Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

kata1988
11. únor 2014

@kackabo ahojky, bohužel mi ta radost vydržela ani ne týden 😢 .teď jedem nový pokus, respektive se nebudeme hlídat a uvidí se...

kackabo
11. únor 2014

@kata1988 tak to mi je líto, mě se to taky tenkrát stalo když jsme se snažili o první dítko, že jsem měla pozitivní testy a pak jsem normálně dostala ms, ani jsem u dr. nebyla.

lennaaa
25. bře 2014

cca 7 let asi jsem brala ha. začli jsme se pokoušet loni v červnu a do teď stále nic...od prosince beru jen listovku,ale teď začnu i vitamin e a čaj koltyhern nebo jak🙂 nemyslím si že jsem tím nějak posedlá, nepočítám dny, ani neměřím teplotu ale asi začnu.... 😔 s každdym ms ale přichází zklamání..ms cca 34 dní.chystám se za gyndařkou...

cervenakarkulka
25. bře 2014

Ahoj holky, ja vysadila HA na podzim minuleho roku a az v prosinci jsem zjistila, ze nemuzu otehotnet, protoze mam cysty na vajecnikach. Projevovalo se to u me bodavymi bolestmi v mistech vajecniku. Az po nasazeni utrouse jsem v lednu otehotnela. Pokud teda mate pochybnosti, a jste po vysazeni HA, nechte se kompletne vysetrit, at mate jistotu, ze jste ok a nesnazite se zbytecne. Vsem vám drzim moc moc pesti!

makuka88
27. bře 2014

My vyzkoušeli už všechno ... a nic zatím...sice jen 3 měsíce, ale i tak uz zacinam mit menší depky ... 😒 kdy mam ovu vím, protože me bolí vajecnik. Asi zkusím ten kontryhelovy čaj.

marketajuppova
27. bře 2014

Ja otehotnela po dvou letech po vysazeni. S tim, ze prvni pul rok po vysazeni jsme spis davali pozor a naslednych 18 cyklu jsme se aktivne snazili...

lascie
31. bře 2014

@cervenakarkulka a budavou bolest jsi vypozorovoala kdy? 🙂 jako měla jsi to pořád nebo jen někdy? 🙂

cervenakarkulka
31. bře 2014

@lascie Už jsem ji mela dele. Doktorku jsem na to nekolikrat upozornovala, ale vzdy rekla, ze pohmatem nic nenasla a UTZ nemela. Takze na vysetresni me poslala az tak po pul roce bolesti, kdyz jsem nedostala MS. Bolest nebyla stala, ale spis obcasna. V jakych situacich se mi to stavalo uz nevim, mozna po vetsi namaze, ale to uz si uplne nevybavuji.

lennaaa
1. dub 2014

@makuka88 3 měsíce nic není, z toho depku neměj🙂 my začínám snažení 11. měsíc🙂 začla jsem pít ten konth. čaj, zobu různé semínka a listovku a vice to zatím nehrotím.ovšem nepopírám že z každou ms přijde zklamání...

makuka88
1. dub 2014

@lennaaa ja to znám... už s tou MS tak nějak pocitam... kdo by to rekl, takovych děti "omylem" a když člověk.chce tak nic.. cajik začnu pit také... preju hodně štěstí a snad se nám všem brzy zadaří 🙂

marketa11112
17. kvě 2014

@lennaaa no a my se snažíme mesic a ja uz zacinam silet . ach jo. ted si vycitam, ze jsme cekali tak dlouho a nezkusili mit prcka dřív. strasne se bojim. tehotenstvi, tedy zdrave dite najednou beru jako dar. drzim palecky. snad se zadari brzy nam vsem.

kami_k
15. čer 2014

ahojky holky🙂 nu já jsem vysadila antikoncepci v květnu a v červnu jsem to už nedostala,na testu // - s mužem jsme ani nepočítali, že to vyjde, tak rychle.Nechali jsme tomu volný průběh. Za 14 dní se budu chystat k doktorce. Chtěla jsem se zeptat zda pokud jste otěhotněli hned takhle po vysazení jste čekali dvojčátka?
moc děkuju za odpovědi.
p.s. opravdu stačí na to nemyslet a když to nejmíň čekáte tak se zadaří- držím palečky..

nita1984
15. čer 2014

Holky, trochu mě děsíte... plánujeme se snažením začít v lednu a přemýšlím, kdy vysadit... někdo říká hned, někdo až v lednu.... kdybych tak věděla, za jak dlouho se "zadaří".

malkapalka
15. čer 2014

27.srpna jsem si dala k narozeninam dobrani HA (pochopitelne jsem o tom informovala pritele) s tim,ze co se ma stat,to se stane a 24.listopadu prisla posledni MS

cervenakarkulka
15. čer 2014

@nita1984 za me urcite doporucuju ocistu od vsech tech sajrajtu a tri mesice pred snazenim uz jist listovku 🙂

kami_k
15. čer 2014

nejlepší je to probrat s svým lékařem, záleží na druhu antikoncepce, já brala logest a ten má docela nízkou dávku hormonů, takže doktorka řekla bez problémů že můžu začít hned..

nita1984
15. čer 2014

Beru Jeaninne, také mi bylo řečeno, že můžu začít hned... ale co si budeme povídat, nejmladší nejsem (i když vím, že jsou i starší maminky).... pro mě by byl ideál, aby se to povedlo tak v březnu/dubnu 😀 jenže jak to nejlépe naplánovat.... těžko říct.

jaenik
20. čer 2014

Já beru Sunya, dnes mi dotor řekl, že lze otěhotnět ihned po vysazení prášků a že pročišťování těla od prášků bývalo nutností dřív, dnešní HA je vyráběna tak, že tělo není třeba pročišťovat.

nufie
7. srp 2014

Ahoj, tak taky připojím konečně náš úspěch. Povedlo se nám napotřetí po 10letech braní HA. Pila jsem jen kotryhel. Začalo nám být divné, že pořád nic, tak jsme si říkali, že pokud se to do půl roku nepodaří, necháme se vyšetřit a najednou to vyšlo 🙂

pouzarovaj
7. srp 2014

kami-k - Také jsem brala logest, otěhotněla hned (až tak rychle jsem to zase neplánovala🙂 ) a máme tříměsíční dcerku, dvojčata se nekonala🙂

kronecka007
7. srp 2014

Já brala poslední roky Esete a podařilo se nám po problémech s anovulačními dlouhými cykly otěhotnět po 10 měsících za pomocí clostilbegytu a utrogestanu. Upřímně já už se hormonální antikoncepci vyhnu obloukem.

smardik
7. srp 2014

Asi za měsíc? od 1. ledna jsem nebrala HA a v říjnu se nám syn narodil

xsaruska
7. srp 2014

vysadila jsem v srpnu a v březnu otěhotněla, dvojčata se konala 😀 narodili se na konci listopadu 🙂

cloo
13. pro 2017

Po 10 letech HA Logest, jsem vysadila v dubnu 2017 (proběhly 2 chráněné cykly). Od června jsme se snažili. Vyšlo to v listopadu 2017. Jsem na začátku, potvrzeno doktrokou, a snad to zvládneme až do konce.
V tom listopadu jsem nasadila Gynex, a podpořila to Inofolicem a kyselinou listovou. Můž první měsíc, sám od sebe, nasadil selzink 🙂