Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
4. únor 2013

@jarka88 Taky bych to udělala Jaruš....Ale počkej, však on ještě přileze a ty si budeš moct vychutnat jeho zoufalství, že vás ztratil 😖 Jj, no v návodu u mamatestu je 10 s., to taky dělám..načůrám do nádobky a na 10 s.ponořím-prostě podle návodu..Tak nevím, proč mi to testy dělají..Jako ten duch není absolutně pohým okem viditelný, je to jen moje vidina asi řekla bych😀A navíc asi ani není v místě, kde by měl být...ale tak baví mě ty testy studovat..ještě dnes, kdy je mi psychicky opravdu na nic..

jarka88
4. únor 2013

@kackaku no alespoň se odreaguješ 🙂

zuzkazuzu88
4. únor 2013

@kackaku Káti vím,že je to těžký,ale zkus třeba myslet na to,že v tobě třeba roste novej život 😉

beandy
4. únor 2013

@kackaku Kači já jsem taky namáčela na 10s, měla jsem taky mamatest. 🙂 Ale předtím mi nikdy duchy nedělal, až když měl důvod tam být tak tam fakt byl. 🙂 Já jsem to taky vždycky sledovala jestli se tam něco neobjeví a furt sem si říkala: chtěla bych taky zažít ten pocit jaký to je když máš pozitivní test, jak se asi ty holky cítí? 😀

zuzkazuzu88
4. únor 2013

@kackaku tak třeba bude sílít 😉

beandy
4. únor 2013

@kackaku No a buď máš nějakou duší sérii 🙂 nebo tam už mimís roste 😀

kackaku
4. únor 2013

@zuzkazuzu88 No kdybych věděla, že ve mě opravdu nový život roste, byla by v mém smutku aspoň krapet radosti...bylo by mi aspoň trochu lépe..Spíš je to ale zase nemimi duch, protože mi přijde, že je i trochu dál, než by měl být..A hlavně hodinu po limitu 😀 No co, asi mě to baví takhle zkoumat...

kackaku
4. únor 2013

@beandy No nevím, Andy, třeba jo...I když...Spíš je to asi nemimi duch. Rozhodně nešel vidět hned, hoodně po limitu a spíš se musím mooooc zakoukat, abych ho viděla. A asi je i na špatným místě 😖 S tim tvým se to nedá srovnat. Ty jsi měla už čárku, ne ducha.Jako 9 dnů po domnělé ovuli..Ale aspoň by tu byl krapet naděje, v tom smutku, co teď cítím ☹

janinha
4. únor 2013

@kackaku napíšu ti večer do IP,neboj vše bude dobré.

denuskaa
4. únor 2013

@kackaku Ahoj Kačko, netrap se a doufej že vše dobře dopadne, zatím nic nevíte tak nevěš hlavu 🙂 můj přítel měl takovej menší nádor, často zvracel, bylo mu špatně atd, potom mu to odstranili, poslali na histologii a nic to nebylo 🙂 Držím palce ať je brzy lépe.

denuskaa
4. únor 2013

@jarka88 Jarko, obdivuju tě a fandíííím 🙂 Jsi skvělá, že jsi mu to takhle nandala! A ty kecy co měl, byly jenom slabomyslný, aby měl poslední slovo, jinýho mužskýho si časem najdeš a hlavně ... svět se o ně neopírá, poradíš si určitě i bez něj. V dnešní době už existuje spoustu příspěvků, ve kterých se ani pořádně neorientujem, stačí se zeptat na soc., Budeš se mít určitě dobře, než mít podvraťáka, co si neumí vážit svojí ženy, tak radši nikoho. 😉

jarka88
4. únor 2013

@denuskaa děkuji, ale to by asi udělala každá 🙂 tohle se skousnout nedá :/

kackaku
4. únor 2013

@janinha Děkuji Jani, pomůžeš mi:-*

kackaku
4. únor 2013

@denuskaa Deny, ani nevíš, jak se mi teď hrozně moc ulevilo..děkuju ti za tuhle pozitivní zprávu 😵

beandy
4. únor 2013

@jarka88 Myslim si že ve 24 letech je ještě nevyzrálej, můj přítel bude mít 26 a je furt děcko. 😀

jarka88
4. únor 2013

@beandy no mě za poslední dny přišel tak na 16 😀 to odpovídá té slečně 😀

denuskaa
4. únor 2013

@beandy Mému příteli je 30 a je to také děcko, dokonce i tak často spí 😀

denuskaa
4. únor 2013

Ahoj holky - všechny. Mám takový dotaz, dneska celej den pozoruju, teda všimla jsem si i včera, ale nebylo to tak často, že mi jakoby ťuká nebo bublá v podbřišku na pravé straně. Co to je? Je to takový dost divný a ještě jsem to asi neměla, měli jste to někdy? 😀 Trochu mi to připomíná tiky v oku. 😉

fachy
4. únor 2013

@jarka88 to je mi strašně líto ☹ před několika lety jsem byla v podobné situaci, akorát, že v tom nebyly žádné děti. Vím, že když jsem si sms přečetla, tak první co bylo, tak jsem letěla na wc s šíleným průjmem - z ničeho nic. Pak jsem přemýšlela co. Já jsem ale držka a vpálila jsem mu to. Dnes spolu už nejsme. Nějak jsem mu nemohla odpustit, že mi lhal. Je to těžké, asi si musíš říct, jestli je pro Tebe důležitější mít pro rodinu "tátu" a skousnout nevěru a pomluvy Tvé osoby. Nebo se raději poohlídnout po někom, kdo si Tě bude vážit.

fachy
4. únor 2013

@kackaku to je moc smutné ☹ snad to dopadne dobře a zhoubné to nebude. Drž se.

fachy
4. únor 2013

@jarka88 teď jsem si to dočetla do konce 😀 gratuluji k Tvému rozhodnutí a myslím, že jsi opravdu odvážná a dobře jsi udělala. Ten můj nakonec taky přilezl. Otravoval ještě třičtvrtě roku po rozchodu, ale měla smůlu. To si měl všechno rozmyslet dřív. Určitě to zvládneš a najdeš skvělýho chlapa, kterej Tě bude mít rád i s dětma. Mám takového kolegu. Má ženskou s chlapečkem z prvního vztahu a teď spolu ještě čekají mimi. A vždy říká, že má dvě děti. Nevadí, že Radeček není pokrevně jeho.

fachy
4. únor 2013

@denuskaa To se mi stává dost často a nikdy jsem nepřišla na to co to je. Ale je to šílený 😀

zuzkazuzu88
4. únor 2013

@denuskaa jj to znám taky ale ještě jsem nepřišla na to co to je 😀

janinha
5. únor 2013

holky moje, nebudu tady až do neděle, jedeme na hory 🙂 mějte se tu krásně a až přijedu,chci číst jen samé pozitivní zprávy 🙂

zuzkazuzu88
5. únor 2013

@janinha tak si to tam užij a dávej na sebe pozor 🙂

jarka88
5. únor 2013

@fachy děkuji...no taky se mi na jednu stranu dost ulevilo 🙂 teď už se jen zbavit těch šílených nevolnosti a budu spokojená 😅

jarka88
5. únor 2013

@janinha tak si to tam užij i za nás 🙂

jarka88
5. únor 2013

@denuskaa já to mám těď pořád 🙂

kackaku
5. únor 2013

Tak holky, dnes jsem asi tak 10 dní po ovulce(nevím to jistě) a včerejší duch z testu zmizel, jak jinak...

jarka88
5. únor 2013

@kackaku nechceš si zkusit koupit jiné testy? tohle je fatk šílené, že jednou je a pak není, to bych z toho asi šílela 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru