Málo sexu a i tak se povedlo otěhotnět?

dendasubaristka
18. čer 2018

Zdravím holky zajímá mě je tu někdo z vás kdo měl málo sexu a povedlo se otěhotnět? 🙂 potrebuju se tak nejak uklidnit. Díky

babanci
18. čer 2018

Třetí dítě jsem si neplánovala, ale můj muž po něm hodně toužil. Na dovolené ve Španělsku mě přemlouval k "jedinému pokusu" bez ochrany. A co myslíš? Přijeli jsme domů, zjistili, že nás komplet vykradli....a já jsem v tom. 😀

dendasubaristka
autor
18. čer 2018

@ange_de_la_morte no my měli tenhle cyklus vlastně 2x po ovulaci,teď tyden nic a tenhle tyden by měl být jakože po ovulaci,ale tim že sem ji přestala první měsíc řešit tak jsem nemela ani poradne krece a nic. Takze treba ji teprve budu mit 🙂 proto si porad rikam neres,ale do ted to neslo. Hlavne cim vic na to myslim tim manzel fakt min chce no.

dendasubaristka
autor
18. čer 2018

@babanci ne nee :D

dendasubaristka
autor
18. čer 2018

@elikup tak to mate krasne stesti 🙂 🙂

dendasubaristka
autor
18. čer 2018

@ange_de_la_morte oprava melo tam byt napsane 2x po menstruaci 🙂

babanci
18. čer 2018

@dendasubaristka Jo, už je to řada let. Povedla se moc, ta Španělka malá, za pár měsíců se bude vdávat. Vždycky byla taková temperamentnější. 😀

ange_de_la_morte
18. čer 2018

@dendasubaristka : ono není čemu se divit - pokud ženská chodí za chlapem s tím že ,, dneska spolu musíme spát, já mám ovulaci,, tak si ten chlap přijde jen jako nástroj pro tvorbu dětí a ne jako milenec ... některým je to jedno hlavně jak to mají často, ale myslím že většina chlapů ve zralém vztahu potřebují vědět že žena s nimi spí protože se ji to líbí a ne protože má ovulaci ... lepší neříkat kdy máš ovulaci a normálně chlapa svést 🙂 .... a čím víc budeš řešit kdy máš a nemáš plodné dny tím víc budeš stresovat sebe a lézt na nervy partnerovi , vím že se to jednodušeji říká než dělá ale já jsem přestala sledovat ovulaci někdy v říjnu - už mi z toho fakt hodně hrabalo a celý můj život se odehrával jen podle menstruačního kalendáře a to jsem nechtěla

pavca1982
18. čer 2018

My jsme s nynějším manželem druhé plánovali, ale až později třeba o rok dýl , máme holčičku 15m..Sex jsme praktikovali přerušovaný, ale trefili jsme se zrovna do ovulace, která navíc měla být jindy a opravdu stačila kapka.Čekáme v listopadu našeho druhého potomka a přijali jsme to, že to tak má asi prostě být.

babanci
18. čer 2018

@pavca1982 Jo, u nás se říká...jedna kapička dělá Kubíčka. 😀

dendasubaristka
autor
18. čer 2018

@ange_de_la_morte no já právě manželovi nikdy neříkala teď mám ovulaci jdem na to,protože jsem právě nechtěla aby mu to tak přišlo,ale je docela vnimavi a asi když jsem za ním chodila v tu dobu casteji nez normalne tak mu to doslo no. A hlavne vidim ze ty minule dva mesice byly pro me fakt extremni,vnitrne jsem uplne silela a prave v ty mesice i manzelovi uplne opadla chut,takze ikdyz o tom nemluvim,tak to asi citil. Taky z nej vypadlo ze se ted toci skoro kazdy rozhovor kolem toho,me to sice neprislo,ale mozna to tak bylo,ikdyz jsem mu nikdy nerikala dneska je ovu dneska musime,tak to nejak vycitil. A tenhle mesic jsem se docela drzela vubec jsem na to nemyslela,az ted po tydnu bez sexu mi zacina zase hrabat,ale jak nad tim tak prrmyslim tak jsem minuli tyden od ctvrtka zas chodila casto a to ho asi zas zahnalo do kouta,dokud jsem za nim nechodila tak casto byl pri ch uti no,nevim jak to drla,ale vzdycky to pozna :D

evakaspar
18. čer 2018

@dendasubaristka je to o psychice ono staci vrznout si i jednou v roce a zrovna se trefit do ovulace neplanovaně a spontanne. Nemilovat se kvuli otehotneni, ale kvuli touze po partnerovi po telesne blizkosti atd... My uz mimi neplanovali a ejhle 😂

chrpalucni
18. čer 2018

@elikup fakt jen jeden? :O

janapetrvalska
18. čer 2018

no , ja dvakrat tehu (sice ani jedno nedopadlo) ale vzdy se povedlo kdyz zrovna byl v mesici max dvakrat sex :D takze ano da se i s malou frekvenci

elikup
18. čer 2018

@chrpalucni úplně jen jeden.

market1512
18. čer 2018

@dendasubaristka Ahoj, urcite to jde. O prvni mimco jsme se snazili temer 2 roky, behali po vysetrenich, 3x spermiogram, genetika, a meli jsme jit na prvni stani IVF a ja dva dny pred tim otehotnela. Narodil se maly (3 mesice pred porodem byl sex naposledy, v prosinci), ja do toho dalkove studovala VS a psala po nocich bakalarku, tak nebyl cas a uz vubec nalada. Maly mel 7 mes. a 3 tydny a ja poprve v zivote citila, ze mam ovulaci, tak jsme meli sex (4 za tech 11 mesicu) a kdyz jsem ji citila, chtela jsem to zkusit co to s telem udela... deti jsou po 16 mesicich. To vis, ze pokud je vse v poradku, je to jen v hlave!!! Preji hodne stesticka, aby to co nejdrive vyslo 😘

elikup
18. čer 2018

@chrpalucni byla jsem úplně otevřená, kyprá, připravená. Ale já to na sobe poznam, protože si sebe všímam roky. Ja si myslim, ze tyhle spermie nešly dlouho pěšky...
Jsem v souladu s tělem, rozumim mu dobře. Moje početí vlastně zacaly uz v roce 2010, kdy jsem začala měřit teplotu a zapisovat dalsi symptomy.

chrpalucni
18. čer 2018

@elikup hezky 🙂 to dodava optimismu ;)

chrpalucni
18. čer 2018

@elikup tak ja na sobe taky myslim, ze poznam uz co a jak...ale zatim nic :/ a teplotu merim teprve tento mesic

normalnimatka
18. čer 2018

@dendasubaristka hele, jako někdy se stává, že opravdu na to ten pár nějak moc "tlačí" a je to kvůli tomu. no spíš, než kvůli tomu že by to nešlo, to bude tím, že prostě tam něco tomu průběhu blokuje, a že to tak prostě vesmír/bůh chce, páč má smysl pro humor a pro zkoušení lidí.
je přeci spousta lidí, který si otěhotnění naplánujou, chtěj ho a taky to řešej (probůh, celej MK je plnej ovulačních testů a těhotenskejch testů a řešení, čím ještě přispět k početí), protože to nejde tak úplně neřešit, když po dítěti toužíš. netlačíš na to třeba pár měsíců, ale když to nejde, tak zbystříš, dřív, nebo pozdějc...
takže klidně se snaž to trochu vypustit, ale stejnak to tak nějak nejde a o tom to úplně není, dle mě.

a další věc, co mě napadá, když tě tady tak čtu.... jsi jako hleduplná, že s tím nechceš manžela prudit a "tlačit na něj", ale mně třeba přijde docela logický a normální, že když chci dítě, tak potřebuju mít sex častějc, než jednou za měsíc, a když jsou pravděpodobnější plodnější dny, tak že to bude ještě častější... tak nějakej chlap si možná bude připadat jako biologickej materiál, ale pokud to dítě chce stejně jako ty, tak nevim, proč by to měl vidět tak egoisticky, nebo já nevim, jak to nazvat.... já bych naopak se o tom s manželem otevřeně pobavila. prostě hele, tady jsou fakta, pokud chceme dítě, potřebujeme to trochu korigovat... doteď jsme to nekorigovali a nevyšlo to, ale já bych tomu chtěla jít aspoň trochu naproti. čas nám utíká a myslim si, že je to škoda. (zvlášť, pokud jste takovej průměrnej pár dneška, že vám je +- ke třiceti) prostě v tomhle duchu. a ten přístup, co tvůj muž má..........mně to přijde spíš, jakože není ještě úplně na to rodičovství připravenej, nebo zkrátka to nějak něčím blokuje. aby spíš tam nebyla ta příčina. takže bych se bavila i o jeho obavách z toho apod. když už to stejně vycejtil, že to trochu koriguješ a je z toho nesvůj, tak bych pátrala, proč je z toho nesvůj.

zuzik24
18. čer 2018

@dendasubaristka No to já fakt nevím, já si nic nepočítala, takže to nemůžu říct. Ono tehdejšího partnera přemluvit k sexu byl dost oříšek, takže jsem ráda, že se vůbec zadařilo 😂😂😂 Ale tohle třetí jsme s nynějším partnerem počali v údajně neplodné dny, to jsme se dost na tuhle metodu spoléhali a asi někde byla chyba ve výpočtu 😂😂😂

tynka9
18. čer 2018

deset měsíců jsme se snažili v období ovulace ob den, jak se doporučuje... a nic... a pak ten poslední měsíc jsme byli úplně vyfluslí a fakt neměli čas ani energii, tak jsme spolu byli jen jedenkrát a stačilo to 🙂 máme už půlročního chlapečka 🙂

sarkoc
18. čer 2018

Nám 3x na při prvním nechráněném styku ;) Z toho dvakrát mimo to, kdy jsem čekala ovulaci...

nikolavylezikova
18. čer 2018

U nás se povedlo hned.., řekli jsme si, ze se začneme snažit a nijak nic nehlidali.., měli jsme sex asi jen 3 krát a ja otěhotněla 🙂

kuliseks
18. čer 2018

stačilo vždy jednou a bylo to..starší syn i mladší... 🙂 ale ne každý má takové štěstí no, bohužel

dendasubaristka
autor
18. čer 2018

@normalnimatka tak vis co my se snazime za dva mesice to budou dva roky a ze zacatku manzel ovu chtel ve det snazil se vic atd. Po roce jak nam to neslo,tak proste asi videl ze to nema smysl a vypnul a rekl si nechame tomu volny prubeh. A hlavne nikdy jsme nechteli spadnout do toho mit sex bez chuti jen kvuli diteti. Me by se to taky nelibilo a tim ze jsem ja u nas ta vic naruziva a mam chut skoro porad tak nemma problem to mit skoro porad. Manzel ten je od zacatku nas rh o vztahu ten co chce min a kdyz proste nema chut muzu se stavet na hlavu. A posledne co jsme se o tom bavili,tak proste oba chceme tesime se,ale on uz je v tom stadiu pohoda neresim a ja se tam teprve ted dostavam a proste nebudeme soulozit na povel no. Urcite tam ma ty rodicovske sklony,vzdy zmizi s.detmy od segry v pokojicku a neni ho. Uplne si uziva deti a vse kolem. A sama abych rekla pravdu,nevim proc na tom diteti tak lpim,mame krasny vztah uzivame sia ho tak jak to je a dite nam jakoby tak nejak nechybi,tak si furt rikam co resis. Je mi 26 mam cas. Atd. Pristi mesic jdeme na vysetreni to me uklidni a zjistim jestli jsme zdravi,ale neni kam spechat. Ale vnitrne jakoby na to proste myslim.

ssandy
18. čer 2018

Prvni jsem resila a povedlo se po vice nez 2letech a 2ZT, druhe jsem neresila vubec a zjistila jsem to az v 9tydnu - jeden jediny styk, kdy jsme se fakt nesnazili, jen si proste nevzali kondom,rikala jsem si, ze pravdepodobnost skoro 0.🙂

dendasubaristka
autor
18. čer 2018

@normalnimatka jinak taky uz jsme resili to jestli ma strach a tak. Za tu dobu kdyz nam to nejde a treba bylo malo sexu,tak jsem se ho ptala jestli ma s neceho obavi a jde videt ze nema je vic v pohode jak ja. Bere to tak jak to je. A kdyz jsem mu prave rekla ja sve obavy,tak me uklidnoval a byl super. Za ty dva roky fakt bylo velke snazeni vice sexu a mesice kdy bylo min sexu. Ted jsou posledni dva mesice fakt takove krizove,proto me to zajimalo jestli se nekomu povedlo i kdyz se snazil malo.

dendasubaristka
autor
18. čer 2018

@ssandy jeee 🙂 no jsem zvedava pristi mesic az budu vedet jestli jsme zdravi 🙂 🙂 a pokud jo budu vedet jiste ze je to v te hlave 🙂 🙂

normalnimatka
18. čer 2018

@dendasubaristka tak tím líp....asi je fakt manžel víc vyrovnanej s tím, že když to nejde hned, tak to tak úplně neva. je to koneckonců asi ten moudřejší přístup🙂 tak máš doma zjevně skvělýho chlapa. ono se snad zadaří...ale po dvou letech je myslim fakt na místě nějaký to vyšetření.. a pak můžeš zkusit něco na podporu ovulace, čaje, bylinky...nic proti ničemu🙂 držim palce

normalnimatka
18. čer 2018

i když je dobrý vědět, že to můžou bejt i různý podvědomý bloky...ale snad to nebude váš případ.