• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy čekáte - nečekáte menstruaci?

(Zamčená)
13. července 2012 
@ddanda tobě taky.
4. črc 2012 v 11:38  • Odpověz
Tak ja cekam o vikendu.

Ovu byla nejspis 22.6. Dost me boli bricho, zada v krizi, prsa, zravka.... no tak uvidime. Testovat budu az pri zpozdeni MS.
4. črc 2012 v 11:41  • Odpověz
Tý jo takový hubeňouři tady, to abych si snad našla někde mojí 60kg kategorii. Né že bych byla silnější, měřím 170 cm a když jsem přestala brát HA tak jsem kilo přibrala, které se nedá a nedá shodit :frowning2:. Jinak já čekám/nečekám MS v úterý, bylo to naše první opravdové snaženíčko...
4. črc 2012 v 11:55  • Odpověz
Přišla dneska mrcha, jak já to nenávidím :frowning2:
4. črc 2012 ve 12:07  • Odpověz
nase to bylo taky prvni snazeni, tak uvidim...
4. črc 2012 ve 12:19  • Odpověz
@krevetaci Tak já se k tobě hlásím do kategorie, ms taky "nečekám" v úterý :slight_smile:
4. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz
@ddanda super, tak budeme nečekat dvě, držím palce :slight_smile:
4. črc 2012 ve 13:01  • Odpověz
@oezde Jééé tak hodně štěstí, co vypadá nadějně..to já zatím nemám žádné příznaky, tak asi vím jak to opět dopadlo..ale nevadí:slight_smile: to je život..tak ať to vyjde:wink:
4. črc 2012 ve 13:34  • Odpověz
@mendie Jééé to je ale mrcha, mě to čeká v neděli nebo v pondělí:frowning2: taky se na ní netěším..tak neboj, příště to vyjde už třeba:wink:
4. črc 2012 ve 13:35  • Odpověz
@luckamb Jasný jasný, držím pěstičky, snad pomůže a už to bude fakt //:wink: no jo, není to fakt jako jednoduchý..
4. črc 2012 ve 13:36  • Odpověz
Hm, tak ja si jdu dat asi druhy obed dneska... dostala jsem hroznou chut na smazeny syr.... aaaachjo....takhle mi tehotensky bricho vyroste i bez mimina, nechtejte vedet, co vsechno jsem uz zezrala...
4. črc 2012 ve 13:43  • Odpověz
jinak me uz tyden picha na vajecnicich, jsem trochu vystresla, jestli to neni nejaky jiny problem.....
4. črc 2012 ve 13:52  • Odpověz
@oezde já měla tayk smažák k obědu, ale ani jsem ho nesnědla :unamused:
4. črc 2012 ve 14:00  • Odpověz
@oezde Jestli to nebolí při doteku šíleně, tak to bude OK, mě tam teď taky píchá.. :wink: asi to bude v pohodě, uvidíš!
4. črc 2012 ve 14:03  • Odpověz
@ddanda
@krevetaci Holky, moc vám oběma přeju, aby už nedorazila:wink: držím pěstičky.. a kdyby náhodou tak si dáte další kolo krásného snaženíčka milovanými muži:wink:
4. črc 2012 ve 14:04  • Odpověz
@jane_s však tobě to taky přejem!!!!!! :slight_smile:
4. črc 2012 ve 14:11  • Odpověz
@jane_s nene, neboli to silene, jen picha. horsi jsou ty zada a prsa, moc se kvuli tomu nevyspim...
4. črc 2012 v 16:50  • Odpověz
@oezde No tak to nasvědčuje tomu, že bys mohla být v tom:wink: budeš si dělat testík?:wink:
4. črc 2012 v 17:18  • Odpověz
Dobré ráno...
tak já stále bez MS :confused: přitom měla dojít včera max dnes :confused: :confused: :fearful: tož netuším kde se loudá fakt se mi nehodí aby přišla později :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. črc 2012 v 07:18  • Odpověz
@aguaverde no ale to je dobra zprava ne?:wink: tak zkus otestovat a uvidis:wink: drzim pesticky a dej vedet..tfuj tfuj:slight_smile:
5. črc 2012 v 08:27  • Odpověz
@jane_s no kdyby nedošla bylo by to fajn :wink: ale já sem si jistá že dojde jenže bohužel se jak naschvál opozdí a budu to mít i přes svatbu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a pro test sem ráno vyslala pana J. dovezl mi koblížky, koláček, croasany a na test zapomněl :grinning: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
5. črc 2012 v 08:35  • Odpověz
@aguaverde :grinning::grinning: tak hlavne ze jsou koblihy..to je dulezitejsi se poradne nadlabnout:grinning: tak tfuj tfuj at uz nedojde:wink: drzim pesticky..to ja cekam do pondeliiiii..chjooo..jeste 4 dny!:grinning:
5. črc 2012 v 08:40  • Odpověz
@jane_s no jasně nacpanej pupek je mega důležitej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: no uvidíme ....ráda bych aby došla dneska... nebo vůbec tož uvidíme :confused:
5. črc 2012 v 08:43  • Odpověz
@aguaverde Tak dej vedet jak si dopadla ju? Me uz zacinaji bolet prsa..MS se blizi. chjoooo..no co se da delat ze?:wink:
5. črc 2012 v 09:08  • Odpověz
Jane / treba to neni ms!
ja testovat budu nejdriv v pondeli, nechci se tim stresovat.
5. črc 2012 ve 14:46  • Odpověz
tak ke vsem radostem mi vyskakaly jebaky, co dost bolej... :angry: :angry: :angry:
5. črc 2012 v 16:30  • Odpověz
Ahoj, tak já doufám, že koncem měsíce už nepřijde, ale tenhle měsíc se snažíme prvně, tak tomu moc nevěřím:D Bylo by to hezké.
5. črc 2012 v 16:33  • Odpověz
@veru324 ahoj moje spolužačka otěhotněla též první měsíc po vysazení antikoncepce, nic není nemožné, třeba to dobře dopadne :wink:
5. črc 2012 v 18:06  • Odpověz
@hanicinka jj, taky mám okolo sebe několik takových kamarádek. Já tedy neberu už od listopadu, ale dlouho se mi rovnal cyklus, tak uvidíme, co příroda:slight_smile:
5. črc 2012 v 18:13  • Odpověz
@mendie Nedivím se..taky mě to čeká a bojím se, že zase dorazí..tak ať už ji máš pryč a může být další snaženíčko:wink:
6. črc 2012 v 07:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.