Maminky proběhla ovulace?

lucinkamarecek
19. říj 2018

Krásný slunečný den maminky,

První měsíc testuji ovulaci, druhý měsíc bez HA.

Testováno ovu testy Dr. Max. Myslíte, že toho 17. A 18.mohla proběhnout nebo vůbec nebyla?

Děkuji za názor

Přeji krásný den maminečky

balogis
19. říj 2018

Ja si teda ovulacni testy nikdy nedělala,ale dle mě není pozitivní ani jeden.

vendelinka08
19. říj 2018

@lucinkamarecek myslim..ze ovulace zatim nebyla...a spise nez datum bych si psala den cyklu. Od kolikateho dne cyklu si testy delate?

lucinkamarecek
autor
19. říj 2018

@vendelinka08 od sedmého dne

jaaaninda
19. říj 2018

@lucinkamarecek jak dlouhé míváte cykly? Pozitivní test není ani jeden. Ale některým ženám testy Dr.Max nesedí a ovulaci jim ukazují jen tak, jak tady vám. Zkuste testovat dál a pokud už se do ms ovulační test nevybarví do 100% pozitivity, tak vyzkoušejte jiné testy. Např. testy Wondfo mají v sobě víc barviva a proto ukazují ženám, kterým nesedí Dr. Max, ovulaci lépe.

lucinkamarecek
autor
19. říj 2018

@jaaaninda děkuji za radu kéž bych už nemusela takto testovat zkusím to takto dodělat a uvidíme. Jinak koupím Vámi doporučované. Mám cyklus vždy 31 dní

vendelinka08
19. říj 2018

@lucinkamarecek myslim..ze pokud mas cykly 31 dni tak je jeste brzy...ja osobne kdyz jsem mela cykly 32 dni tak jsem mela ovulku az 18dc...takze tvoje ovulace muze jeste dorazit. Jinak testy mi vzdy ukazaly krasne druhou carku...

jaaaninda
19. říj 2018

@lucinkamarecek při cyklu 31 dnů by k ovulaci mělo dojít v rozmezí 15DC-21DC. Tedy k ovulaci může ještě dojít nebo při delší luteální fázi by teoreticky mohlo dojít toho 18.10. Testujte dál a uvidíte. Držím palce

lucinkamarecek
autor
19. říj 2018

@jaaaninda děkuji moc za podporu co se týče příznaků měla jsem a mám dneska ještě bolest podbřišku jak u menstruace a měla jsem 17 a 18.lepkavy průhledný výtok

aega
19. říj 2018

Tohle jsou mé ovulační testy. Při druhé z leva proběhla ovulace. Čárky sem vždy měla slabší a myslela že ovulaci snad nemam. Takže myslím že u vás ovulace klidně proběhla, ale každý to má jinak 😊

lucinkamarecek
autor
19. říj 2018

@aega jeee to by tloušťkou sedělo podobně jak u mě tak snad proběhla a mohlo se zadařit, další měsíc kdyžtak zkusím jinou značku testu. Děkuji moc za odpověď a ukázku Vašich testiku

verusch
20. říj 2018

Ahoj muzu se zeptat co myslite probehla ?

hermij
20. říj 2018

@lucinkamarecek Ovu testy jsou zbytečná finanční investice. Ovu může proběhnout i nepozorovaně. Detekují jen hladinu LH v moči a ten se uvolňuje už když se tělo na ovu chystá, takže můžete mít pozitivní ovu testy i 5 dní :D Ale nevíte, kdy přesně proběhla. K tomu je lepší indikátor měření bazální teploty. Hodně zdaru ;)
@verusch Ano, ale až někdy ten 14.-15. den cyklu. Když to není přiblížené, nevidím přesně. Kdyby to tento cyklus neklaplo, tak mrkněte na délku luteální fáze, příp. mi napište zprávu, mrkneme na to spolu ;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru