Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
17. pro 2012

@zuzkazuzu88 Taky ti moc držím palce 🙂 Byla bych nejšťastnější na světě kdyby se to povedlo. 🙂 Mě prsa nebolí vůbec, ani před MS.. akorát když jsem vysadila antinu, tak to byl děs. 🙄 No taky se chodím každou chvíli kontrolovat zda mrcha nedorazila.. 😝 Když si zítra udělám test, už by tam mohlo být něco vidět,ne?

beandy
17. pro 2012

Mám strach že tam zase nebude ani čárka.. ☹ Ale pořád se tak nějak uklidňuju že na test bylo zatím moc brzo, že HCG hormon se klidně může na testu projevit až 2 dny po MS.

kackaku
17. pro 2012

@beandy Taky držím palce, dávej vědět, jak to jde..!! Já jsem teď z tý školy fakt mimo, nevím co dělat...jestli ukončit nebo ne..fakt už toho mám plný zuby... 😠

kackaku
17. pro 2012

@zuzkazuzu88 Jo, ten pocit znám...jakmile jsem měla na testu ducha, málem jsem se zcvokla...myšlenky, co budu dělat a já to nezvládnu apod..Takže to je asi normální...držím vám palce holky!!

beandy
17. pro 2012

@kackaku Dám hned vědět jak budu testovat. 🙂 Doufám že se mě MS nespustí z těch nervů co teď mám. 😅 Jestli tě ta škola nebaví a ubíjí tě to, tak nemá smysl aby ses tam stresovala.. a když se pokoušíte o mimčo, tak už vůbec nemá cenu se stresovat.

beandy
17. pro 2012

@kackaku Co na to říkal snoubenec že bys chtěla školu ukončit? Bavili jste se o tom?

kackaku
17. pro 2012

@beandy Vidíš, u mě se spustila☹...Ale dnes už jsem 4 DC...tak ještě 10 dnů a šup na to...Nevím, no..asi máš pravdu. Akorát se bojím, že nenajdu práci...co s gymplema Bc.právo v podnikání...Nemám žádnou praxi☹

zuzkazuzu88
17. pro 2012

doufám,že to tento měsíc vyjde...mám prostě takovej pocit... @kackaku já sama jsem taky měla strach,že nenajdu práci,ale přece jen jsem našla,i když už nikdy nebudu dělat to co mě baví....s mou školou si taky nemůžu vybírat,dokonce mi na pracáku řekli,že s tou školou jakou mám nic nenajdu...našla ale bohužel lepší práci jak fabriku nenajdu :( mám vystudovanou taneční konzervatoř....

beandy
17. pro 2012

@zuzkazuzu88 A neznáš Katku nebo Petra Staňu? Oni mají taky taneční konzervatoř, může jim být mezi 26-28 lety. Jinak já jsem se vyučila kadeřnicí a pak si dodělala nástavbu - obor podnikatelství malých firem, ekonomický zaměření a pracuju na VUT.

zuzkazuzu88
17. pro 2012

@beandy jj znám 🙂byli o dva a čtyři ročníky nademnou pokud si teda dobře vzpomínám,už to dlouho 🙂 taky jsem přemýšlela,že bych si ještě něco udělala,ale asi by mě stejně nabavilo dělat něco v kanclu nebo tak ☹

kackaku
17. pro 2012

@zuzkazuzu88 Máš taneční konzervatoř? Jako VŠ? A děláš ve fabrice rukama? To je šílený....ta dnešní doba je fakt neskutečná...☹

zuzkazuzu88
17. pro 2012

@kackaku není to VŠ,je to odpobrná střední s tím,že se končí maturou a absolutoriem,takže mám vyšší odbornou...titul je mi naprd,páč pokud se tomu nevěnuju,tak je k ničemu,no a v divadle vidí raději cizince ☹

beandy
17. pro 2012

@zuzkazuzu jsi z Brna?

kackaku
17. pro 2012

@zuzkazuzu88 To je šílený....ta dnešní doba..si někdyříkám, proč jsem šla na VŠ... 😠

zuzkazuzu88
17. pro 2012

@beandy nn kousek od Brna,Tišnov,jestli to něco říká 🙂

zuzkazuzu88
17. pro 2012

@kackaku jj je to děs,ale jsem ráda,že mám aspoň nějakou práci,sice jí moc není takže si asi prodloužím dovču před vánocema,ale aspoň to

kackaku
17. pro 2012

@zuzkazuzu88 No uplně jsi mě dostala...Moje jedna kamarádka má normálně Bc. a gympl jako já a rok a půl hledala práci a teď tak dělá rukama ve fabrice.. 😖

zuzkazuzu88
17. pro 2012

@kackaku vím že je těžký si to třeba představit,když člověk dává do studia hodně a pak dopadne takhle,ale člověk to musí brát tak,že bude pracovat dalších 50 let a příležitostí bude hodně,takhle nad tím přemýšlím aspoň já teda 🙂,znám plno lidí co studovali VŠ a nšlo to,tak skončili a šli do fabriky,ale pak je to studium zase chytlo a dodělali si to během práce a teď dělají co je baví. Nikdy nehaž flintu do žita.Znám plno lidí co začínalo ve fabrice a teď mají výborný postavení na trhu.Já si říkám,že výhoda fabriky je ta,že tam jsi určitej počet hodin,odpracuješ a necháš to všechno v práci,já bych se nemohla nervovat v knclu a sedět tam od rána do večera...všechno má svá pro a proti,zaleží na tom,z které strany se podíváš 😉

kackaku
17. pro 2012

@zuzkazuzu88 Tak já už toho Bc.mám, tak aspoň tak....No, uvidíme, jak dopadnu...

zuzkazuzu88
17. pro 2012

@kackaku třeba je to jen tou blbou zprávou,proto se cítíš špatně neboj bude líp 😉

kackaku
17. pro 2012

@zuzkazuzu88 Jakou blbou zprávou?

zuzkazuzu88
17. pro 2012

@kackaku no že vám to tento měsíc nevyšlo ☹

beandy
17. pro 2012

@zuzkazuzu Kdyby jsi si chtěla přivydělat a měla jsi auto, můžem se v Brně sejít a řekla bych ti (nebo spíš má mamka) o tom bližší informace. Samozřejmě nabídka platí i pro neBrňáky. 😉 Jen je blbý že já autem nejezdim a ani nebudu, takže by musela hora k Mohamedovi.. A nebo by jsme s mamkou v okolí Brna mohly dojet někam my, pokud by jsme se domluvily. 🙂

kackaku
17. pro 2012

@zuzkazuzu88 Heleď asi je to všechno se vším...na druhou stranu se nám to povedlo po jediném nechráněném styku, akorát se to neudrželo....až bude zase ovulace, bude to lepší s tou náladou...takže za cca 10 dní...a před tím jsou ještě Vánoce...

beandy
17. pro 2012

@kackaku Kači určitě příští měsíc otěhotníš. 🙂 Jak říkáš - když se to povedlo tak rychle, nebudeš s tím mít problém. 🙂 Tak bych si užívala vánoc a atmosféry a bude. 🙂

kackaku
17. pro 2012

@beandy Nevím jestli příští měsíc Andy, ale snad brzy ano...jen nějak vyřešit tu školu ....a bude to dobré...už aby bylo ☹ Tobě to taky moc přeju a zítra už testni, nenapínej🙂

beandy
17. pro 2012

Jestli to dnes nedostanu, tak testnu.. 🙂

zuzkazuzu88
17. pro 2012

@beandy no já mocka autem nejezdím...jsem zatím celkem spokojená jak to je,zatím na tom až tak špatně nejsem,že bych musela pracovat hned 2krát,ale moc děkuju za nabídku jsi hodná 🙂....jak testneš tak hnedka piš jsem napjatá 🙂

zuzkazuzu88
17. pro 2012

@kackaku asi máš pravdu,ale jak říkáš bylo to hnedka napoprvé tak to půjde krásně uvidíš,bude dobře 🙂

beandy
17. pro 2012

Hned dám vědět, zatím MS nedorazila. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru