• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
@kackaku raději to nekomentovat ......
18. led 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 Tak sem si koupila ten paralen 500 a zázvorovej čaj od té firmy jak si psala neměli, tak sem vzala z Apotheke Zázvorový s pomerančem.
18. led 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy já ho mám s limetkou :grinning: a docela to jde a zázvor prý pomáhá také při nevolnosti, tak jsem na to zvědavá...už bych chtěla tohle za sebou....
18. led 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Ahoj, já si myslím, že jestli máš jen malinko zvýšenou teplotu, tak je lepší do sebe nic nervat. To už spíš kdyby vystoupala k těm 38st. Takže být tebou, tak spíš jen lehnu do pelechu, pít ten čajík a odpočívat budoucí maminko :slight_smile:
18. led 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na zprávy nedívám, jsou tam akorát samý vraždy a pak o těch pitomcích co tam sedí a zvyšují si platy. To je akorát tak na nasrání. Fuj, sem se zase rozčílila. A volit nepůjdu, není tam nikdo normální. Volit mezi jedním a druhým zlem nebudu. :rolling_eyes:
18. led 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanatl No zatím paralen brát nechci když mě není zas tak zle, ale aspoň ten čaj si asi dám. I když tam je napsaný: Čistí organismus. Tak aby nevyčistil všechno dočista dočista. :slight_smile:
18. led 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Na zprávy se taky raději nekoukám...přesně jak píšeš, jenom vraždy, násilnosti....humus :grinning:
18. led 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Proč raději nekomentovat? Normálně jsem se zeptala :confounded:
18. led 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 no tak pokud mě bude špatně tak si zázvor určo nedám :grinning: mě kope už teď :grinning:
18. led 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku ale to nebylo nic vůči tvé otázce :slight_smile: spíš vůči těm dvou blbečkům, co hrají jen divadla, aby dostali víc hlasů než ten druhý...oba dva jsou falešní a hamižníci, co se chtějí dostat jen k moci, já volit ani nebyla, ptže ten komu bych hlas dala, tak toho vyšachovali ze strachu
18. led 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 mě taky zrovna dvakrát nevoní :grinning: ale zkusit se má vše a v těhu je vše jinak, poslední dobou mám stále větší chutě na ryby, což nechápu, jinak je nemůžu ani cítít ....takže se ted protivim sama sobě :grinning:
18. led 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Tak to jo:slight_smile: No je fakt, že budu ráda, až bude po volbách...Republika se začíná rozdělovat do dvou táborů, začíná to být docela mazec :confused:
18. led 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku dělají z toho akorát tak divadelní představení :slight_smile: když vyhraje jeden, tak stejně vše prospí a nebudeme mu rozumět ani slovo a ted druhý..to se budeme muset všichni naučit to jeho huhnani pres nos :grinning: prostě komedianti
18. led 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Naprosto souhlasím s Jarkou. Já taky volit nebyla, chtěla jsem Okamuru a toho pěkně vyšachovali, takže abych se někam plahočila kvůli tomu aby si jeden z těch dvou blbců mohl sedět na hradě nehodlám. Tohle se obejde i beze mě, je to fraška.
18. led 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy já mám teprve týden po MS. Mám krátké cykly - 24dní :zipper_mouth:
18. led 2013 v 11:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy taky jsem chtěla Okamuru :slight_smile:
18. led 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinha Tak to máš jak Kačenka. :slight_smile: Pak můžete čekat spolu na testy. :slight_smile:
18. led 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Jaňulí, jaktože máš týden po MS, když já taky? A to jsi dostala MS o týden dřív než já :fearful: Měla bys být už dva týdny..
18. led 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Andy ten tvůj testík je tak krásnej :grinning:
18. led 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky já mám radost, teď přijel přítel z práce a dovezl krásné fialové capáčky pro miminko, prý pro tu moji vysněnou holčičku, třeba mi ji to prý přinese :slight_smile:
18. led 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 Já jsem Okamurovi hrozně fandila, má rozumný názory a líbí se mi jeho postoje. Má jasno v tom co změnit a ne si nahrabat peníze jak ostatní.
18. led 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy přesně tak a hlavně není tzv. zkažený tou politikou, ptze se ji venuje opravdu krátce....a to jen díky starostování
18. led 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaku Děkuju Kačenko, mám z něj radost. :slight_smile:
18. led 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaku
@beandy MS mi začala 5.1 a zkončila 10.1. Dneska je 18.1 takže týden po MS. Já to beru, až MS zkončí :grinning: Jinak jsem 14DC..
18. led 2013 ve 12:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Tak to pak jooo. :slight_smile:
18. led 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy já to mám všechno opačně, já vím :slight_smile: a nemít na netu kalendář, tak jsem na to hrozný bordelář :sweat_smile:
18. led 2013 ve 12:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Noooo, já si říkala :grinning: Jejej, škoda, že máš tak krátké cykly, mohly jsme očekávat spolu:slight_smile: Ale zase je to výhoda, že máš těch cyklů tím pádem mnohem více, když jsou takto krátké :slight_smile: To už jsi podle mě ovulovala, když jsi 14 DC..viď?
18. led 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku je možné,že máš pravdu, už 2 dny mě bolí trošku podbřišek a je mi špatně trošku :slight_smile:
18. led 2013 ve 12:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Tak když to máš za 10 dnů zase dostat, ovulka už určo byla :dizzy_face:
18. led 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku ach jo, ale nebaví mě to, když to pořád mám :slight_smile: ale jsem ráda, že se to upravilo a vím, kdy to dostanu. A jak vy? Co nového? Děláš stále ovu testy?
18. led 2013 ve 12:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek