• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
@jarka88 Myslíš si že můžu černej čaj a živočišný uhlí? Četla sem že smectu můžu, ale tu teď nemám po ruce.
28. led 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy no živočišný uhlí si nejsem jistá, ale mám pocit, že jsem slyšela, že ne...a černý čaj by neměl být problém, ale slabý :slight_smile: a suchý rohlík, to je nej :slight_smile:
28. led 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy nebo jestli máš po ruce banány, tak ty jsou výborné v těhu :slight_smile:
28. led 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 OK děkuji. :slight_smile:
28. led 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 buď tam bude nebo ne uvidíme :slight_smile: moc děkuju Jari :slight_smile: já na tebe budu moc myslet ve čtvrtek :wink:
28. led 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy černej čaj můžeš...denně je povolených max. 5 šálků nápoje co obsahuje kofejn,takže i kafe si můžeš dát,ale vše jen slabě,čaj nelouhovat dlouho :wink:
28. led 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Teď sem si černej čaj udělala, ale jenom takovej slabě zabarvenej aby to nebyla vyloženě voda. Kafe nepiju vůbec, takže tuhle neřest neřeším. :slight_smile:
28. led 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 no nemáš zač a já děkuji :slight_smile:
28. led 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 tak jsem to šla ještě zkontrolovat a když ho natočím jakoby k sobě tak mám pocit,že tam něco je,ale to je nejspíš asi vykoukaný :grinning: :grinning:
28. led 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 a je to videt v kazdem svetle?
28. led 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 spíš jde "vidět" na žlutým světle,ale už je jakoby takovej průhlednej stínek i když ho nenatočím,ale je to spíš tím dlouhým vykoukáváním :grinning:
28. led 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 no tak třeba bude sílit, já taky nejdřív pořád natáčela :grinning: A chvilema jsem si mysela, že mám halucinace, ale přítel mi potvrdil,že tam je :slight_smile:
28. led 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jarka88 no uvidíme :grinning: ,jsem hodně překvapená,že to beru takto :grinning: ...jakoby to prostě vyšlo...nechápu se :grinning:
28. led 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky,jak se máte takhle při večeru? Já dělám svoje první suschi :slight_smile: jako sranda, můj je v práci tak jsem to dělala s tátou. To rolování je mazec,než odhadnete tu dávku,kolik se do řasy vleze :grinning: ale je to mňamka :slight_smile:
28. led 2013 ve 21:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy No Andrejko, můj přítel chytl střevní chřipku jako Brno, takže je možný, že jí máš taky.,,Jinak na mě taky něco leze..:-/
28. led 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Tak snad se // ještě ukáží:slight_smile:
28. led 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Tak snad nepřijde v době, kdy pujdeš k té Mudr.:frowning2:....A dej nám vědět!! :dizzy_face:
28. led 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku no čekám ji už od zítřejšího rána,ale k mudr se poradit určo pujdu.. protože ať vím co a jak. Třeba mi vezmou krev nebo mi něco poradí :dizzy_face:
28. led 2013 ve 22:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holčičky moje, já jsem teprve teď přijela z práce :rolling_eyes: Mám jinou práci, lepší než v kině(práce se smlouvama v ČSOB), jenže je to zkrácený úvazek od 4 do 9 večer a to je pěkně na pytel:frowning2:...Jinak přítel má střevní chřipku od rána, tak snažení bylo dostatečné a snad už ovulka proběhla. Jinak na mě taky něco leze a v posl.době bych nejraději nevylézala z kutlochu, jak je tam nevlídno...Už aby bylo alespoň jaro :dizzy_face:
28. led 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinha Jojo, to určitě jdi, ale mě by Mudr. s MS neprohlížel...Ale pozeptat se můžeš určitě :dizzy_face:
28. led 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku určitě mě taky nebude prohlížet,ale chci s ní zkonzultovat to krvácení v průběhu cyklu. :rolling_eyes: Ach jo,nemusela by přijít, já bych tak odpočívala na mateřské.. kecám, neodpočívala, jsem hrozně aktivní,ale určitě bych se nestresovala prací. Ty jo, teprve jsi přišla z práce, chuďátko :frowning2: a líbí se ti aspoń nová práce? Hlavně na sebe dávej pozor a buď zdravá :dizzy_face:
28. led 2013 ve 22:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha To určitě Jani, to krvácení je divný :frowning2: Kolik jsi vlastně DC? Já tě s tvou aktivitou hrozně obdivuju :dizzy_face: Jj celkem se mi líbí, ale štve mě, že jsem sama za sebe, s nikým se nebavím a pak mám divný myšlenky. Kdežto v kině už jsem se se všema znala, tak jsme si povídali a bylo to po téhle stránce fajn. A taky tam dojíždím třičtvrtě hodiny s přestupama:frowning2:Ale tahle práce je každopádně lepší do životopisu, až si budu (snad po mateřskéú hledat práci na plný úvazek...Ty na sebe taky dávej pozor berunko :dizzy_face:
28. led 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku to tak vždycky bývá, když jdeš do nové práce :frowning2: musíš se s tím nějak sžít,ale pujdeš brzo na mateřskou, tak to zvládneš :slight_smile: já jsem dneska 23 DC nebo 24 DC :slight_smile: taky koukáš na 4 v tom? já koukám na partičku a směju se na celé kolo. :grinning:
28. led 2013 ve 22:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha To máš pravdu, člověk si musí zvyknout. Ale tahle práce je stejně jen na 3-5 měsíců no. V létě bychom se chtěli stěhovat pryč z Prahy , takže asi nemá cenu si hledat nějakou práci na hl.prac.poměr. Nene nekoukám bohužel, Vaškovi je špatně a leží a tak je telka vypnutá. Půjdu si nejspíš číst. Mám rozečtenou Betty Mcdonalld-Vejce a já a je to báječný :dizzy_face:
28. led 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku já chci teď číst 50 odstínů šedi :slight_smile: erotický román. :slight_smile: jo tak to jo, pokud máte takové plány, tak je jasné,že nehledáš práci na dlouho. A jinak nového co?
28. led 2013 ve 22:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Jojo o něm jsem slyšela :dizzy_face: A kousek i četla-v knihkupectví s otevřenou pusou :grinning: Nového asi nic moc, strašně mě štve výsledek voleb, jsem z toho uplně nešťastná:-/ Vhofím fo té práce a nějak mě to snažílkování vůbec nepřijde a taky mi nepřijde, že by z toho mělo vzniknout mimčo. Přestala jsem to uplně řešit :confused:
28. led 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha A u tebe? :dizzy_face:
28. led 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobré ráno :slight_smile: Teď dočítám poslední kometáře. :slight_smile:
@zuzkazuzu88 Zuzi tak zkus testovat za 2 dny až MS nepřijde, to už by se ti mělo HCG zvýšit a užby to tam mělo být vidět. Jinak holky asi si fakt musíme udělat tabulku kde si to budem psát. :grinning: Já druhej den nevim kdo co kdy má. :grinning: A informovala jsem se a černý uhlí a smecta se v těhotenství může, ale endiaron ne. Od včera jsem na záchodě už nebyla, tak nevim jestli už to je dobrý, ale radši jsem si vzala ještě jednu bobulku.
29. led 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaku Kači snad to byla jednodenní viróza, zatím musím zaklepat (ťuk, ťuk..) že u mě dobrý. A jak dlouho to přítel má? Kolik jsi dnes DC?
29. led 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku no já si ten román chci koupit :slight_smile: všichni si ho hrozně chválí. Volby nijak neřeším,stejně chleba levnější nebude :grinning: Je dobře, že jsi to snažílkování přestala tak řešit,nebo by ses z toho zcvokla :slight_smile: to bychom pak na ty Maledivy musely lítat každý měsíc :-*
29. led 2013 v 09:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek