Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
17. pro 2012

@beandy já už chci víkend 😀 doufám,že mi taky nedorazí...mám zase pocit,že tam vážně mimís je...doufám,že ti to vyjde a mrcha se nedostaví 🙂...vím,že je to hodně hodně brzo ale bylo by fajn se potkat v porodnici 😀 😀

janinha
17. pro 2012

Ahoj holky 🙂 chci se zeptat, nechávaly jste si dělat to pojištění na těhu? Aby jste dostávaly penízky jako by jste byly v zaměstnání a ne jen nemocenskou.

beandy
18. pro 2012

Tak zatím se furt MS nedostavila, myslíte že už mám testnout?
@zuzkazuzu88 Jééé to by bylo super. 😀
@janinha To slyším poprvé, o co jde?

kackaku
18. pro 2012

@beandy Nenapínej a testuj 😀

kackaku
18. pro 2012

@janinha Taky jsme o tom životě neslyšela...

zuzkazuzu88
18. pro 2012

@beandy testuj a honem honem 🙂

zuzkazuzu88
18. pro 2012

@janinha tak o tom jsem taky v životě neslyšela :(

kackaku
18. pro 2012

@beandy Tak jaaak??

beandy
18. pro 2012

Mám malej problém.. se mě zatím nechce čůrat. 😀 Ale dneska testnu a okamžitě střelhbitě píšu. 🙂

kackaku
18. pro 2012

@beandy Jéééé..tak to já něco málo vyčůrám skoro pořád 😀 ...Před 2 odjíždím do práce, tak musíš do té doby Andrej 😀 ...Jo??

beandy
18. pro 2012

Holky tak vůbec nic, ani čárka ani duch.. Takže MS můžu brzo čekat. 😒

zuzkazuzu88
18. pro 2012

@beandy ještě se nevzdávej zkus třeba ještě ve čtvrtek pokud nedorazí 😉 ...já mám pocit,že taky mrcha v sobotu přijde,sice mě bolí záda jak blázen,ale začínám mít pochybnosti 😒

janinha
18. pro 2012

@beandy
@kackaku
@zuzkazuzu88 Holky, jde o to, že budu dostávat nějakou částku, jako by výplatu. Když půjdu na nemocenskou, dostanu marodku od zaměstnavatele a pak mateřská a rodičovská. Ale když budu pojištěná, dostanu např.6 tisíc plus ještě k tomu všemu. Platila bych si 600 měsíčně. Prostě takové pojištění, jako je úrazovka, tak je "těhotenská" 😀 Každopádně dneska jsem se dozvěděla, že to platí jen první 2 měsíce těhu, což je k ničemu 😖 Pojistku si musíš uzavřít dříve, než jsi těhotná. Ale dávat si to nebudu, když je to jenom dva měsíce 🤐 Omlouvám se, zdali jsem Vás dohuškala tady 😨

kackaku
18. pro 2012

@beandy ☹...tak příště nám to snad vyjde a ty poctivě sleduj ovulku!!Anebo možná ještě něco na testu bude...uvidíš 😵

kackaku
18. pro 2012

@zuzkazuzu88 Nezoufej, třeba to bude vítězný cyklus 😵

beandy
19. pro 2012

Holky tak už špiním, tak asi nic. 😒 Trochu mě to mrzí, ale zase na jednu stranu jsem četla že teprve po půl roce je to tělo připravený otěhotnět, což by bylo u mě už teď.. tak se budem snažit dál. 🙂

beandy
19. pro 2012

@zuzkazuzu Tak aspoň tobě se musí zadařit když né nám. 😀

zuzkazuzu88
19. pro 2012

@janinha aha :( no tak to je zbytečný,to vůbec neřeš,hledají způsoby jak z lidí vytahat peníze.

zuzkazuzu88
19. pro 2012

@kackaku @beandy uvidíme jak to dopadne..teplota dneska zase vyskočila na 36,8 tak uvidíme..doufejme,že už se nepohne dolů 😀,prsa začínám mít nateklý ale nebolí...už dva dny po sobě chovám malýho adámka,tak se už sama nemůžu dočkat až budu jednou chovat to svoje mimi 🙂 tak doufám že mi dá nějakýho toho bacílka 😉

kackaku
19. pro 2012

@beandy Tak to nevadí, o Vánocích si všichni odpočineme a třeba se to povede...kde jsi Andy slyšela, že je tělo připravený po půl roce na otěhotnění?

zuzkazuzu88
19. pro 2012

já si osobně myslím,že je žena připravena na těhu už když dostane první ms vůbec...my si to akorát oddalujeme HA a tím oblbujeme tělo,právě proto hned po vysazení se povede jen málokomu,znovu je tělo připraveno až se povede...pokud tam teda není nějaký zdravotní problém u ní nebo u něj...ale to je jen můj názor 😉

beandy
19. pro 2012

@kackaku Sem to četla tady na Modrým koníkovi, ale už nevim kde se o tom bavili. No napsala sem to špatně - po půl roce by mělo být tělo vyčištěný od HA tak by se mělo snadněji otěhotnět.

kackaku
19. pro 2012

@beandy Jo takhle, no tak to joo...tak třeba se nám hned v dalším cyklu zadařííí 🙂

beandy
20. pro 2012

Já MS ještě nedostala, jak jsem včera psala že špiním, tak to byl jen takovej růžovej předvoj. 🙂 Ale zatím nic nedošlo.. a test je taky negativní tak nevim.. dnes je to 4 den kdy MS nemám. 😖

beandy
20. pro 2012

U mě je to jak na houpačce. 🙂 Tak už svině dorazila, tak třeba příští měsíc. 🙂 😀

kackaku
20. pro 2012

@beandy Tak aspoň víš, na čem jsi...já právě taky nejdřív měla růžový výtok a pak nic a druhej den se mrcha dostavila 😠 ..Nicméně dnes jsem 7 DC, tak snad za pár dnů ovulka dorazí...a ty taky můžeš najet na nový cyklus🙂

beandy
20. pro 2012

No já to měla úplně stejně jak ty.. ☹ nejlepší je to fakt asi ob den (sex), nebo ob dva dny když se podaří. A chci to zkusit i podle Jonášovy metody. V lednu by nám podle toho měla vyjít holčička. 🙂

zuzkazuzu88
20. pro 2012

no já jsem zvědavá jak dopadnu já...záda pořád pobolívají a podbřišek chvilku nic a pak zas něco...přijde mi divný,že od skončení ms mě to bříško pořád tak pobolívá 😒 .....taky jsem koukala na tu metodu a jak už jsem psala předtím,ovulace mi vycházela na 10.12. a co jsem se včera jen tak mrkla do kalkulačky tak mi to taky tak vypočítala,tak uvidíme...každopádně v plodné dny jsme to provozovali 🙂 tak uvidím

beandy
21. pro 2012

Holky mrkněte sem, je to fajn stránka. 🙂 Můžete si zapisovat BT a vše ostatní. http://www.womenzone.cz/

kackaku
21. pro 2012

@beandy No, nám chlapeček, ale chtěli bychom hrozně moc holčičku... Jinak u nás tyto dny sex ob den je sci-fi, zvládli jsme to za 8 dní 1x.. 😖 Teď je to šílený, absolutně se míjíme..Jsem dnes 8 DC, ještě dneska a zítra do práce a v neděli už to snad bude klidnější 😵 Těším se na to, jako na nic...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru