Menstruace při ovulaci - je to možné?

kocicinka16
13. říj 2018

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Ve středu jsem byla na gyndě, aby mi změřili velikost vajíček ultrazvukem a doktor řekl že je vše v pořádku. Ale hned druhý den jsem začala špinit a dostala menstruaci, ale ne moc silnou a spíš je ta krev taková do černa. Zarazilo mě že jsem to dostala týden a něco po menstruaci a ještě při nejlepším dnu na otěhotnění. Nevíte někdo co se děje? Jsem z toho docela vyjukaná. Ještě bych měla říct že mi doktor{zaskok za mého doktora} před měsícem napsal Utrogestan a inofolic. Utrogestan jsem vysadila, protože můj doktor, nevidí důvod proč ho brát.

janapetrvalska
13. říj 2018

@kocicinka16 cystu nevidel? pokud ne, tak nektere spini nebo slabe krvaci pri ovu ...

kocicinka16
autor
13. říj 2018

@janapetrvalska neviděl říkal že mám ukázkovou ovulaci. Snažíme se o miminko od dubna a tohle se mi nikdy nestalo. A jako špinění to nevypadá.

janapetrvalska
13. říj 2018

a co vsechno beres/neberes za vitaminy na otehotneni ? me treba takhle rozhodil gynex tak hned jsem prestala brat a dalsi cyklus uz byl ok .. kazdemu sedne neco jineho .. A jeden a trn samy Dr. ti nasadil utros a pak hned vysadil ?

kocicinka16
autor
13. říj 2018

@janapetrvalska nene, zástup mi dal Utrogestan a můj doktor mi ho vysadil. Jinak beru jen inofolic. Nic jiného.

werumka
13. říj 2018

@kocicinka16 Úplně v pohodě, někdy se stane, že dojde k ovulačnímu krvácení (někdy si ho ženy spletou s menstruací a pak popisují, že otěhotněly v době menstruace). Někdo to tak má pravidelně, někdo jen někdy. Někdo vůbec. Ničemu to nevadí 🙂

kocicinka16
autor
13. říj 2018

@werumka tak doufám že to bude v pořádku. Už to mám třetí den. Jen by mě zajímalo jak mám otěhotnět, když pořád krvácím. Nejsme zrovna fanoušci takového sexu🙂

werumka
13. říj 2018

@kocicinka16 Zkus si koupit ascorutin, mel by na tohle dost pomoct 🙂 případně větší dávky vitaminu c. V tuhle chvíli už bys stejne neotěhotněla, pokud k ovulaci doslo před třemi dny, tak už se vajíčko neoplodni. Jestli jsi navíc brala před nedávnem Utrogestan, mohlo ti to trochu hormonálně rozhodit cyklus a tohle ovulacni krvácení je důsledek. Zkus ale ten ascorutin 😉

kocicinka16
autor
13. říj 2018

@werumka tak to si ho v pondělí dojdu koupit. Moc děkuju za radu 😉 už jsem klidnější.

leniczka23
14. říj 2018

@kocicinka16 ja kdyz mela silnou ovu taky jsem spinila..rika se tomu bourliva ovulace..

renulkka
14. říj 2018

@kocicinka16 Já takto při ovulaci krvácela 3 dny, 4.den špinila 🙈

iowa
15. říj 2018

Já krvácím při ovulaci, trvalo mi asi půl roku, než jsem to zjistila, vždycky jsem si myslela, že mi přišla MS dřív, pak přestala a pak se rozjela později. Tak buď v klidu 🙂

barulina
14. čer 2019

Ovulacni krvaceni

ankaa25
21. zář 2021

Holky ve středu 15.9 jsem měla ovu folikl 20 mm a od 20.9. jsem krvácela ms hodně včera a dneska už málo .... Podle kalendáře mi ms měla příď právě v 20.9 jen chci vědět co to znamena . 😔 Mám malou LF 😔 žádné vitamíny nic neberu. Akurat už 2roky neberu depo poveru 😔 to je antikoncepce může to být z toho máme jedno dítě už jí je 5let 😔 žádné problémy nebyly a teď se bojím že už nebudu mít nejde nám to snažíme se už od února akurat jednou v 5mesici jsem měla na TT dvě čárky jedná silná jedná slabá duch 👻 a za 4dny jsem dostala ms 😔😔