odkaz na nějakou studii, která to prý vyvrátila, píše se o tom v tomto článku http://www.parenting.com/article/misconception-orgasm-will-help-me-conceive
25. pro 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romcovaklarka to a vím taky o té teorii, ale ptát se jestli bez orgasmu může žena otěhotnět je prostě mimo. jestli to bylo myšleno jinak, tak byla blbě položena otázka. podle mě prostě už děti na ZŠ vědí, jak se rodí děti a to zdalekanemusejí o orgasmu nic vědět.
25. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n chtela jsem mit reakci podobnou tem prvnim, pak me napadlo napsat, ze napisu svym zakum 8.tridy, abych se jich zeptala, ale i v tom jsi me predbehla :slight_smile:

A PRDÍ TAKY HADI???? :grinning:
25. pro 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@chris_n chtela jsem mit reakci podobnou tem prvnim, pak me napadlo napsat, ze napisu svym zakum 8.tridy, abych se jich zeptala, ale i v tom jsi me predbehla :slight_smile: a ted se mi to zdvojilo... no, co clovek nadela :slight_smile:
25. pro 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka vnitrni sekrece atd. to mas pravdu. Bohuzel ta otazka byla napsana trosku "nestastne" a vyzniva ve stejnem duchu: muzu otehotnet, kdyz mam pri sexu acylpiryn mezi koleny? :confused: :grinning:
@karlovac fakt nic ve zlym :wink: zeny kolikrat dosahuji pouze klitorialniho orgasmu, nebo vaginalniho. Vyjimecne obojiho a jsou i zeny ciste unorgasticke. Vsechny typy muzou otehotnet.
25. pro 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vaginální orgasmus otěhotnění skutečně jen pomáhá, samotné stahy způsobené orgasmem "ženou" spermiji k vajíčku, ale rozhodně to není nutné :wink:
25. pro 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka tu vsetky mudre panicky zožrali vsetku mudrost sveta.skoda sa aj na nieco vobec pytat.
26. pro 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haaaluska proc tohle pises? Zbytecne tim muzes cerit poklidnou vodu :slight_smile: Ja osobne napriklad nezeru, ale jim :slight_smile:
26. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco??????lebo sa clovek pyta a docka sa normalnej odpovedi??????????okrem par ludi ale naco sa pytat,zbytocnost.a to sa tak hovori ze zožerie mudrost.mne je absolutne jedno kto ako je.
26. pro 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je holky dobře, že to jde. Jinak bych asi nikdy neměla děti. Orgasmus "ze zásunu" jsem fakt neměla nikdy. Jen při orálním sexu. Holky, ale můžu otěhotnět, když budu mít orgasmus při orálním styku? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: PS: Odpověď "jasně, jestli manžel fluše sperma" neberu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
7. led 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “vulgarismy”
30. črc 2015 v 10:15 • mihrimah
zkusennost? :rolling_eyes:
30. črc 2015 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek