Mini výzkum - zplození holčičky nebo chlapečka. Jaký na to máte názor vy?

anet_98
20. pro 2021

Po dlouhé době zdravím všechny maminky 🥰

Chtěla bych se zeptat těch, co měli prvního kluka a chtěli druhou holku a nebo naopak - měli první holku a chtěli kluka:

Drželi jste se nějakých rad, aby jste zplodili pohlaví, které chcete? 😅

Kamarádka teď přišla s tím, že se budou snažit o druhé a chce holčičku. Dočetla se, že holčičí spermie jsou pomalejší a žijí déle, takže se musí pohlavní styk uskutečnit před ovulační (alespoň 2-3 dny). Dále zjišťovala, že holky se rodí pokud má žena dostatek hořčíku a vápníku. Jako poslední věc je prý důležitá kyselost v pochvě a to lze zajistit díky kefíru i citrusovým plodům a při pohl. styku nemít orgasmus 😅

Každopádně jsou to jen rady od známých nebo z internetu, ale docela mě to fascinuje, jak je tím přesvědčená. Já docela pochybuji, že to můžou ovlivnit nějaké sexuální polohy nebo druh stravování. Je to prostě 50 na 50 😁

Jaky na to máte názor vy?

izz76
21. pro 2021

Taky jsem se podle různých figlu snažila o početí druhé holčičky, sex před ovulaci, strava, lunární kalendář a já nevím co ještě a neotehotnela jsem vůbec😄 Po třech měsících jsem se na to vykašlala a holčičku mám tak jako tak.

atomix
21. pro 2021

Tabulka je úplně zcestná. O pohlaví dítěte nerozhoduje věk matky a měsíc početí, ale spermie otce.

anet_98
autor
21. pro 2021

@chrystyanna tak kámoška už u prvního očekávala holku, protože ji to řekli na 1. Screeningu, na 2. Mimi nepsolupracovalo a tak na 3. Jim řekli kluka, kdy už měla vše růžové 😅 podle mého tu holku chce jen proto, že má to oblečení stále schované, ale extra uplá na to není. Jen si zjišťuje tyhle informace a je sama zvědavá, jestli jim to zabere nebo ne. 🙂

anet_98
autor
21. pro 2021

@martiniquest já taky říkám, že jsou jen dvě možnosti a důležité je zdraví. Na otázku "co bys radši, kluka nebo holku?" jsem byla během těhotenství alergická

reeeza
23. pro 2021

@anet_98 Ahoj, známí chtěli holku, pak kluka a pak zase holku a vyšlo jim to.
Prý na holku to chce, aby muž stříkal častěji 🙂 a na kluka to chce trošku abstinovat a pak stačí jeden výstřel 🙂))
Nějak mi to i vysvětlovali, zaznělo cosi s rychlostí i výdrží těch kterých spermií, už si to bohužel nepamatuju...třeba to někde vyštracháš na netu 🙂