Měsíc početí blížící se měsíci vašeho narození. Je větší pravděpodobnost otěhotnění?

petrane
7. říj 2019

Dobrý den,
počali jste vašeho potomka během měsíců(max 2před/2po), které se blížili k vašemu měsíci narození? Slyšela jsem, že je větší pravděpodobnost otěhotnění a toho, že bude vše ok

urtica
7. říj 2019

A teď mě ještě napadlo, že obě babičky měly narozky na konci března a naši jsou od sebe o 4 dny přelom prosinec/leden...ono na tom snad něco bude 🙂!

dzogobela
7. říj 2019

@urtica to my jako planovali dite 🙂 akorat to po vysazeni antikoncepce neslo uplne tak hladce no 😀

normalnimatka
7. říj 2019

ne ani u jednoho. naopak plánovala jsem, abychom měli narozeniny všichni podobně🙂

verunka_korunka
7. říj 2019

@petrane rozumim, ale vzhledem k tomu, ze jsou to dcery a nekdy nejspis deti mit budou, tak by potom jejich datum narozeni v tomto hralo jednou svou roli. Coz u te extremne predcasne narozene je proste mimo... teda jestli mi rozumite.

magda82
7. říj 2019

ja minulý rok otěhotněla den před mými narozeninami a bohužel jsem potratila a od té doby je to 17 měsíců co se nedaři ☹☹☹☹

mirilis
7. říj 2019

Já narozky 28.9. Dcera pocata na konci září. Syn v listopadu.

Dvakrát početí v cerven / červenec - jednou zamlkle a podruhé mimoděložní. Takže za mě léto určitě ne 😅😂u nás ideál podzim

makronka222
7. říj 2019

Jsem lednova. Prvni dite pocato duben a druhe cervenec. Obe deti po vysazeni HA a 2-3 tydny sexu bez ochrany.
Starsi se mela narodi v lednu jako ja (byla predcasne = prosinec) a ta mladsi se narodila v dubnu = mesic co se pocala starsi. Ale to je nahoda a takovy usmevny. Nic v tom nehledam

petrane
autor
8. říj 2019

Holky, tak jsem na to mrkla a je to tak nějak půl na půl..
Takže je to asi jen zajímavos, ale vypadá to, že to spolu fakt úplně nesouvisí!
díky všem, co napsaly 🙂

milkywei
8. říj 2019

Přečetla jsem až teď, a obě naše děti (po dvou letech) jsou počaté v květnu, kdy mám narozeniny 😀.

babanci
8. říj 2019

Já vždycky otěhotněla v létě a narozená jsem v listopadu. Léto miluju, těším se na něj šíleně celou zimu. V létě je mi vždycky fyzicky i psychicky báječně, zatímco v zimě a hlavně na podzim mám někdy šíleně smutné nálady. Takže mě vlastně ani nepřekvapuje, že se mi děti rodí v dubnu. 😀

papousekpaja
14. říj 2019

@laka_lacenda narozeniny mame, ty i ja, ve stejny den jen nam se podarilo pocit ted v zari

herminka
14. říj 2019

Já jsem počala dvojčata cca měsíc před svými narozeninami. Ale myslím, že je to náhoda. První syn byl počat 5 měsíců před narozeninami. V obou případech bezproblémová těhotenství.

hance89
15. říj 2019

Možná na tom něco bude. Co si tak vzpomínám, tak jedno početí bylo v září ( já jsem narozená v říjnu) , ale bohužel nevyšlo. A druhé v říjnu sice jsem na začátku dost krvácela, ale pak bylo celé těhotenství bezproblémové. Tak jsem zvědavá na tento rok, jestli se zadaří 😁😂

karkulka1283
19. říj 2019

Já jsem narozená v březnu a dceru jsme počali na začátku května

malanoha
19. říj 2019

Vetsi blbost jsem jeste necetla. Narozeniny mam v lednu. Jedno dite pocate v cervnu, druhe v zari.

mirin89
19. říj 2019

Také jsem o tom neslyšela. Mám jedno dítě, narozky mám koncem června, dcera byla počata v druhé půlce října, tak nevím 🙂

klllarinka01
19. říj 2019

Jedno ditko mesic po mych narozeninach a druhe dva mesice po mych narozeninach 🙂

jako_mala_holka
19. říj 2019

@petrane ano, měsíc po 🙂

magda82
29. bře 2020

teď se mi opět blíží narozeniny, tak uvidíme plodné dny mi vychazí cca 3-4 dny před narozeninami

bervidova
29. bře 2020

narozky mám v březnu,počali jsmev září a květnu,takže asi ne

petrane
autor
30. bře 2020

Ja mela narozky na zacatku brezna,tak uvidime do dvou mesicu,jak to tedy je 😀