Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂
terioza1
9. srp 2011
Ahoj holciny, tak jak se tu mate? Ja jsem se sem na vas prisla po dlouhy dobe podivat.... jak to jde?
terioza1
9. srp 2011
@yesu ahojky, jestli tu muzu poradit, zajdi do bilinkarstvi, rekni, ze chces namichat caj proti neplodnosti - tj.: kontryhel, hluchavka a rebricek dohromady... jsou to 4 stejne casti, z toho 2 casti je prave kontryhel. A na jeden salek JEN 1 KAVOVA LZICKA namichaneho caje - NE VIC!!!!! Me se zadarilo po 4mesicich uzivani 2x otehu. Pila jsem to 2x-3x denne malou konyvku toho caje... je i dobrej a nesmis ho sladit. a pak taky pij na sliznici 100% grepovy dzus, je treba od relaxu... toho jsem vypila hektolitry 😃 A mimiko se uchytilo a nepousti se 🙂)) Fakt to zkus. Jasny, ze kazdy telo je jiny, treba se ti zadari jeste rychleji, nebo o par mesicu pozdeji, ale zkus to.. je to prirodni.. 🙂
terioza1
9. srp 2011
100% cerveny grep....
yesuautor
9. srp 2011
@terioza1 děkuju moc za rady, určitě to vyzkouším 🙂 🙂
silente
9. srp 2011
@foaji - zkus toto: http://www.lekarna.cz/mastodynon-gtt-1x50ml/
Ty kapičky obsahují právě drmek (agnus castus). Držím palečky 😉
mochenkaa
10. srp 2011
ahoj holky, můžu se přidat?
bude mi v říjnu 24 a snažíme se teď první měsíc
foaji
11. srp 2011
@silente Děkuju za tip. Já už beru Gynex a koukala jsem, že v těch tvých kapičkách je toho víc, ne jen drmek, tak jsem si radši koupila jen ten (pěkně smrdí 😃 ). Nechci mít v sobě milion bylin a aby se mi pak jedna bila s druhou 🙂 Tobě ty kapičky pomohly?
silente
11. srp 2011
@foaji - Gynex jsem brala před lety na srovnání cyklu a byl dobrý. Před těhu ale jen ten Mastodynon + Femibion 800 + pila kontryhel.
verik19
12. srp 2011
Ahojda holky, tak MS dnes přišla.
yesuautor
12. srp 2011
@mochenkaa Ahojky určo:-)mě bude 24 v září, teď mi skočí MS a začínáme třetí měsíc snažení...
yesuautor
12. srp 2011
@verik19 Hmm zklamání viď?já to obrečela, ale druhý den to přešlo a už se těším na další sanžení!!!vyjde nám to neboj, všem 🙂
foaji
12. srp 2011
@silente A ten Mastodynon a kontryhel jsi pila v jaké fázi cyklu?? Já plánuju Gynex(ve kterém je taky kontryhel) do ovulace a po ní ten drmek.. co na to říkáš???
yesuautor
14. srp 2011
@foaji Koukala sem na net na ten gynex a taky se mi to docela líbí a může to užívat i partner, ale je to docela drahý...a píšou tam, že se to má užívat tři týdny a pak týden pauza...
silente
15. srp 2011
@foaji - Mastodynon i kontryhel POUZE do ovulace. V těhu se ani jedno nedoporučuje, takže pro jistotu jen do ovu.
Takže do ovu bylinky + vitamínky, pak už jen vitamínky.
foaji
15. srp 2011
@silente Čauky, prosím tě, neznáš nějakou bylinku, která má podobný účinky jak ten drmek? Já na něj mám asi alergii 😃
foaji
15. srp 2011
@yesu Jo, je to celkem drahý :-| Když jsem to počítala, tak mi vyjde asi na 3 měsíce.. tak si říkám, že dřív jsem nakupovala antikoncepci a to ještě dráž, tak teď místo toho bude gynex.. Partnerovi ho ale nedávám, to by se fakt prodražilo 🙂
silente
15. srp 2011
silente
15. srp 2011
@foaji - a ještě tohle: http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html
Ale s tím osobní zkušenost nemám. A složení nevím, tak radši mrkni 😉
foaji
15. srp 2011
@silente To je moje úplně první alergická reakce v životě 😃 A zrovna se mi moc nehodí 🙂) Mám po celém těle vyrážku a šíleně to svědí 😢
foaji
15. srp 2011
@silente Jo, děkuji za odkazy, prozkoumu to 🙂 Ještě otázečka.. Jak chutná čaj z kontryhele??Abych ho zas nekupovala zbytečně 🙂
silente
15. srp 2011
@foaji - mně bylinkové čaje nevadí, takže u mě dobrý 😃 Jinak to určitě zachrání lžička medu 😉
yesuautor
16. srp 2011
Jestli se tento měsíc nezadaří, jdu do toho femigardu 🙂 plus listovka a kontryhel a přítel jí selzink...
rohatyandilek
11. zář 2011
Ahojky, muzu se pridat? .....mne bude v prosinci 20 a zacatkem rijna se zaciname snazit 🙂 ....... 🙂 🙂
petulak1988
11. zář 2011
ahojky mohu se taky pridat snazim si uz dyl....je mi 23 a uz jsme v caru
magdalena_f
12. zář 2011
@verik19 ahoj, můžu se zeptat jestli jsi brala HA a hned po vysazení se snažíte o mimi?
magdalena_f
12. zář 2011
jinak Vás všechny zdravím, je mi 23, jsem čerstvě vdaná a začínáme se snažit 🙂
verik19
12. zář 2011
@magdalena_f ahoj, jo brala jsem HA a hned jsme se začli snažit. 🙂
magdalena_f
12. zář 2011
@verik19 my jsme se právě rozhodli a přestali HA brát, už se mi blíží i konec ms, ale dr říkal, že hned po vysazení bychom se snažit neměli, tak nevím....
verik19
12. zář 2011
@magdalena_f mě doktorka říkala,že je to úplný nesmysl čekat.Že máme začít hned!! A mým kamarádkám to jejich doktor taky řekl.Je to věc názoru.
magdalena_f
12. zář 2011
@verik19 to asi určitě. ten můj říkal, že hrozí vícečetné nebo mimoděložní těhotenství, ale tak to hrozí taky skoro pořád...

Začni psát odpověď...

Odešli