• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
@beandy já už chci víkend :grinning: doufám,že mi taky nedorazí...mám zase pocit,že tam vážně mimís je...doufám,že ti to vyjde a mrcha se nedostaví :slight_smile:...vím,že je to hodně hodně brzo ale bylo by fajn se potkat v porodnici :grinning: :grinning:
17. pro 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: chci se zeptat, nechávaly jste si dělat to pojištění na těhu? Aby jste dostávaly penízky jako by jste byly v zaměstnání a ne jen nemocenskou.
17. pro 2012 ve 23:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím se furt MS nedostavila, myslíte že už mám testnout?
@zuzkazuzu88 Jééé to by bylo super. :grinning:
@janinha To slyším poprvé, o co jde?
18. pro 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Nenapínej a testuj :grinning:
18. pro 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Taky jsme o tom životě neslyšela...
18. pro 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy testuj a honem honem :slight_smile:
18. pro 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha tak o tom jsem taky v životě neslyšela :(
18. pro 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Tak jaaak??
18. pro 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám malej problém.. se mě zatím nechce čůrat. :grinning: Ale dneska testnu a okamžitě střelhbitě píšu. :slight_smile:
18. pro 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Jéééé..tak to já něco málo vyčůrám skoro pořád :grinning: ...Před 2 odjíždím do práce, tak musíš do té doby Andrej :grinning: ...Jo??
18. pro 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak vůbec nic, ani čárka ani duch.. Takže MS můžu brzo čekat. :unamused:
18. pro 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy ještě se nevzdávej zkus třeba ještě ve čtvrtek pokud nedorazí :wink: ...já mám pocit,že taky mrcha v sobotu přijde,sice mě bolí záda jak blázen,ale začínám mít pochybnosti :unamused:
18. pro 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy
@kackaku
@zuzkazuzu88 Holky, jde o to, že budu dostávat nějakou částku, jako by výplatu. Když půjdu na nemocenskou, dostanu marodku od zaměstnavatele a pak mateřská a rodičovská. Ale když budu pojištěná, dostanu např.6 tisíc plus ještě k tomu všemu. Platila bych si 600 měsíčně. Prostě takové pojištění, jako je úrazovka, tak je "těhotenská" :grinning: Každopádně dneska jsem se dozvěděla, že to platí jen první 2 měsíce těhu, což je k ničemu :confounded: Pojistku si musíš uzavřít dříve, než jsi těhotná. Ale dávat si to nebudu, když je to jenom dva měsíce :zipper_mouth: Omlouvám se, zdali jsem Vás dohuškala tady :fearful:
18. pro 2012 ve 22:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy :frowning2:...tak příště nám to snad vyjde a ty poctivě sleduj ovulku!!Anebo možná ještě něco na testu bude...uvidíš :dizzy_face:
18. pro 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Nezoufej, třeba to bude vítězný cyklus :dizzy_face:
18. pro 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak už špiním, tak asi nic. :unamused: Trochu mě to mrzí, ale zase na jednu stranu jsem četla že teprve po půl roce je to tělo připravený otěhotnět, což by bylo u mě už teď.. tak se budem snažit dál. :slight_smile:
19. pro 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu Tak aspoň tobě se musí zadařit když né nám. :grinning:
19. pro 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha aha :( no tak to je zbytečný,to vůbec neřeš,hledají způsoby jak z lidí vytahat peníze.
19. pro 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaku @beandy uvidíme jak to dopadne..teplota dneska zase vyskočila na 36,8 tak uvidíme..doufejme,že už se nepohne dolů :grinning:,prsa začínám mít nateklý ale nebolí...už dva dny po sobě chovám malýho adámka,tak se už sama nemůžu dočkat až budu jednou chovat to svoje mimi :slight_smile: tak doufám že mi dá nějakýho toho bacílka :wink:
19. pro 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Tak to nevadí, o Vánocích si všichni odpočineme a třeba se to povede...kde jsi Andy slyšela, že je tělo připravený po půl roce na otěhotnění?
19. pro 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si osobně myslím,že je žena připravena na těhu už když dostane první ms vůbec...my si to akorát oddalujeme HA a tím oblbujeme tělo,právě proto hned po vysazení se povede jen málokomu,znovu je tělo připraveno až se povede...pokud tam teda není nějaký zdravotní problém u ní nebo u něj...ale to je jen můj názor :wink:
19. pro 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kackaku Sem to četla tady na Modrým koníkovi, ale už nevim kde se o tom bavili. No napsala sem to špatně - po půl roce by mělo být tělo vyčištěný od HA tak by se mělo snadněji otěhotnět.
19. pro 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy Jo takhle, no tak to joo...tak třeba se nám hned v dalším cyklu zadařííí :slight_smile:
19. pro 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já MS ještě nedostala, jak jsem včera psala že špiním, tak to byl jen takovej růžovej předvoj. :slight_smile: Ale zatím nic nedošlo.. a test je taky negativní tak nevim.. dnes je to 4 den kdy MS nemám. :confounded:
20. pro 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U mě je to jak na houpačce. :slight_smile: Tak už svině dorazila, tak třeba příští měsíc. :slight_smile: :grinning:
20. pro 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Tak aspoň víš, na čem jsi...já právě taky nejdřív měla růžový výtok a pak nic a druhej den se mrcha dostavila :angry: ..Nicméně dnes jsem 7 DC, tak snad za pár dnů ovulka dorazí...a ty taky můžeš najet na nový cyklus:slight_smile:
20. pro 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to měla úplně stejně jak ty.. :frowning2: nejlepší je to fakt asi ob den (sex), nebo ob dva dny když se podaří. A chci to zkusit i podle Jonášovy metody. V lednu by nám podle toho měla vyjít holčička. :slight_smile:
20. pro 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no já jsem zvědavá jak dopadnu já...záda pořád pobolívají a podbřišek chvilku nic a pak zas něco...přijde mi divný,že od skončení ms mě to bříško pořád tak pobolívá :unamused: .....taky jsem koukala na tu metodu a jak už jsem psala předtím,ovulace mi vycházela na 10.12. a co jsem se včera jen tak mrkla do kalkulačky tak mi to taky tak vypočítala,tak uvidíme...každopádně v plodné dny jsme to provozovali :slight_smile: tak uvidím
20. pro 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mrkněte sem, je to fajn stránka. :slight_smile: Můžete si zapisovat BT a vše ostatní. http://www.womenzone.cz/
21. pro 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy No, nám chlapeček, ale chtěli bychom hrozně moc holčičku... Jinak u nás tyto dny sex ob den je sci-fi, zvládli jsme to za 8 dní 1x.. :confounded: Teď je to šílený, absolutně se míjíme..Jsem dnes 8 DC, ještě dneska a zítra do práce a v neděli už to snad bude klidnější :dizzy_face: Těším se na to, jako na nic...
21. pro 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek