• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
Mě už napadlo že začnu plést nebo šít abych se zabavila něčím jiným : :sweat_smile:
14. pro 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím...MS jsem dostala, je mi teda neskutečně zle...Ale nějak si z toho snažím brát to dobré. Příteli se ulevilo, že je plodný :grinning: a vlastně jsme si ověřili, že nám to jde a to ještě hodně rychle a snadno. A taky už vím, jaké ej to mít ducha na testu a prožila jsem si těhu příznaky...Asi mimču neprospěla ta má nemoc a horečka, taky jsem na brigádě párkrát prochladla..A taky se říká, že je pak pěkně pohnojeno, tak uvidíme...alespoň mi nebude na Vánoce blbě a budu si moct dopřát cukroví apod...Ale nějak musím asi MK omezit, lezu sem každý den několikrát, což mi moc nesvědčí.
Jinak
@beandy už jsi testovala?

@radulkapol Raduš, u mě je ta reakce na mimčo vesměs stejná. Nikomu jsme to raději neřekli, protože když jsme naznačovali, že bychom začli v létě, lidi z toho nemohli...vždyť jsi mladá a kam spěcháš...bla bla bla.... :angry: :angry:
14. pro 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Jo, to mě taky napadlo, dokonce jsem si koupila vyšíváníčko :grinning:...Naši to měli lepší, neznali net, ničím se nezaobárali a bylo jim líp :slight_smile:
14. pro 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy A jinak mě plodné dny dle Jonáše vycházely opravdu an termín ovulace, která proběhla..plus minus 1-2 dny
14. pro 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy A teď jsem si zkusila kalkulačku plodných dnů na netu a ta je k ničemu...vypočítala mi ovu o 4-5 dnů později, než jsem ji měla
14. pro 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy na jonášovu metodu jsem koukla až tento cyklus a mě to vycházelo až 18 DC to bylo v pondělí,my sme se tulili v sobotu a pak už nějak nebyl čas a celkem mě i pobolívalo to břicho :(,tak uvidíme jestli to vyjde,doufejme,že ty naše ocásky by vydržely až do pondělka :slight_smile:
14. pro 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku tak to mě mrzí,že ti to nevyšlo do konce,ale nebuď z toho nešťastná :wink:
14. pro 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Nejsem, vsak to vyjde priste a beru si z toho to pozitivni..vzdyt jsme se ani nesnazili.Vzdyt jsme se ani nesnazili a ono to vyslo..akorat se neudrzelo.
14. pro 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Psala jsem z telefonu, tak se mi stejná věta poslala 2x :angry: ...
14. pro 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku tak to jsem ráda,že to bereš takhle :wink:
15. pro 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Tak co, Andy?? Testuješ? Jsem zvědavá...
15. pro 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Ahoj Kačko, mám to dostat v pondělí, test sem si dělala včera a je negativní. Takže už se taky nějak tak začínám smiřovat s MS. :frowning2:
15. pro 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba se ještě vybarví...ani dušíka tam nemáš??
@beandy
15. pro 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Studovala jsem to ze všech stran a nikde nic. :frowning2: Holt třeba další měsíc..
15. pro 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Tak uvidíš, ještě neztrácej naději, kolik jsi DPO?..Nebo si prostě užijeme Vánoce bez nevolností...
15. pro 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem 13 DPO. Jestli to nevyšlo, což si myslím že ne, tak zkusím Jonášovu metodu.
15. pro 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Ahoj, no já si myslím, že pokud to máš dostat v pondělí, tak je na test ještě brzo. Mělo by se testovat až tak 2 dny po zpoždění MS a ani to není jistě že se tam něco ukáže. Pokud MS nedojde, tak bych testla až tak 4 dny po termínu MS. Takže jestě může být všechno jinak :slight_smile:
15. pro 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy Tak 13 DPO už by asi něco bylo, no:frowning2: Ale zas na druhou stranu nevíš přeci přesně, kdy ta ovulka byla, ne? U mě je 13 DPO den před MS, takže třeba budeš 13 DPO až v neděli, pokud máš 29 denní cyklus jako já..
15. pro 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanatl Pokud nedostanu MS v pondělí, zkusím test v úterý nebo až v pátek. Ta nevědomost je nejhorší. Ale obávám se, že MS dostanu, mám opět xichtík jak náctiletá. :angry:
15. pro 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku To nevím, to máš pravdu. Nějak sem to tak zkoušeli kolem toho 10-15 dne po MS, kdy jsem si myslela že mám ovulku. Tak může být možný že se to nepovedlo, pak už na sex nějak nebyl čas. :frowning2:
15. pro 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to mi povídej(piš), od ovulace(16 dnů) proběhl sex 1x.. :rolling_eyes: to je rekord snad, vůbec teď není čas...Ještě ty Vánoce před námi..No, tak aspoň se můžeme snažit hezky přes svátky... :slight_smile:
15. pro 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Jo přes vánoce si všichni odpočinem a zapomenem na stres a všechno to kolem.. :unamused: A třeba se zadaří. :slight_smile:
16. pro 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Přesně... i když mě je teda zrovna dneska nějak ouvej...Andy, takže testneš zítra ráno? A kde pracuješ, byla jsi an VŠ? Moc toho o tobě nevím:frowning2:
16. pro 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Jakto? Máš z toho depku? :frowning2: Na mě to taky občas tak přijde když vidím ty mladý maminy kterým bys řekla že není ani 20 a přišly k tomu ani neví jak. :unamused: Kači na VŠ nechodím, ale pracuju na VUT v Brně - referentka prodeje a nákupu a asistentka provozního odboru. Tento týden to bude hrozný, máme na VUT uzávěrku faktur a všeho možnýho... takže jestli přežiju tento týden, tak už všechno. Testnu zítra jestli MS dnes nepřijde.. Zatím si nechci moc dělat planý naděje že to vyšlo.
17. pro 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Trošku to ně mě všechno padlo...Hlavně se školou, protože mě strašně nebaví a já asi skončím...Holt Bc.mám a prostě asi nebudu Ing., svět se nezboří...Od ovulace ta nálada bude snad lepší :slight_smile: A testík jsi nezkoušela??dnes?držím palce!!
17. pro 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak já asik taky nic :(. Včera večer jsem sice měla takovej pocit,že tam něco je a normálně jsem se až skoro lekla a začala si říkat,co budu dělat atd :grinning: ...ale moc tomu nevěřím. Tak od pátku mě pobolívají zada a mám pocit,že na mě leze chřipka nebo něco...ale zase si říkám,že už by se od pátku rozjela,tak nevím :frowning2: BT už mám od čtvrtka vysokou 36,6 což jsem nikdy neměla...no a v sotobu jsme zapíjeli malýho synovce,já si pro jistotu dala jen malý pivko a pak pila vodu...no přišla jsem dom a takovýho motáka jsem nikdy neměla :grinning: ale to bude asik od těch zad,už se těším na sobotu,mám to totiž dostat,tak už konečně skončí to napětí :slight_smile:
17. pro 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Ještě jsem dnes netestovala, jsem taková nervózní že to spíš nevyšlo a snažím se na to nemyslet. :unamused: Hledám spíš na sobě nějaký příznaky MS jako bolení břicha a tak, ale zatím nic nepřichází. A mám zase strach testovat když MD můžu ještě kdykoliv během dne dostat, tak ještě nechci plašit. :frowning2:
17. pro 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Máš pravdu s tou školou, už tak jsi dobrá že máš Bc. :slight_smile:
17. pro 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Mě se BT taky zvýšila, normálně mám 35,8 nebo tak a teď najednou 36,4... sice nic moc skok, ale trochu se zvýšila. Taky na sobě hledám příznaky, dnes mám MS dostat a chci počkat do zítra nebo středy jak to bude vypadat.
17. pro 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy moc ti držím palečky aby ti to vyšlo :wink: ...já mám právě taky nízkou teplotu,vždycky kolem 36,2 a teď najednou 4 dny 36,6,ale zase si říkám že před ms vždycky vyskočí a v den ms se sníží..já dneska chodím na záchod jak blbá a v kříži a podbřišek mě bolí,ale prsa zatím necítím a prochladlá taky nejsem.
17. pro 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek