• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

(Zamčená)
13. července 2012 
@luckamb ano budu ale sehnala jsem jen papírkový mamatest tak uvidíme tak i tak chci jít příští týden na gyndu at mám ms
11. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz
@antana123 no tak budu napnutá do rána :D
11. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz
@jane_s To je jasné, že to dokážeme. :wink: :slight_smile: Bude to náročný úkol,tak doufám,že ho zvládnu. Šéfovou máme na operaci,tak se budu muset snažit já. :angry:
11. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz
@veru324 přeju hodně štěstíčka :wink:
12. črc 2012 v 06:25  • Odpověz
@flasinka @jane_s Taky se na to snažím nemyslet, ale fakt to jde hodně těžko. Ale mažela se tím snažím nezatěžovat, aby alespoň jeden z nás byl v pohodě. Jenže jak zjišťuju, tak to řeší taky. Ani by mně nikdy nenapadlo, že to chlap bude tak moc chtít :slight_smile:
12. črc 2012 v 06:32  • Odpověz
@antana123 já jsem vysadila HA na začátku září 2011, takže to ještě není ani rok.
12. črc 2012 v 06:35  • Odpověz
@flasinka Takže budeš teďka šéfová, jo? :grinning:
12. črc 2012 v 06:37  • Odpověz
Přeju dobré ránko :slight_smile:
tak dnešní test papírkový mamatest je negativ tak včera to byl asi vadný test
@ddanda tak oni považují snažení do roku jako normální my 1,5 děs :frowning2:
12. črc 2012 v 07:31  • Odpověz
@antana123 no právě proto to ještě zatím necháváme osudu.... :wink:
12. črc 2012 v 08:03  • Odpověz
@ddanda Mě taky už manžel smutně řekl, že asi chyba v něm..tak mu říkám ať neblázní, že to prostě nejde všechno hned, že on i já jsme určitě v pořádku:slight_smile:)) má strach no..ale ono to dobře dopadne že jo?:wink:
12. črc 2012 v 08:06  • Odpověz
@antana123 Tak hrozně moc štěstíčka, ono to už vyjde uvidíš:wink: držím pěstičky..
No jako rok je fakt dlouhá doba na to aby člověk byl pořád klidný:frowning2: to se snad jako nedá..
12. črc 2012 v 08:07  • Odpověz
12. črc 2012 v 08:29  • Odpověz
Těhulky
airinka83 (Bára).............TP 17.3.13........// 10.7.12....... 4. cyklus.....................kyselina listová plus

Snažilky
petramarie........................4 DC............. .....3. cyklus....................kyselina listova
jane_s...............................4 DC...................5. cyklus....................kyselina listová, vitamin E
ddanda..............................4 DC.................11. cyklus....................kyselina listová
terezet................................7 DC...................4. cyklus....................kontryhelový čaj
luckamb............................9 DC.................11. cyklus....................Clostilbegyt
veru324...........................21 DC...................1. cyklus.....................nic
flasinka...........................21 DC...................4. cyklus.....................nic
inde..................................22 DC.................. 1. cyklus.....................nic
kkjanicka.........................29 DC.................. 4. cyklus.....................mamvit, (přítel-selen/zinek)
antana123.......................36 DC..................1. cyklus......................kontryhel, farticare
12. črc 2012 v 08:32  • Odpověz
Teda holky, kde zase jste všechny?? :D
@ddanda
@jane_s
@ddanda
@antana123
@flasinka
12. črc 2012 v 09:53  • Odpověz
@ddanda Přesně tak,je to hodně těžké na to nemyslet. :unamused: Chvílu si říkám,že už na to kašlu,že to nebudu tak hrotit a najednou se přistihnu jak na to myslím. :angry: Ten můj je zatím naprosto klidný,ale to on vždy a za všech situací,pořádně mě říká ať na to nemyslím a neřeším to. :wink: :slight_smile: Má pravdu,jenže kdyby to bylo tak jednoduché ja se řekne. :wink: Šéfová ze mě teď nebude,ani bych nechtěla,spíš to vidím na menší anarchii v práci. :grinning: :grinning: Jen jsem dostala úkol přímo od ředitele a ten se musí tak během měsíce až dvou udělat. :angry:
12. črc 2012 v 09:53  • Odpověz
Holky,
jak u vás je?
TAdy svítí sluníčko, ale jako úplně vedro tam není.
12. črc 2012 v 10:37  • Odpověz
@flasinka no týýjo, tak to buď ráda, že máš takovou důvěru :wink:
12. črc 2012 v 11:03  • Odpověz
@luckamb u nás je zataženo a chladno
12. črc 2012 v 11:03  • Odpověz
@luckamb copak, zase nechodí lidi? :wink:
12. črc 2012 v 11:04  • Odpověz
@ddanda no vidíš, tak tady taeda zatím sluníčko svítí. Ale dneska jsem v práci do 4 takže mi to vlastně můžue být jedno. Teda až na to že mám šaty a žabky :D
12. črc 2012 v 11:04  • Odpověz
@luckamb to já se dneska trochu už přioblékla ráno :slight_smile:
12. črc 2012 v 11:07  • Odpověz
@ddanda když já ráno nestíhám. Než ze sebe udělám člověka, pak obléknout malou, odvézt ji k našim, ještě že manžel vyvenčil psy jinka jsem šla asi ve spodním prádle.
Jinak holky, zítra v 9 jedu na gyndu na UTZ, tak ně mě myslete, ať tam ty folici josu pěkně uzrálý po tom Clostilu.
12. črc 2012 v 11:08  • Odpověz
@luckamb Ahoj, u nás na jižní Moravě vykukuje sluníčko a konečně tady máme celkem chladno po tech šílených vedrech. :wink: :slight_smile:
12. črc 2012 v 11:12  • Odpověz
@flasinka já bych radši ta vedra. Já to totiž miluju :D :D Jéé ty bydlíš na jižní Moravě?? My byli koncem června na dovče na Pálavě. Jezdíme tam pravidelně. Je tam božsky.
12. črc 2012 v 11:16  • Odpověz
@ddanda To jsem ráda,že mám v práci důvěru,ale jestli to spíš není i zkouška. :wink: Na podzim se má vracet holka z mateřské místo které tam jsem,tak doufám že si mě tam nechají a nebudu muset ještě hledat něco jinýho. :angry:
12. črc 2012 v 11:17  • Odpověz
@luckamb My už jsme si těch veder tady užili až až. Máme podkrovní byt a měli jsme tady i 31stupňů takže jsem teď ráda,že se konečně trochu ochladilo. :wink:
12. črc 2012 v 11:19  • Odpověz
@luckamb jj, budem držet pěsti
12. črc 2012 v 11:21  • Odpověz
aaaa už se zatahuje i tady
a za chvíli oběd.
Mam hlad jak vlk.
12. črc 2012 v 11:22  • Odpověz
@luckamb Já jsem tady, byla jsem kvůli práci pryč:slight_smile:)) a teď zase makačka doma a u toho koníííík, jupííí, jééé tabulka zase aktualizována:wink: super.. už abych tam měla aspoň 15DC:grinning:DD Hola hola OVU potom voláááá:slight_smile:)) už aby tady byla a pak zase čekat na MS:grinning: nesnáším čekání... co děláš ty kočko?
12. črc 2012 v 11:23  • Odpověz
@flasinka Neboj se, to přijde raz dva:wink: nejsme přece žádný béčka, hold někomu to jde na první skok a my si počkáme:grinning: podle mě o to víc pak z toho budeme paf..já až uvidím //, tak to se mnou rovnou praští o zem:grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2012 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.