Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
10. led 2013

No nic holky, včera 12 DPO krásnej duch...dnes už téměř nic...fakt to nechápu a už mě to s prominutím s..e 😠

jarka88
10. led 2013

@kackaku tak ještě počkej a udělej ten digitální 🙂

kackaku
10. led 2013

@jarka88 No, jako vím, že tobě se ukázal duch až 15 DPO, před tím ani ťuk, ale tohle já fakt nechápu..jako kdybych měla bílo, tak OK, ale jeden den duch, druhý nic..to je na palici...no, uvidím, zítra mám dostat MS... 😠

jarka88
10. led 2013

No upřímně dle digi testu ní ovu asi proběhla poCení, ale příznaky jsem měla pár dní před, přeci jen plodné dny jsou 5 dní, ptze to už bych měla 2-3 na testu @kackaku

kackaku
10. led 2013

@jarka88 Myslela jsem si to 😉

jarka88
10. led 2013

@kackaku takže si myslím že jsem dnes tak 13-14 odpo max 🙂

kackaku
10. led 2013

@jarka88 Jasný, gratulace..

zuzkazuzu88
10. led 2013

@kackaku nevěš hlavu kačko 😒 vypni,nedělej si žádný testy a mysli co budeš dělat o víkendu hm...nebo takhle se z toho zblázníš 😒

zuzkazuzu88
10. led 2013

holky nějak mrtvíme nebo co 😒

jarka88
10. led 2013

@zuzkazuzu88 ahoj jak to vypadá s tebou a teplotkou? 🙂 a jak jinak je?

kackaku
10. led 2013

Já tu byla celý dopoledne a odpoledne holkyyy...a vy nikde 😠 Jinak začínám špinit, takže MS přijde přesně na den-tj. 29 DC. Jako celkem si oddechnu, protože jsem začívala teď nervy jako blázen a řekla jsem si, že takhle už šílet nebudu, bylo to hrozný. Začnem se prostě milovat bez ochrany, nebudeme nic hrotit a nebudeme nic počítat, protože cyklus mám přesný.. 15 DPO a MS 29 DC...Takhle to dál nejde. Stejně jsme se chtěli začít snažit až v létě a jsem mladá...takže ,,vo co go" 😲 Nebudu z toho dělat kovbojku a začnem si to pořádně užívat. Snažili jsme se teprve 1.měsíc pořádně a já šílím jako kdybychom se to nedařilo 2 roky. Co

kackaku
10. led 2013

@zuzkazuzu88 Jinak jak to vypadá s tebou Zuzíku?

kackaku
10. led 2013

@beandy A jak to vypadá s tebou, Andrejko?

jarka88
10. led 2013

@kackaku tak je to správné a uvidíš, že se zadaří dřív než budeš čekat 🙂 hlavně klid a žádné nervy, to hodně prospěje a jestli můžu doporučit tak po tulení nějakou dobu lež 🙂)

beandy
11. led 2013

@kackaku Kačenko já včera večer dostaal teplotu, venku jsem prochladla. A dnes ji mám zas, jenže já blbka si vzala paralen (co když se zadařilo 😕 ) a dnes se si taky vzala prášek. Myslíte si že to může nějak ublížit? Co doporučujete na tepltu místo prášků???

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 @kackaku ahojyk holky no už jsem si myslela jak jsme to vychytali a jak mě včera vyletěla teplota,že to asik vyšlo....no a dneska mě zase spadla takže zase nic...ale začínají mě zase těžce bolet záda tak ta ovulka přijde asi až teď a to před tím byly asi jen zaražený prdy 😀 ...no trošku mě to zklamalo ☹ ....Jari koukám,že už máš potvrzený těhu,mocinky gratuluju 😉 ...Kačko přesně takovej přístup k tomu,jinak bys skončila někde u chocholouška,neboj jednou se nám to musí povést,je super,že máš cyklus jak hodinky 😉

zuzkazuzu88
11. led 2013

@beandy na prd tohle počasí,hlavně se co nejrychleji vylež 😉 ...paralen vůbec nevadí,klidně si ho dát můžeš,ale brala bych max 1 denně

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 děkuji 🙂 no tak hlavně pravidelné tulení a vše bude ok, hlavně žádný stres a nesmíš pro jistotu nastydnout 🙂

kackaku
11. led 2013

@beandy Andrejko prý paralen rozhodně nevadí..to já blbka pila minulý měsíc jak se zadařilo coldrex, což nebyl uplně nejlepší nápad...Kolik jsi vlastně DC?? Já už špiním, tak snad se do rána MS rozjede..mám ji teď posunutou na 30 DC..

kackaku
11. led 2013

@zuzkazuzu88 Zuzu a kolik jsi DC? A ovu testíky jsi nedělala?...Já už špiním, tak snad se MS do rána rozjede..a budu 30 DC, posunulu se mi mrška o půl dne.

fachy
11. led 2013

Ahoj holky, tak včera jsem dostala vyvolávačku :( mám prý počkat tak 14 dní a pokud by MS nepřišla, tak se to bude řešit jinak. Nevím co tím myslí. Dnes jsem už 48DC.

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 to my naštěstí nehrozí .)...jsem pořád zachumlaná v teple,dvoje ponožky na nohách a zabalený záda 😀 ...už jsem dneska tomu svýmu oznámila,že ho večer nenechám spát 😀

zuzkazuzu88
11. led 2013

@kackaku dneska jsem 16 DC,minule přišla ovu až 23DC tak teoreticky máme ještě čas 🙂 ,nn ovu testíky jsem nezkoušela,měřím tu teplotu a ta mě napoví co a jak 😉 ale stejně ju máš krásně pravidelně,vím jak se cítíš,když už m přijít tak hned aby to bylo co nejdřív za tebou 😀
@jarka88 pane bože "mi" s měkkým ne tvrdým 😀

zuzkazuzu88
11. led 2013

@fachy a testíky si nezkoušela? uvidíš no jak to dopadne,přeju aby to dopadlo jak si přeješ 😉

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 tak to je dobře 🙂

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 všichni mají ze mě dost,chodí po doma v krátkých tričkách a já tričko,mikynu,zabalenej krk no hotovo 😀

zuzkazuzu88
11. led 2013

holky celkem mě dneska pobolívá bříško a teď to přidává na intenzitě,jak nachlazenej močák,ale tak trošku jinak 😒 a mám bílej tažnej výtok,nevíte co to může být? 😕

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 je čistě bílý nebo spíš průhledný?

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 právě,že není úplně průhledný,spíš zakalený průhledný 😒 nevím jak to popsat 😀

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 máš ovulku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru