• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
Pardon..o radu:D
28. led 2013 ve 12:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinusss máš ještě docela dost dní do MS takže test ti neukáže a kolik dní ti trvá cyklus?
28. led 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak kdy..někdy ..5 až 7 dni Pořád se mi chce curat, což u mě nebývá zvykem! Povamě v podbřišku, tak nevím.:(
28. led 2013 ve 12:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinusss a kdy jsi měla poslední ms?
28. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
6.1.
28. led 2013 ve 13:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinusss to máš docela dlouhé cykly...no je možné, že se mimi zahnizďuje, když spiníš a máš nějaké přiznaky, krom častého chození na wc? a nebo není možné, že by teď probíhala ovu, když máš tak dlouhý cyklus?
28. led 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88
@beandy Holky, tak ty vaše příznaky opravdu svědčí o tom, že v bříšku někdo bydlí:slight_smile:..A Jaruš na čtvrtek budu držet palce! Já jsem nějakých 17 DC, nevím jestli je po ovu, netestila jsem tentokrát, ale pokud by byla jako v minulých měsích, tak proběhla 15 DC. Chci tomu nechat volný průběh. Přítel od dnešního rána zvrací a má asi nějakou virozu, takže snažení už nebude..Ale snad už to není třeba...
28. led 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,tak to semnou vypada blede,dnes jsem byla u dr kuli tomu spineni,tak mi delal rovnou kontrolni ultrazvuk a bral krev,v deloze nic nevidel,a mimo delohu zatim taky nic..jenze mi Hcg kleslo a to na 78 :frowning2: jsem uplne vyrizena :frowning2:
28. led 2013 ve 13:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 mám, hlavně od té doby co neberu HA.. Je to možné, protože jeste nedávno jsem na WC nemusela půl dne a teď chodím pořád a to toho ani moc vypít nemusím. Jinak jsem si všimla, že mi začaly smrdět cigarety. Nekourím pravidelně, ale včera jsem si dala s přítelem a musela jsem ji v polovině vyhodit. Pak jsem nějaká často unavená, ale to připisuju tomu počasí :sunglasses:
28. led 2013 ve 13:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1mor A objednal tě na další kontrolu? Kdy budeš mít výsledky? :unamused:
28. led 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1mor a kolik už jsi měla hcg?
28. led 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku děkuji, no jsem z toho už nervózní...tobě taky držím pěstičky, aby se teď zadařilo :slight_smile:
28. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinusss a náhodou nevíš, kdy tak byla ovulace? no já bych u tebe testila tak za týden, dřív to asi nemá smysl, to se stejně nic neukáže, tak držím pěstičky, aby tam ty // byly :slight_smile:
28. led 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy dalsi kontrolu mam za tyden
@jarka88 mela jsem pred tydnem 398,a ten tohle :frowning2:
28. led 2013 ve 13:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 to vážně nevím. Ovu testy si nedělám. Testit budu nějak toho 5.tak snad to dopadne.. Děkuji a tobě přeji at mimo hezky roste :slight_smile:
28. led 2013 ve 13:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1mor a nepřečetl třeba jen špatně číslo? to je mi hrozně líto...:( no budu držet pěstičky, aby se to kdyžtak srovnalo.....
28. led 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1mor poslala jsem srdíčko pro štěstí, snad bude k něčemu .....
28. led 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinusss tak pak napiš, jak jsi dopadla :slight_smile: děkuji...snad se umoudří a bude růst :slight_smile:
28. led 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 napíšu. Neboj, jedné známé řekli že je 6 tt, po další prohlídce že je moc malé podle ms no a teď má zdravého chlapečka. Všechno bude fajn
28. led 2013 ve 14:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 dekuji :slight_smile: byla bych nesmirne rada kdyby to jeste dopadlo,ale bohuzel to uz moc priznive nevipada :frowning2:
28. led 2013 ve 14:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky vy ste nedočkavější víc než já pomalu :grinning: :grinning: ...jj byla jsem v práci,dneska nám trošku teplota klesla a pobolíval mě v práci celej podbřišek tak jsem lítala na záchod,že jsem to dostala no a ono nic zatím :slight_smile: tady mám graf http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3
28. led 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak je úplně sněhobílo :frowning2:
28. led 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Ahojky Kačítko,já jdu až zítra večer,hned písnu neboj :slight_smile: Už mě píchá ve vaječnících, myslím si,že mrcha příjde :frowning2:
28. led 2013 v 15:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dnes jsem tak tak stihla dojet domů, abych se nepos*... :confounded: Zítra povalim k doktorce jestli to není virový (napadlo mě to kuře) :confused:, jinak se zblázním. Měla jsem v autobuse takový křeče v břichu, že sem fakt myslela že rodim nebo že se mi spustí MS. Nevíte jestli bez doporučení lékaře můžu jíst v těhotenství nějaký prášky proti průjmu? :frowning2:
28. led 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy můžeš, stačí sjet do lékárny a oni ti doporučí :slight_smile:
28. led 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 ještě vydrž :slight_smile: třeba se ještě ukáže :slight_smile:
28. led 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 je to sice divný,ale já mám prostě pocit,že tam mimis je,takovej vnitřní :grinning: ale asi je to jen výplod v mé hlavě :unamused:
28. led 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 no jestli máš opravdu takový pocit, tak to tak většinou je...já se třeba teď nad prvním neg. zastavila a řekla jsem, že to není možný, že tam prostě je :grinning: že to vím...
28. led 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 mám přesně toto :slight_smile: ...no každopádně pokud ms nepřijde tak udělám test asi až v pátek :unamused:
28. led 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 no to už by se to mělo určitě ukázat :slight_smile: tak držím pěstičky :slight_smile:)
28. led 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek