Marná snaha o dítě

kopretina2408
6. led 2018

Ahojky tak po půl roce snažení se jdu příští týden objednat na gyndu ať mi předepíše něco podpůrného k otěhotnění.. nějak se tím nestresuji, ale nečekala jsem, že to bude takhle dlouho trvat... ☹

aklin
6. led 2018

My 10 mesic snahy. Nejdrive jsem mela duphaston, ktery nepomohl, ale nadelal paseku. A ted mi predepsal norerhisteron (krvaceni mimo cyklus), ale nechapu prc mi ho predepsal, kdyz jsem ho dostala az po ovulaci, tudiz bych teoreticky mohla byt tehotna. Tento lek se nesmi uzivat pokud zena chce otehotnet nebo se domniva ze je tehotna. To mi hlava nebere.

jezucha
6. led 2018

Holky, neblaznete! To je přeci pár měsíců..my na první čekali 4 roky..😉

beruska1889
Autor odpověď smazal
Zobraz
alenkara
6. led 2018

neboj se, všechno bude, jak má být. Jak se říká: Na dobré se musí čekat 😊! My šli po roce snažení do Genettu, tam další půlrok. Nakonec se zadařilo po první IUI. Držím palce 🍀

ladyhacek
6. led 2018

DR píše spíše něco až po roce snahy půl roku je standartní doba do roka to není problém. Spíše bych zkusila nějaké bylinky co kontryhel čaj? Piješ? Ale uvidíě co ti řekne gynekolog

gracinka7
6. led 2018

Půl roku je normální doba u zdravého člověka. Doktoři to většinou řeší az tak po roce snažení.

labijoux
6. led 2018

Čaj lymfodren, kontryhel, malinik, kapky gynex, půl roku.je opravdu chvilka

kopretina2408
autor
6. led 2018

To kdybych věděla, tak začnu dříve 😀 u prvního to bylo asi po 2m tak si říkám, že to je poměrně dlouho i když vím, že jiné páry se snaží ještě delší dobu...

aklin
6. led 2018

Prvni se nam zadarila az po 2,5 letech, proto jsem nestastna, ze se to zase opakuje.

kopretina2408
autor
6. led 2018

Já vím, že je zbytečné panikařit a ani to nedělám, jenom jsem si myslela, že to půjde raz dva...

kopretina2408
autor
6. led 2018

@ladyhacek jj kontryhel. čaj piju, jim kyselinu listovou a toť vše a používám ovulační testy..

ladyhacek
6. led 2018

@kopretina2408 syn se skutečně povedl hned druhé trvalo 4,5mesice

baraskaska
6. led 2018

Mne dr rekla ze resit budem az po roce. Co jsem si cetla na jednu ovulaci pripada asi 20% ze otehotnis to neni moc, proto to treba i ten pul rok i rok nevychazi. Pak uz to zacina byt podezrele. Taky jsem stresovala a sla k dr. Akorat mi poradila inofolic, ten je drahej jak pes tak jsem si koupila obyc listovku a zacla pit kontryhel a do mesice bylo zadelano. 🙂

everyone
7. led 2018

@aklin mě ho doktorka taky předepsala ( měla jsem menstruaci 3 týdny) a říkala mi ať se v průběhu užívání nesnažíme. Myslím, že tě tvůj lékař měl upozornit 🙂 Jinak já teď čekám na menstruaci a hned po skončení mám přijít na ultrazvuk. Měla by mi i něco napsat na podporu ovulace. Snažíme se stejně dlouho jako vy 🙂 hormonalni profil ti doktor dělal?

aklin
8. led 2018

@everyone neudelal. Daval mi neco aniz by znal skutecny problem. On jen hadal a hlavne cilem bylo zalepit mi hubu na par mesicu. Dnes jsem zmenila gynekologa, budu dochazet k expertce pres lecbu neplodnosti. Jsem rada, ze se pohnu z mista.

babanci
8. led 2018

Holky, a je vhodné hned baštit nějaké hormony?

biedronka10
8. led 2018

Nam se taky zadarilo po 2,5 letech. Nepravidelne cykly, treba spozdeni ms 3 mesice....otehotneni bylo po duphastonu, ale teda tak hroznou posledni ms pred tehotenstvim jsem jeste nemela. Celkem horor, tezke migreny a zvracela jsem i na ulici.

beruda
8. led 2018

@aklin nám taky první až po 2,5 roce a druhá po roce a půl z IVF...ano opakuje se to a i když si člověk říká, že to u druhého nebude prožívat, protože už jedno má, opak je pravdou :-/

aklin
8. led 2018

@beruda presne tak. Utesuji se, ze kdyz k nam prislo prvni, prijde i druhe. Ono je nejhorsi, kdyz jednou mesicne prijde splin. Po dnesku vim, ze jsem na dobre ceste. Konecne se veci zacnou hybat spravnym smerem. Pravdepodobne za to muze osud.

everyone
8. led 2018

@aklin to je nejlepsi rozhodnuti 🙂 taky jsem uz od jedne gynekolozky odesla a ted jsem naprosto spokojena 🙂 pani doktorka nic nenecha nahode a tento mesic mam po menstruaci hned prijit at mi nejak pomuze s ovulaci 🙂 hned je mi lip, kdyz vim ze jsen v peci odbornika 🙂

aklin
8. led 2018

@everyone napodobne. Mrzi me, ze jsem to dlouho odkladala. Ale jak se rika: "nikdy neni pozde".