Kontryhelový čaj - o okolik dní vám zkrátil MS cyklus?

michelka01
10. led 2015

Ahojky...chci se zeptat o kolik dni vam zkratil kontryhelovy caj mestruacni cyklus.ja ho mam 32 dni pred uzivanim.ted ho uzivam teprve prvni mesic a je to uz 33.a jeste jsem to nedostala.pila jse, ho jen do ovulace.tak se chci zeptat na vase zkusenosti

cbabu
10. led 2015

On by se ani dyl jak do ovulace pít neměl a pak až zase od prvního dne cyklu. Ja ho piju druhý měsíc a ještě k.tomu inofolic a minulý měsíc byl cyklus 45 dní teď jsem 23 a ovu zatím nikde.Tak kdo ví.každopádně bych řekla že to nebude otazka měsíce či dvou ale byl. Nebo seš tělu 🙂

nikolab20
10. led 2015

Ahoj mě kontryhelový čaj akorát uškodil. Menstruaci jsem po něm mela skoro celý měsíc.

hanivasi
11. led 2015

ahoj, nevím o tom, že by měl zkrátit menstruaci. Já ho pila v tomto období, ale pouze kvůli bolestem, které po čaji vždy zmizely.

pajule88
11. led 2015

Taky jsem kontryhel vyzkoušela. Původně jsem měla cyklus 33 dní, teď jsem 41, OVU nebyla a menstruace taky nikde. Tak nevím, co si o tom mám myslet 😠

lu777
11. led 2015

neslyšela jsem, že by měl zkrátit ms cyklus 😕
spíš zmírnit křeče nebo tak ne?

radiz
15. únor 2015

kontryhelový čaj piju pravidelně už půl roku vždy od začátku ms do ovulace. Začala jsem ho pít, abych podpořila růst děložní sliznice a na bolesti břicha před ms. Normálně mám cykly 25, 26 dní, tedy celkem krátké, ale za tu dobu, co ho piju, mi kontryhel cykly opravdu nezkrátil.

g_m
15. únor 2015

Mně zkrátil z 31 na 28, piju ho druhý měsíc a je fakt, že ovu tento měsíc ne a ne přijít :(

teraan
5. dub 2015

Kontryhelový čaj piju teprve druhý měsíc, cykly jsem měla dlouhé 47-50 dní, teď poprvé MS dorazila po 36 dnech i ovu proběhla, takže účinky se snad dostavily 🙂