Je tu nějaká maminka v počátku těhotenství?

anet_98
1. kvě 2022

Zdravím maminky,

Aktuálně jsem v době, kdy mi na testu vyšel duch. Teď čekám na vynechání MS a budu volat doktorovi na první kontrolu. Rada bych toto čekání prožívala s nějakou maminkou, která to má stejné 🙂

Jsem máma malého chlapečka, kterému je 1,5 roku. S přítelem jsme se rozhodli mu pořídit sourozence a zadařilo se na poprvé 🥰 jsem moc zvědavá, jak to prvorozený vezme a co na miminko řekne. 😅 Pokud všechno dopadne, tak budeme mít malé ledňátko a synovi v tu chvíli budou čerstvě 2roky a 2 měsíce.

Foto je ze včerejšího testování 14dpo a zítra očekávám termín MS (16dpo) 🍀

maximaty
1. kvě 2022

Ahoj, gratuluji ♡♡
A já 🙂 jsem dnes 16 DPO vlastně 🙂.
U nás tedy proběhl Kryoembryotransfer, ale zatím se zdá, že úspěšně ♡ test je ze včerejška 🙂

merope
1. kvě 2022

Když si zadáš na koňovi termín porodu, automaticky tě hodí do "termínovky" a on už se tam někdo objeví - vím, že už takhle na začátku nás tam pár bylo a sdílely jsme i ty první obavy.

nina004
1. kvě 2022

@anet_98 @maximaty Ahojky dievčatá. Ja sa tiež pridávam. Trošku nečakane sme zistili ,že asi bude druhý drobček. Prvý má teraz rok a mesiac. Hodila som sa teda do tej skupiny lednoviek. Dnešný test 15DPO

anet_98
autor
1. kvě 2022

@maximaty také moc gratuluji 🥰 držím palečky, ať vše proběhne bez problémů 🍀 už máš termín k doktorovi?

anet_98
autor
1. kvě 2022

@merope určitě to udělám, děkuju za tip 😊

anet_98
autor
1. kvě 2022

@nina004 ahojky, no Teda, krásná čárka! Moc moc držím palečky na první kontrolu 🥰 budeš mít tedy dětičky kousek od sebe, ale budou si o to více rozumět 😁

nina004
2. kvě 2022

@anet_98 Ďakujem, tiež držím prsty nech všetko dobre dopadne. Už si sa objednávala k dr? Dosť sa toho bojím,že budú takto blízko od seba. Nečakali sme to 🙈

merope
2. kvě 2022

@nina004 To budou od sebe skoro 2 roky, sama co tak kde pozoruji, to považuji za absolutní ideál. Synovi už jsou 3, mám před sebou poslední KET a vnímám, jak už je mentálně "jinde" a vidím kolem sebe, jak ty děti, co jsou takto pak od sebe, jsou sice sourozenci, ale to "mentální spojení" jako u dětí 2 roky od sebe, co jsme měli třeba i se sestrami, tam prostě už není. Pokud jsou děti 2 roky (či i méně) od sebe, jsou si mentálně dost blízko na to, aby opravdu měli stejné zájmy, stejné fungování, byli schopní fungovat se stejnou smečkou kamarádů. To mladší je sice mladší, ale mentálně se pokouší vyrovnat staršímu, starší se trošku "sníží" dolů a je to super. Já třeba pokud se zadaří, tak sice budu mít "malého velkého pomocníka", ale než mladší vyroste do věku, kdy už si bude chtít hrát, tak starší půjde do školy a než se mladší dostane do školy, starší bude v pubertě.

anet_98
autor
2. kvě 2022

@nina004 Okolo těch 2 let rozdílu už to jde 🥰 jsou maminky, které mají děti od sebe 13-14 měsíců a to musí být očistec 😅
Ještě ne, teprve dneska mám termín vynechání MS, tak počkám do stredy/čtvrtka a zavolám si na gyndu. Chci si počkat i na pořádnou čárku. Dneska ráno takto⬇️

nina004
2. kvě 2022

@merope Ďakujem za povzbudivé slová. Ja som so sestrou tiež rok po sebe a je to super. Len mamka vždy vravievala aké náročné to pre ňu bolo,hlavne teda zo začiatku. Ale už si vravím,že sa s tým nejako popasujeme. Veď zvládli aj iný ,čo majú deti ešte bližšie pri sebe. Držím prsty nech vám to vyjde tiež. Kedy máte naplánovaný KET?

nina004
2. kvě 2022

@anet_98 Dnes už máš krásnu čiarku, pekne zosilnela. Juj len nech tak ďalej silnie. Aj máš nejaké nevoľnosti?Ja som tiež ráno skúsila test,ale už len preto,že manžel mi ich nakúpil arzenál,tak ich míňam. A síce už sú čiarky pekné,ale furt by to chcelo to potvrdenie od dr,na ktoré si teda ešte musím počkať.

merope
2. kvě 2022

@nina004 KET máme nějak v červnu (jak přijde MS), tak uvidím. A jinak ano, pro mámu to je náročné - ale velmi záhy už jsou děti dva parťáci a je naopak mnohem více klidu.

maximaty
2. kvě 2022

Dnešní testík... Moc pozitivnější už asi nebudou ... ♡♡♡

nina004
2. kvě 2022

@merope Silno držím palce nech to vyjde 🙂

nina004
2. kvě 2022

@maximaty To je krásna čiarka. Veru už asi o moc silnejšia nebude. Už len na doktora čakať.

anet_98
autor
2. kvě 2022

@nina004 už mi je asi týden špatně od žaludku, mám tlak v prsou a poslední dva dny jsem i strašně unavená. Dneska jsem dokonce usla po obědě s malým 🙈 zítra si už zavolám na gyndu a uvidím, kdy mě objedná. 17.5. mám svátek, tak by bylo fajn, tam jít na jmeniny 😁

anet_98
autor
2. kvě 2022

@maximaty krásná čárka 😍 jak se jinak cítíš?

maximaty
2. kvě 2022

@anet_98 cítím se celkem těhotně no... prsa, podbřišek táhnou, jsem úplně vyšťavená, což je ještě umocněno těmi extraporcemi hormonů "z venku". Třískají se mnou obavy, že se něco pokazí, další zklamání už bych nesla opravdu hodně špatně... ale snažím se si užívat všechno tohle v co nejpozitivnějším slova smyslu 🙂 otěhotnět byla ne úplně jednoduchá cesta opět, takže jsem vděčná úplně za všechno co to s sebou přinese. I kdyby mi mělo být sebeblběji 🤣

anet_98
autor
2. kvě 2022

@maximaty taky se docela bojím. V prvním těhu jsem byla s kolegyní, která byla o 4tydny v těhotenství napřed a nedopadlo ji to. Bohužel tam bylo mnoho faktorů skrz zdraví 😔 proto se snažím pořád vsugerovávat, že vše bude v pořádku a v myšlenkách se vracím zpět do minulosti, jaké to bylo s Martínkem 😁🍀❤️

nikolb99
3. kvě 2022

Ahoj holky, já se k vám taky přidám☺️
Jsem dnes 6+2tt už 12 dní mám vynecháno a test je pozitivní od pátého dne vynechání, týden zpět jsem měla hcg v krvi 210 o dva dny déle pak 638. V sobotu jsme, ale měli malou nehodu a odvezla mě rychlá, protože jsem hlásila, že jsem těhotná a bolel mě podbřišek po tom nárazu, na ultrazvuku bylo sice vše v pořádku, ale vypadalo to, že těhotenství je mladší než by mělo být. Jsem z toho trochu špatná, byla tam jen dutinka bez ničeho🙈 zítra jdu na kontrolu už ke svému doktorovi, tak jsem zvědavá jak dopadneme, držte palce prosím🥰🫶🏻 A všem vám gratuluju a doufám, že vám to dobře dopadne❤️

anet_98
autor
3. kvě 2022

@nikolb99 ahoj, palce rozhodně budu držet všechny, které mám 🍀🍀 plod je krásně vidět až okolo 7-8tt i se srdíčkem, takže věřím, že už to bude vypadat dobře 🥰 určitě nám pak dej vědět, jak si dopadla

anet_98
autor
3. kvě 2022

Holky tak 16.5. dopoledne jdu na gyndu. Je to den před mým svátkem 😁 hlavně aby to rychle uteklo 🥰

bereni
3. kvě 2022

Ahoj holky, já mám dva dny vynechání a mám lehkýho ducha na testu. Tak uvidíme zda to dopadne 🙂

nikolb99
3. kvě 2022

@anet_98 děkuju moc, to mě docela uklidnilo, zítra vás budu informovat☺️

anet_98
autor
3. kvě 2022

@bereni ahojky, držím palečky, ať duch sílí 🥰🍀 měla jsem se synem to samé - pořádnou čárku jsem měla asi až 8 den vynechání 😅 měla jsem titoz ovulaci 10 dní před MS 😁

anet_98
autor
3. kvě 2022

@nikolb99 určitě to bude v pořádku, uvidíš 😊 mě tedkon sestřička objednala až na 16.5. a to už budu 7+2 😁 takže už by mělo být vše vidět 🥰

bereni
3. kvě 2022

@anet_98 Fakt? To mě trošku utěšuje. Příznaky mám, jen se mi nechce věřit, že to vyšlo hned první měsíc :D

nina004
3. kvě 2022

@anet_98
@maximaty Ahojte baby, tak to vy už máte pekné príznaky. Ja som mala jeden deň zvýšenú teplotu,bolesť hlavy a tlak v prsiach a potom akoby uťalo a až na pozit.test a vynechanie ms nič. Mala som to tak aj u syna, tiež som pochybovala či som vôbec tehotná. Budem na vás myslieť.

@maximaty daj nám vedieť ako dopadneš vo štvrtok na krvi. Budem na teba myslieť. Držím silno prsty ✊ ale verím tomu,že je všetko ok.

@anet_98 16.5 už bude vidieť aj srdiečko ,tak budeš potom aspoň pokojná ,že je všetko ok. 🙂

nina004
3. kvě 2022

@bereni verím ,že to dopadne dobre. Ja mám dnes týždeň ,čo mi vynechala ms a až dnes je čiarka silná ako kontrolná. Vo štvrtok 2dni po vynechaní ju ani nezachytili všetky testy ;)

@nikolb99 Mne tiež ukázalo malého v dutike až v 8tt a to bolo už aj srdiečko. Dovtedy len dutinka bola na ultrazvuku. Testy máš krásne, drobec sa ešte ukáže. Len potrebuje čas.

nikolb99
3. kvě 2022

@nina004 věřím v to, miminko si moc přejeme a mám za sebou už jeden samovolný potrat, takže jsem teď hodně opatrná a trochu na nervy aby to drobeček zvládl🙈❤️