• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

13. listopadu 2013 
@beandy
@kackaku
@zuzkazuzu88
@jarka88 holkyyyy,ani dušík :frowning2: a to jsem lítala od okna k oknu,natáčela na světlo a nic :frowning2: uvidím,co mi dneska řekne gynekoložka,ale už cítím,že ms příjde během dne..
29. led 2013 v 09:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Třeba se to ještě nějak vyvrbí :frowning2: Kolik jsi DPO?
29. led 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy to asi nevyvrbí. Já nevím, kolik DPO, já to mám s tou ovulkou jakési divné :angry: ale jsem 24 DC
29. led 2013 v 10:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha No a kdy čekáš MS?
29. led 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy dneska :slight_smile: zatím nic,ale cítím,že se dostaví :zipper_mouth:
29. led 2013 v 10:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha to je mi líto :( to máš docela krátké cykly...no třeba se to ještě umoudří.....
29. led 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy Andy, přítel to měl asi stejný jako ty, jen jeden den a dnes už je mu lépe..Ono ty střevní virozy nejou na dlouho... :slight_smile: Jinak jsem myslím 18 DC... :dizzy_face: Ale snažení už neprobíhá kvuli té přítelovo nemoci. Tak snad byla ovulka oněch 15 DC..
29. led 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Však to máš pravdu s tím, že chleba levnější nebude, jenže si to bohužel spousta lidí myslí:-/A zvolila toho, který jim to nasliboval:-/ Ten román si chceme s přítelem taky koupit, teď už snad vyšel i druhý díl, co vím :slight_smile: Jaňulí tak uvidíš, co ti dnes řekne Mudr. :dizzy_face:
29. led 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha To mě mrzí Jani:frowning2:Máme poslední dva cykly, abychom to zvládly tak, že se nám mimi narodí do Vánoc:-/
29. led 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku chcete Vánoční děťátko jo? Nám to je docela jedno,ale abych pravdu řekla, chtěla bych spíše jarní nebo letní mimčo :slight_smile: Uvidím teda u Mudr. :slight_smile:

@jarka88 právě,že mám krátké cykly, dnes jdu k Mudr, tak uvidím,co mi řekne, hned dám echo :slight_smile: A jak Vy? naposled jsem četla,že nebylo srdíčko :frowning2:
29. led 2013 v 11:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha no ve čtvrtek jdeme na kontrolu, tak s uvidí zda bude těhu pokračovat a nebo mě pošle směr nemocnice :/ ale asi si tam skočím už zítra, jsem nedočkavá a už chci vědět, jak to s námi vypadá....
29. led 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 tak to se ti nedivím,taky bych byla nedočkavá, vždyť se jedná o hodně. Snad to bude všechno v pořádku a budeš nám sem psát pozitivní zprávy :slight_smile:
29. led 2013 ve 12:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, nevím jestli ho uvidíte ale je tam uplně pidi midi :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@denuskaa je tam, takže ovu byla hned po ms :slight_smile: gratulace :slight_smile:
29. led 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 No asi teda joo :slight_smile: já tomu furt nějak nemůžu uvěřit, že bychom byli jedni z těch co si jednou vrznout a hned to je :slight_smile: teď hlavně aby to šlo dál a dál :slight_smile: já se po tý předchozí zkušennosti bojím i vysmrkat :slight_smile: :frowning2: :slight_smile:
29. led 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa hlavně s vyhýbej nemocným lidem a buď hodně v klidu :slight_smile:
29. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 No já jsem teď doma na neschopence, ale ve čtvrtek mi končí a v pátek mám jít do práce, tak se bojím tam jít, protože za prvé mám hroznou šéfovou, co je na mě naštvaná, že tam teď nejsem a vzkázala mi, že se mám na co těšit. Je to prostě kráva šikanátorská a za druhé pracuji na logistice - kamionová přeprava, takže jsem pořád v kontaktu s řidiči když si příjdou pro dokumenty a se spoustu lidmi tak se bojím abych teď něco nechytla.
29. led 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa tak bych si zašla na gyndu a řekla to...
29. led 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarka88 jo jo ve čtvrtek si ještě udělám ten digi test a zajdu si tam. Jinak mám teď takový slabý křeče v podbřišku a nějak si nemůžu vzpomenout jestli jsem to měla i předtím, je to normální? :slight_smile:
29. led 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa je to normální, já je měla ještě silnější než když jsem měla dostat ms
29. led 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 Děkuji za info :slight_smile:
29. led 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denuskaa Ty jo, já myslela, že máš mít teprve teď OVU :confused: Jsme si přece říkaly, že budeme mít podobné cykly:slight_smile: A gratuluju :dizzy_face:
29. led 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinha Nechceme Vánoční mimčo, ale pamatuju si, že jsi psala, že doufáš, že příští Vánoce budou už s mimčem :slight_smile:
29. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak holky já jsem tak neskutečně unavená a podrážděná...vůbec nevím, čím to je. Nejraději bych celý den ležela s knížkou v ruce :confounded:
29. led 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku No já jsem si to právě myslela taky! :slight_smile: Měla jsem to tak spočítané podle MS, ale s přítelem jsme se milovali i mimo plodné dny a taky když mi končila MS ... teď mi bylo pár dní špatně, měla jsem závratě a tak tak jsem si udělala test abych viděla že tam nic není a přestala si vsugerovávat že mi je špatně ... No a byl tam duch :grinning: :grinning: včera jsem to žmoulala v ruce celý dopoledne a nechápala jsem!
29. led 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa A kolik jsi dnů po MS? To je zvláštní teda :grinning: Mě je právě taky divně, ale měla bych být nějaký 3-4 dny po ovulaci tak mi to přijde divný...
29. led 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku Dneska je to 11 dní po MS, je to vážně zvláštní, ale asi holt budeme jedni z těch, co na to jednou skočej a jsou těhotný, předtím jsem otěhotněla přes HA tak nevím jestli přítel nemá nějaký agresivní spermie :grinning: A kdy budeš testovat ty? :slight_smile:
29. led 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa Tak to je fakt mazec...já si říkám, nechci teda stopovat naději....sle jestli to třeba není ovulka přicházející? protože těhu testy prý reagují i na LH hormon, zvýšený při ovulaci...Mě to přijde totiž tak zvláštní :grinning: Já testovat nebudu, počkám si na MS(nebo nepočkám).-)
29. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaku No uvidíme :slight_smile: taky s tím počítám, že to nemusí dopadnout :slight_smile: ve čtvrtek si udělám ještě digi test nebo si zajdu na krev. :slight_smile:
29. led 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denuskaa Jojo to by bylo dobrý :slight_smile:Kažsopádně jestli ej to fakt mimi, jste super extra plodní :slight_smile: Ale jakoby nejsi 11 DC ne?
29. led 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek