Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Když to nejde...Jak to probíhá potom poprvé na gynekologii a co se řeší?

nanyh
17. srp 2019

Ahoj holky, převážně rok se s přítelem snažíme o mimi a zatím bezúspěšně. Mám v plánu jít na gynekologii a začít to řešit. Jen mě zajímá co mě čeká. Myslím si, že přítelem to nebude. Má 10ti letou dceru a my spolu už jednou čekali, ale šla jsem na přerušení. Myslím si, že problém je u mě, hodně na to myslím a jsem z toho pošahaná i přesto, že celý dny mám co dělat a chodím domů po celém dnů vyčerpaná.

martinafun97
17. srp 2019

Buď trpělivá, ještě to může vyjít....Rok není zase tak dlouho.. Pokud se to má stát, stane se to 🙂

barulina
18. srp 2019

Me dcerq.trvala skoro dva roky. Vypust kor kdsz jste uz spolu cekali tak too.chce je cas

tinka2011
18. srp 2019

My taky téměř rok čekali než jsem otěhotněla. Cca březnu mi řekl, že pokud do června neotěhotním pošle manžela na spermiogram. Pokud by manžel po vyšetření byl v pohodě, šla bych na řadu já (pravděpodobně neprůchodnost vaječníků) Dva dny než měl manžel jít na vyšetření jsem se dozvěděla, že jsem těhotná 😀 Takže jak holky píší chce to vydržet. Ale nám se to říká,chápu. (Jednoho syna už máme) Podle mě je to hodně o stresu a že něco chcete a najednou to nejde na písknutí.

michalelka
18. srp 2019

Základem je spermiogram u tvého muže, hormonální profil u tebe a pak se podle toho uvidí, co dál. My jsme se o Jondu snažili několik let a “nejhorší” pro mě osobně bylo, když bylo z lékařského hlediska vše OK, nebylo co léčit a řešit.

hance89
18. srp 2019

Ono hodně dělá i psychika. 😒 Já vím, že se to lehce řekne, ale zkus to vypustit z hlavy.
A ohledně vyšetření. Nejdříve půjde na řadu přítel (spermiogram) ten můj byl i na urologii.
A pak ty. Já byla na vyšetření zda mám průchodné vaječníky. A až pak jsem byla poslána na další vyšetření do Car

nanyh
autor
18. srp 2019

Děkuji holky. Zkusím ještě vydržet. 🍀

waloiss
18. srp 2019

Nám se zadařilo po třech letech 🙂 taky jsme to nějak neřešili... no v lednu koupena dovolená, takźe myslenky uplne nekde jinde 🙂 na konci unora kontrola po roce u doktora, pritel poslan na spermiogram ktery byl 8.3. Tam se zjistilo ze je plodny jak byk 😀 no a ja zpozdene mesicky, tehotensky test delan 11.3. A dve carky 🙂 termin mame 9.11. 🙂 urcite hlavu vzhuru 🙂

theronnie
18. srp 2019

@nanyh My jsme se s manželem snažili o druhy dítě 4 roky. Po roce, co to neslo, jsme byli v Gynemu na IVF klinice. Kde nám 5 pokusu o IVF nevyšlo. Pokaždé jsem potratila do 8 týdne. Ale i tak je muzu doporučit, jsou úžasný a mnohým to vyšlo. Já měla buď malou odezvu na hormony nebo naopak hyperstimulacni syndrom. Půl roku před 6. Pokusem o IVF jsme si dali pauzu, to bylo stejně nutné protože poslední hyperstimulacni syndrom byl obrovskej. Já jsem sledovala ovulaci sice porad, ale jednoho dne se konečně povedlo. Kupodivu přirozeně v ovulaci nebo těsně po. A nyní jsem v 16 týdnu. Držím palce 🙂))

Sem začni psát odpověď...

Odešli