Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
23. led 2013

@jarka88 Jééé tak gratuluji, snad to vyjde. 🙂 Já osobně si myslím že taky budeme mít holčičku. Nějak se tak na ni cítím 🙂

beandy
23. led 2013

Vypadám jak v pubertě, taky to na mě mamka poznala že sem těhotná. 😀 Jsem jak zombík.

jarka88
23. led 2013

@beandy no taky v to doufám 🙂 já jsem se s malým taky nejdrív tak cítíla, pak najednou ten pocit přecházel v chlapečka a hlavně mi to všichni i tvrdili, ptze mi to prý hrozně slušelo a přibrala jsem jen v břiše 🙂) a ted se na to radsi nesoustředím, sice mi neco řiká, že čekám holku, ale raději to nechci sama v sobě zakřiknout, aby si to ten brouček ve mě ještě náhodou nerozmyslel 😀D a vy chcete holčičku?

jarka88
23. led 2013

@beandy tak to ja nastestí zatím nic 😀 mě se dělají hodně pigmentové skvrny a roste mi najednou hrozně zadek 😠 😅

beandy
23. led 2013

@jarka88 Já bych chtěla holčičku, přítel chlapečka. Ale až se to narodí, bude mu to úplně jedno co to je. On je hroznej cíťa, vždycky při nějakým filmu brečí, takže ho to dostane do kolen i když to pindíka mít nebude. 😀

beandy
23. led 2013

@jarka88 A jíš teď víc? Mě se zdá že já jo, mám pořád hlad.

jarka88
23. led 2013

@beandy a já si myslím, že oni jsou i ti tatínci víc hotoví z těch holčiček 🙂 já nejím skoro vůbec, až se toho začínám bát...nechutenství mi nic nedovolí sníst a když už, tak to ze mě stejně jde ven ☹

denuskaa
23. led 2013

@jarka88 Fakt? 🙂 Tak doufám, že ti vyvěštila samá pozitiva 😀 😀

beandy
23. led 2013

@jarka88 To je blbý že do sebe nic nenacpeš a když, tak to jde ven. ☹ Já teď jim jak oteklá protože už mě moc špatně není, až se bojim abych za měsíc nevypadala jak v pátým měsíci. Přijde mě že v sobě pořád zadržuju vodu, mám břicho takový nafouklý.

jarka88
23. led 2013

@denuskaa no naštěstí řekla, že má být vše v pořádku a má se mi narodit krásná a zdravá holčička 🙂 tak uvidíme, abych v září nechovala krásného a zdravého chlapečka 😀D

denuskaa
23. led 2013

@beandy To budou ty dvojčátka 😀

jarka88
23. led 2013

@beandy voda se zadržuje až později, ono se to teď v tom bříšku vše roztajuje, tak proto jsi nafoukla a hlavně se v tobě teď na začátku budou držet plyny 😅

denuskaa
23. led 2013

@jarka88 Tak ono je to potom asi jedno viď? 🙂 Hlavně když je to zdravé, ale vy už chlapečka máte, tak chcete určitě holčičku viď? 🙂 Já bych hrozně jako první dítko chtěla kluka a přítel zase holku aby jí mohl rozmazlovat jako mě 😀

jarka88
23. led 2013

@denuskaa já taky chtěla vždy prvního chlapečka a pak holčičku 🙂 no přítel chce najednou raději chlapečka a já strašně toužím po holčičce, tak pořád doufám, že to vyšlo 😀

beandy
23. led 2013

@denuskaa Nestraš, na dvě asi nejsem nějak připravená. 😅 @jarka88 Asi máš pravdu, četla jsem že nadýmání je častý.

jarka88
23. led 2013

@beandy a nebo jak píše Denča to budou dvojčátka 😀 krev ti nebrali, jak moc stoupá hcg? 🙂)

beandy
23. led 2013

@jarka88 Ne krev mi ještě nebrali, ale divila jsem se že když jsem testila 3 dny před MS, tak mi to vyezlo ta čárka docela hezky. Holky teď jste mě teda vyděsily! Zatím nevim co s jednim mimčem, natož se dvouma. 😕

jarka88
23. led 2013

@beandy to bude dobré 🙂

jarka88
23. led 2013

@beandy abych se dnes z utz nevrátila s dvojčatama já, když mě tak vyděsili u hcg, že jde nějak moc rychle 😀

denuskaa
23. led 2013

@beandy Neboj to bude dobré 🙂 i kdyby to byla dvojčátka, tak to zmákneš 🙂 🙂 Ona se o to ta příroda nějak postará a bude z tebe supermáma, co stíhá všechno. 🙂 @jarka88 a máte v rodině nějaká dvojčátka? My jo a taky doufám, že nejsem na řadě 😀

kackaku
23. led 2013

Holky moje, to je na palici...Včera se mi hodně rozjela mykoza....Takto jsem to neměla snad od léta, mě z toho hrábne:-/Na vině je nejspíš stres v poslední době. Ale proč zrovna v době plodných dnů? Ach jo...Sice Mudr.říkal, že to otěhotnění nebrání, ale mě to dobře teď dostalo do depky...A to jsem na snažení tento cyklus vůbec nemyslela, ani nemyslím...

jarka88
23. led 2013

@denuskaa no právě, že máme...jen všichni čekají na koho to padne 😀

beandy
23. led 2013

@denuskaa Seš hodná že máš ve mě takovou důvěru. 😀 My máme v rodině dvoje dvojčata z taťkové strany, ségře se narodilo jen jedno.

zuzkazuzu88
23. led 2013

@kackaku nemysli na to,pokud dr řekl,že to nijak nevadí 😉 vím,že je to asi nepřijémný,ale bude to zase dobrý 🙂

kackaku
23. led 2013

@zuzkazuzu88 Fňuk 😠 ☹

jarka88
23. led 2013

@kackaku to bude dobré 🙂 snaž se zaměřit na něco jiného 🙂 a kdy máš ovu?

beandy
23. led 2013

@kackaku Kači to mě moc mrzí. ☹ A půjdeš k doktorovi, nebo to necháš jestli se to ještě nespraví? Nevim nevim, aby se ti to nezhoršilo. ☹

denuskaa
23. led 2013

@kackaku To mě mrzí, mykóza je vopruz, já na to taky dost trpím, ale teď mám už docela delší dobu pokoj, beru wobenzyn a myju se jenom neparfémovaným antibakteriálním mýdlem, nesmím si dát do vany ani pěnu abych to hned nechytla. Tak ti přeju aby ses toho brzo zbavila a mohli jste na to hupsnout 🙂 Jinak mě ještě na mykozu zabíraj čípky Gynopevaryl nebo tak nějak se to jmenuje, jsou na tři dny a většinou mi hned zaberou.

kackaku
23. led 2013

@jarka88 Nějak za 3 dny myslím...

kackaku
23. led 2013

@beandy Já u něj byla v pondělí a on to viděl. Řekla bych, že se to zhoršilo právě tím, jak do mě ,,rejpal"..Nevím no, začala jsem jíst laktobacily, hodím se do klidu a začnu mazat Canestenem...Snad to pomůže.

jarka88
23. led 2013

@kackaku tak si zkus zakoupit ty čipky, mě stačil jeden den a bylo to o dost lepší a dají ti je v lékárně bez receptu 🙂 davaji se jen na noc...tak až máš brzy klid

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru