• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
@denuskaa Děkuju, Deny, za povzbuzení a za rady...Já se taky myju jedině Lactacydem a teď jsem začala jíst Laktobacílky a promažu Canestenem, snad to zabere...:frowning2:Doufám, že má Mudr. pravdu a v otěhotnění to nebrání:frowning2:...Jinak já jsem teď neměla moc času, tak jsem nepostřehla nového člena, vy se taky snažíte?:slight_smile:
23. led 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 O můžou se při pokusech o mimi? Mudr.mi nějaké napsal, ale říkala jsem si, že je zkusím až po OVU...
23. led 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku já si myslím, že uplně v pohodě...můžeš je mít i v těhu :slight_smile: to je taky jediné co v těhu na mykozy dávaji
23. led 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Zkus ty čípky, stojej asi 130 Kč nebo tak nějak, prodávaj se volně v lékárně, když máš plodné dny za tři dny tak by se to mohlo do té doby zlepšit, otěhotnění to asi nebrání, ale rozhodně to není uplně příjemný. A nebo taky funguje ale spíš v začátních si tam plácnout na noc bílej jogurt - zní to nechutně, ale mám to vyzkoušený :grinning: ale musí být s živou kulturou. A jinak my jsme se také začali snažit, nejdřív jsem čelila tomu, že mi to rodina rozmlouvala, že jsem podle všech moc mladá, ale já už to tak prostě cítím. :slight_smile: :wink:
23. led 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Zkusila bych ty čípky gyno pevaryl, prodávají i mast. Já to používala když sem měla problémy a taky se mi to hned druhej den spravilo, pak už sem na gyndu nemusela a ani to nijak snažení nenarušilo. Tak by se ti to zlepšilo ještě do ovulace a byla by jsi v klidu. :slight_smile:
23. led 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,muzu se pridat? :slight_smile: prosimvas,v kolikatym tydnu myslite,ze muze byt miminko videt na ultrazvuku? ja mam pozityvni test,ale nic tam videt neni..posledni ms jsem mela od 11.1. do 14.1..asi je jeste brzy ze? v krvi mam hormonu HCG kolem 400..dekuji :slight_smile:
23. led 2013 ve 13:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1mor Ahojky, vítej :slight_smile: To je určitě ještě brzy, já jsem zítra 5+0tt a doktorka mi řekla ať přijdu až za 3 týdny, že už bude vidět srdíčko. Takže je ještě brzy. A to jsem měla poslední MS 20.12.2012. :slight_smile:
23. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1mor Zadáš délku tvýho cyklu a datum poslední MS, vypočítá ti to v kolikátým týdnu by jsi měla být. http://www.pregnology.com/due-date.php Sedí to přesně :slight_smile:
23. led 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanka1mor Podle toho co říkáš, jsi dnes13DC (já měla pozitivní test 12 DC) a byla jsem u doktora 5 dní poté a řekla mi že to je brzy že nic neuvidí. Takže bych určitě min. 14 dní počkala.
23. led 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy me visel pozitivny uz v pondeli..a byla jsem vcera na gynde,mela jsem bolesti a zjistili mi cystu :frowning2: no a prave dr rikala ze jsem urco tehotna,ale bud je jeste tak maly ze nejde videt,nebo je to mimodelozni tehotenstvi,tak mam prave strach :frowning2: jsem objednana na pristi utery na kontrolni ultrazvuk a na krev,aby zjistili jak rychle mi stoupa HCG..nemuzu se dockat :frowning2:
23. led 2013 ve 14:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1mor Tak držím palce ať to je všechno v pořádku. Myslim si že je ještě plod hrozně malý. Mě doktorka řekla před týdnem že se mi zvětšila děloha, ale stejně tam ještě nic neviděla. To jsem byla 4+0tt.
23. led 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy budu doufat,ze vse bude tak jak ma :slight_smile: dekuji :slight_smile: trochu me to uklidnilo :slight_smile:
23. led 2013 ve 14:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanka1mor Ahoj, já myslím, že nejdřív je něco vidět až v tom 7 tt + by mělo být slyšet srdíčko. Držím palce ať je prcek tam, kde má být.
23. led 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa dekuji,nic jinyho si ani nepreji :slight_smile: miminko si moc prejem tak doufam,ze bude vse jak ma byt :slight_smile:
23. led 2013 v 15:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mrcha dorazila...:frowning2: cyklus přesně 28 dní...tak aspoň se můžeme dál hezky snažit, a spojit krásné s užitečným!!:slight_smile:))
23. led 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku ahojky, já jsem 19DC. Zatím se ani neobjevilo to mezimenstruační krvácení, které jsem tady s Váma řešila. Nevím, zdali pro nás bude tento měsíc vítězný, nějak se na to neupínám :dizzy_face: a co ty,co nového?
23. led 2013 v 17:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_k to mě mrzí ale jak říkáš můžete začít znovu :wink:
23. led 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj můžu se přidat, mrcha dorazila, ale neustoupila bolest vaječníků a má tvrdý zvětšený břicho, test udělám až zítra, je možný být těhotná
23. led 2013 v 19:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee... uplne jsem na tuhle diskuzi zaopomnela... psala jsem tu o // na tt a ted? ted mi moje 9ti mesicni laska spinka v posteli .-)))) to je hezky, jak vas tak tady procitam.. v tu dobu, co jste to psaly, jste jeste nevedely co budete mit... .-) t je hezky..
23. led 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tady je nových holek, čučim. :slight_smile: Zdravím nově příchozí. :slight_smile: Já jsem dnes 5+0tt, vim že to je ještě nic moc :grinning: Ale ráno mě teda bylo zas tak blbě, že sem to málem hodila na zastávce a pak sem ještě pouštěla paní si sednout, takže 20 minut stát, nic moc.. Nejhorší je, že v tom období kdy ti je hrozně blbě tě nikdo nepustí sednout, protože to na tobě ještě není vidět. :cry: Leda že bych si šla vyřídit kartičku jak mají invalidi do MHD.
24. led 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co vy holky, jak je u vás? Už budete testit?
24. led 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :slight_smile: tak jsem si odebrala ranni moc a pritel mi jel pro test :slight_smile: zkusim jestli mi nejak vyrazne nezesilila carka :slight_smile: predtim totiz byla takova slaboucka a dr rikala,ze cim vic silnejsi carka,tim vic hormonu HCG,takze kdyz bude poradne silna,tak bude zas vetsi sance,ze je miminko tam kde ma byt :slight_smile: je to hruza nevedet na cem jsem :frowning2:
24. led 2013 v 09:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré poledne holky :slight_smile: tak dr si vzal včera až do zítřka krásně dovolenou, tak jdu za chvíli k zástupu, já se toho srdíčka nemůžu dočkat...jsem napjatá jak kšandy :slight_smile:

@hanka1mor držím pěstí aby krásně sílila, mě to docela trvalo :slight_smile:)
24. led 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy přesně vím, jak ti je....už chci ty hnusné nevolnosti mít za sebou ale přijde mi, že to nějak utíká, nedávno j 7sem byla 5+0 a teď už jsem 7+1....no páááni :slight_smile:
24. led 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Budu na tebe myslet, držím palce ať je všechno v pořádku. :slight_smile: Taky už se kontroly nemůžu dočkat, ale ještě si počkám. Těším se až mi poroste bříško. :slight_smile:
24. led 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ach jo :frowning2: tak je jeste slabsi nez ta v pondeli :frowning2: to me tak stve!

@jarka88 muzu se zeptat,kdypak tobe poradne zesilila?
24. led 2013 v 10:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy děkuji těším se a zároveň se hrozně klepu...nj stres :-/ no já ti můžu říct, že já už mám objednané těhu kalhoty...moje už nezapnu :frowning2:
24. led 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1mor no první testík jsem dělala 9.1. pak asi o 5 dni později a posledni ted o vikendu a az ted byla uplne sytá :slight_smile: jukni se mi do alba, tam to uvidis :slight_smile:
24. led 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Nedivim se ti, taky se budu nervovat jestli bude všechno OK. :confounded: Fakt? :grinning: no já už jsem se taky po nějakých dívala. Ty už máš celou výbavičku doma, co? Nemusíš se nervovat s nakupováním. :slight_smile:
24. led 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy no jdu hore nějak rychle :grinning: no kdybych ji měla doma , tak je to fajn, ale já ji všechnu prodala a darovala :grinning: prostě hňup no....
24. led 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek