• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
@jarka88 ty bolavý záda tomu hodně nasvědčujou,jako minule,jen jsem neměla ten výtok,to se asi začínám"projevovat" po těch prášcích :grinning:
11. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 ten výtok je pro oplodnění strašně důležitý! ten pomáhá spermiím se dostat do vejcovodů :slight_smile: bez něj by to nešlo :slight_smile: takže tfuj, tfuj :slight_smile:
11. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 doufám,že dostojí své důležitosti :slight_smile: děkuju...a copak ty? jak se cítíš?
11. led 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 no nemáš vůbec zač :slight_smile: no já, až na to, že skoro pořád zvracím a bolest prsou se stupňuje, tak je to vcelku fajn a snažím se to užívat :slight_smile:
11. led 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 zkus ty lízátka co jsi psala ve zprávě .) http://www.vitaminy-mineraly.cz/VitaHarmony-s-r-o-/Akcni-balicek-3-1-GraviPop-smes-prichuti-12-lizatek_g243.html tyto by měly být dobrý,kamarád je dealer pro tuto značku a plno ženských,který si to vyzkoušely tak to pochvalovaly,jsou sice celkem drahý ale uvidíš jak to na tebe bude působit :wink:
11. led 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 děkuji, vyzkouším je :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 uvidíš jestli ti pomůžou :wink: sama časem zjistíš co ti zabere :slight_smile: už bych taky chtěla prožívat to co ty :slight_smile: kdy jdeš na utz?
11. led 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyy, tak jak se máte? Jak jste pokročily ve snaženíčku? Já píši z noční :frowning2: opět v práci.. :sunglasses: Dneska jsem se zkontaktovala s jednou paní a budu si dělat lektorství na baby signs :slight_smile: už se moooc těším :slight_smile: škoda, že nebydlíte blíž, mohla bych vás a vaše miminečka učit :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 na utz jdu 16.1. tak snad budeme mít první fotečku :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 tak nám to taky musíš hnedka ukázat pokud uvidíte aspoň flíček :wink:
11. led 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 neboj kdyžtak hned ukážu :slight_smile: snad se nám alespoň ten flíček ukáže :grinning:
11. led 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 tak to už budeš asi ten 6 tt tak by mohlo :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 no to by mohlo :slight_smile: já vím, že Robinek se v 6 tt ukázal, sice to bylo jen kolečko, ale bylo to krásné a teď tu mám takové dvouleté šídlo :grinning:
11. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha ahojky tak ať ti to rychle utíká :wink: ,vubec ti nezávidím,já šla tento týden jen 2krát do práce,protože jí moc nemáme,no a jsem úplně hotová :frowning2: doufejme,že to budou ohlasy té ovulace :wink: jakpak ty?
11. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 stejně je to prostě zázrak,že z takovýho pidicosi se narodí mimčo :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 to mi povídej, taky jsem u Robči nevěřila, že z toho kolečka mi pak dali miminko z masa a kostí... je úžasné, co vše ženské tělo dokáže :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 budete mít krásnej věkovej odstup,takhle bych to taky chtěla :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 taky jsem vždy chtěla 3 roky rozdíl :slight_smile: hlavně dnes u nás byla kamarádka s 2 měsíční holčičkou a Robínek kolem ní pořád běhal, mazlil se a dával dudlíka, aby neplakala a pak ji uhoupával a vyprávěl pohádku, co měl puštěnou :slight_smile: bylo to kouzelné :slight_smile: jsem zvědavá, co bude dělat, až ho bude mít doma pořád :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 to bude pečovatel a ochránce :slight_smile: kdy mu řeknete,že má sourozence v bříšku? až to bude vidět nebo dřív?
11. led 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 už ted jsme se snažili mu vysvětlit, že má maminka miminko v bříšku, ptže jinak po mě leze a kope mě do břicha a díky tomu se to dozvěděla i má kamarádka...přišli jsme k ní a Robínek mi hned začal hladit bříško a že tam dělá mimi hají :slight_smile: je to zlatíčko :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 to je kouzelný :slight_smile: drobek jeden :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 je to miláček, jsem zvědavá, kdy to udělá před babičkou :grinning:
11. led 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 určo to bude ovulka :wink: já jinak dobře, jsem jen nemocná,tak jsem hodně unavená,ale cvičím,hraji voliš a chodím do práce jako nic :grinning: nene kecám, to dělám,ale jsem unavená hodně, jen nechci,aby mě ta nemoc pohltila :slight_smile: s manžou se moc nevidíme, tak snaženíčko nulové.... :rolling_eyes:
12. led 2013 v 01:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 tak jakpak je dnes, m sme se veer tulili a dneska ráno mi ten můj říká,že se to určo povedlo :grinning:
12. led 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinha moc toale nepřeháněj hm,nebo tě pak zkolí jedna radost :unamused: s tím manžou,že se nevidíte mě mrzí :frowning2:
12. led 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 no mám doma ty lízátka, ráno pro ně přítel sjel sám, už se nemohl dívat na to, jak si prý víc povídám se záchodem :grinning: a že mu je mě líto, tak první trochu zabralo, tak uvidíme, ted mám před sebou oběd, snad ho v sobě udržím, bojím se, abych nešla s váhou moc dolu....
12. led 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 no to je hodnej chlap :slight_smile: to jsem ráda,že ti trošku zabralo :slight_smile:...s tou váhou jsem někde četla,že ženký kolikrát ztratí pár kil,ale nemělo by to být extrémní ubývání
12. led 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 spíš chtěl, abych mu uvařila jeho oblíbený oběd :grinning: ale je hezký, že se to snaží prožívat se mnou, naprosto ted nemuzu citit kafe, tak mi řekl , že ho teda taky nebude pít, že budeme všichni na kakau :grinning: zeptám se na to ve středu doktora....:slight_smile: a jak se citis ty? vyšlo nevyšlo a co teplotka?
12. led 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 :grinning: ale stejně je hodnej:slight_smile: já dneska vařit nemusím, máme žebra a já tu čmaju neumím tak dobrou jako ten můj tak se do toho dal :slight_smile: ráno jsem se vzbudila kolem 5 jak mě bolelo břiško,tlačilo mě jak blázen,tak jsem rovnou změřila teplotu a snažila se to zaspat :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 vypadá to,že jsme se možná trefili,uvidíme zítra :slight_smile:
12. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 tak ať jen stoupá :slight_smile: vypadá to nadějně a to bolavé bříško taky nasvědčuje :slight_smile: takže tfuj, tfuj :slight_smile:
12. led 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek