Mamatest vs. Dr.max. Máte zkušenost?

24. zář 2023

Ahoj, chci se zeptat na vaše zkušenosti s testem dr max (ten modrý) a mamatestem. Vím, ze se má testovat jednou značkou, ale v lékárně neměli..
V sobotu ráno, 3 dny před ms jsem si dělala mamatest a byla už vidět slabá čárka, ale dnes navečer jsem zkusila dr max a tam je sotva viditelná. Ano ano, nemá se testovat předem, vím, ale zajímá mě čistě, jestli může mít méně barviva dr max a jestli nemá někdo pro srovnání taky tu zkušenost. Moc díky

lenie82
24. zář 2023

Vecer budes mit vzdy carku slabsi nez rano. Testuj vzdy ve stejnou dobu a nejlepe rano, kdy je moc nejvice koncentrovana.
Ja mam takovou zkusenost, ze testy dr. Max delaji slabsi carky…

lencaa11
24. zář 2023

Testovala bych ráno vecer moc toho někdy test neukáže

autor
24. zář 2023

@lenie82 no já jsem si právě říkala, ze když už je to jakoby o del dyl, tak by se mohla ukazat i večer 🤦‍♀️
Dekuji!

lencaa11
24. zář 2023

A foto testu ??

autor
24. zář 2023

@lencaa11 dr maxe nemam vyfoceny na denním světle, tak zítra. Mamatest přikládám

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
24. zář 2023
lencaa11
24. zář 2023

To je pěkná čárka 👍☘️☘️ udela bych ráno navy test dr max min barviva tak možná proto

teenyel
25. zář 2023

Dr.Max ma o dost mene barviva, zkousela jsem je porovnavat ze stejne moci ve stejnou dobu. Na Mamatestu byla uz pekna carka, na Dr.Maxovi slaboucka. To same In:time. Take ukazuje slabsi. Mamatest ma barviva nejvic 😉 o den pozdeji jsem udelala digitalni ClearBlue a uz tam bylo +1-2 😉

autor
25. zář 2023

@teenyel děkuju, kez by to byl taky ten případ 😤

helen_h
25. zář 2023

To už opravdu nevypadá jako duch, to je normální čárka. Myslela bych, že je to na dobré cestě, držíím place!

autor
25. zář 2023

@helen_h zkusím rano mamatest, co ukaze , děkuji!

autor
26. zář 2023

Dnes takhle. Není to slabý na to že je dnes den ms?

lencaa11
26. zář 2023

Řekla bych že vůbec ba naopak je silnejsi od předtím 💜💜🤰

helen_h
26. zář 2023

Na ten menses úplný luxus, fakt pořádná čárka, gratuluji!