Měsíc početí blížící se měsíci vašeho narození. Je větší pravděpodobnost otěhotnění?

petrane
7. říj 2019

Dobrý den,
počali jste vašeho potomka během měsíců(max 2před/2po), které se blížili k vašemu měsíci narození? Slyšela jsem, že je větší pravděpodobnost otěhotnění a toho, že bude vše ok

verionka
7. říj 2019

Zajímavé, jedno dítě v tom samém mesici a druhé zhruba o měsíc driv 😊 obě po cca 8 měsících snažení...

lipylip
7. říj 2019

Ne, ani jednoho (ze 4)

laka_lacenda
7. říj 2019

Ne, ze bych tomu verila, ale narozeniny mam 22.1. a poceti bylo kolem 9.2. :D Ale beru to jako nahodu, proste to byl prvni mesic, kdy jsme to zkusili a hned to vyslo. :D

mimi1004
7. říj 2019

Já jsem narozena 10.4., početí 1. nebo 2.5. a nebylo ok vůbec nic. Ve 13tt jsem málem potratila a dcera se nakonec narodila o 3 měsíce dříve.

zlatoja
7. říj 2019

Obe deti pocate druhy ovulacni cyklus, prvni v prosinci, druhe v rijnu, narozeniny v kvetnu. Obe tehotenstvi i deti v poradku.

denissima
7. říj 2019

@petrane Já jsem narozená v červnu, syna jsme počali v červenci 😊 Ale asi to bude jen náhoda, protože se snažíme o druhé už rok a nic.

jituli84
7. říj 2019

My počaly cca 21.5. a to nemá z rodiny narozeniny snad nikdo 🙂

lucinkaab
7. říj 2019

ja mam narozky 13.9 a pritel 5.9. a malou sme pocali cca 20.10. ted se snazime o druhe😉

claire90
7. říj 2019

O tom jsem neslysela tedy, nicmene obe deti mame "zadelane" v prvni polovine zari, chlap narozky na konci cervence a ja v druhe pulce rijna, vse ok

martiniquest
7. říj 2019

@petrane Ne, ani jedno ze 3

lenatko91
7. říj 2019

No my jsme byli na IUI den po mých a přesně měsíc po manželových narozeninách a vyšlo to. Tak třeba na tom něco je 😃

petrane
autor
7. říj 2019

Díky za odpovědi. Co zjištuji, tak spousta kamarádek z okolí to tak má..až mě to trošku děsí 🙂
Nejspíše by to mělo mít spojitost s čínskou medicínou..
Mělo by záležet pouze na ženiných narozeninách, u otce je to jedno.

karolinka252
7. říj 2019

Tak já mám narozky v říjnu a početí bylo v lednu a bylo to velice náročné tehotenstvi, které skončilo o měsíc dříve

penelopaw
7. říj 2019

Tak to já se taky řadím mezi ty, které počaly úplně jinak... Ale dvě starší děti se narodily krátce po mých narozeninách, obě šly o tři týdny dřív, jestli se to počítá 🙂.

lstuchlova
7. říj 2019

Ne, chtěli jsme prosincové miminko. Otěhotněla jsem tedy v březnu, rozená jsem v říjnu. Moje máma je rozená v září, otěhotněla dvakrát v lednu.

aurelie34
7. říj 2019

První syn ve stejném měsíci co mám narozeniny, teď druhé těhu 20 tt holčička a uplně mimo a zatím je vše v pořádku. Moc tomuhle nevěřím. Obě děti byli na první pokus( a to je teď manžel dle doktorů neplodný)

azanka
7. říj 2019

Syna jsem porodila na svoje tricetiny, druhého den po manzelovych narozeninách. U nás to jde v kruhu 🙂

elesse
7. říj 2019

Ne, narozeniny mam v zari, pocato v kvetnu

pipi_puncocha
7. říj 2019

Přijde mi to jako hloupost, pokud ta teorie udává čtyřměsíční rozpětí, tak statisticky to tak bude mít třetina žen... Já jsem teda jedna z nich, narozeniny prosinec, snažení vyšlo v únoru.

no1
7. říj 2019

30.7. jsem sfoukla svíčku na dortu s jasným přáním a přibližně 7.8. jsem otěhotněla, tak tady to vyšlo.. 😄
U prvního ale ne, toho jsme zadělali v lednu

dora13
7. říj 2019

U me napul, narozeniny v cervenci, prvni dite pocaty v zari, druhy v rijnu.

verunka_korunka
7. říj 2019

@petrane tak tohle mi prijde naprosto ujete :D ja mam narozeniny 8.3. Prvorozena byla pocata prave nekdy kolem mych narozenin a problem byl dost velky, od 22tt hospitalizovana a dcera se narodila ve 26tt (755g), vyvolavany porod. Druha dcera byla pocata nekdy v rijnu, a tehotenstvi bylo opet cca od 27tt problemove a ja doma jen lezela, porod planovana sekce. Treti dite bylo pocato nekdy zacatek unora (tedy ve vasem limitu), tehotenstvi je v pohode a uvidime co bude dal, za tyden mam naplanovanou opet sekci. Takze z duvodu "naplanovani" narozeni vsech svych deti opravdu neverim na nejake horoskopy, numerologie atd... u sekce si dokonce muzu vybrat datum i hodinu. Takze ani jedno dite se nenarodilo az by prisel vhodny cas a samo si to vybralo (treti ma jeste sanci, uvidime 🙂 )

petula.bir
7. říj 2019

Ano 😂 já mám narozeniny v únoru (já jsem 13.2. a syn se narodil 3.12. ❤️) Syn počatý březen a dcera únor. Teď jsme otěhotněla v lednu (ale 10tt revize) ☹

balet
7. říj 2019

Ano obe deti pocaty dva mesice pred. U obou deti byl pozitivni test 21.9. a narozeniny mam 21.1.😊

dzogobela
7. říj 2019

Dceru jsme pocali na moje narozeniny 🙂 a tehdy to byl fakt zazrak, protoze jsem mela cykly dlouhe mezi 40 a 60 dny a myslela jsem, ze ani nemam ovulaci 🙂 syna jsme pocali na muj svatek, ale ten je uplne nekdy jindy nez narozky 🙂 (listopad, cerven)

urtica
7. říj 2019

Hmm...zajímavé, dceru jsme počali 14 dní po mých narozeninách, syna 14 dní před...matka má narozky v prosinci a bráchu počali v prosinci, mě v září

jaja01k
7. říj 2019

Narozeniny mám v listopadu, děti byly počaty v červnu a v červenci.

petrane
autor
7. říj 2019

@verunka_korunka jde o početí , ne o narození dítěte.
Ano, taky nevím, zda tomu věřit nebo ne 🙂
spočítám tu odpovědi a uděláme si statistiku :D

denisa2406
7. říj 2019

@petrane narozky mam v cervnu a pocali jsme taky v cervnu 🙂 .. a vyslo to na poprve, co jsme se snazili.. zatim vse probiha bez komplikaci

urtica
7. říj 2019

@dzogobela 😀 Ha! To mi něco připomíná. Moje poslední slova před početím syna: "Chránit se nemusíme, stejně jsem teď bez ovulace" (měsíc předtím mi zjistili hormonální cystu..a bum, na narozky pozitivní test 🙂 )