Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

denuskaa
6. únor 2013

@kackaku Určitě to brzo vyjde, jak to máš vlastně s tou štítnou žlázou? Nemůže dělat neplechu?

kackaku
6. únor 2013

@denuskaa Nene, mám ji zaléčenou, hodnoty v normě.

kackaku
6. únor 2013

@denuskaa Ale tak snažíme se pořádně teprv dva měsíce no...

denuskaa
6. únor 2013

@kackaku Já mám dneska chuť v puse jak kdybych cucala peníze a tajně doufám že by to mohl být příznak těhu ... ale na druhou stranu si říkám, že jsem už fakt blázen a že bych s to sledování se měla omezit. 😀

denuskaa
6. únor 2013

@kackaku Vždyť je Kačí, to je ještě krátká doba, mým kamarádkám a známejm to trvalo v průmeru tak kolem 4 měsíců

kackaku
6. únor 2013

@denuskaa Takovou pachuť jsem měla taky jeden den...no a nejspíš nic z toho:-/Já už na příznaky něvěřím. I když ten první měsíc, kdy jsem otěhotněla, mě od 10 DPO bolela šíleně prsa a byla mi uplně neskutečná zima...

beandy
6. únor 2013

@jarka88 Já teď taky nikam nechodim, hlavně kvůli tomu že mě to neláká kouřit a protože se mě nechce a nejsem ani na nikoho zvědavá. Dneska se má stavit kamarádka, tak nevim jestli to nenechám na jindy. 😖
Chuděrko, si neumim představit že bych zvracela jak ty. 😖 Nacpeš pak vůbec do sebe něco za jídlo?

jarka88
6. únor 2013

@beandy právě, že ne, proto už jsem šla k doktorovi...vše ze mě jde ven, váha mi taky stále klesá :( tak uvidíme, jak to půjde dál....by mě zajímalo, kdo řekl, že těhotenství je nejkrásnější období ženy 😅

denuskaa
6. únor 2013

@jarka88 Jarko, když nemužeš nic pozřít, co si zkusit koupit Nutridrinky v lékárně? Já jsem v prosinci měla zánět v zubech a 8 dní jsem byla živa jenom na těch nutridrincích, nemusíš pak nic jinýho jíst, obsahuje to dost živit...ale musela by ses zeptat v lékárně jestli to můžeš jeden stojí kolem pajdy

beandy
6. únor 2013

@jarka88 No to by mě taky zajímalo kdo to řekl, já se moc krásně necítím. 😀 Na obličeji se mi furt dělají nějaký bebíčka a i potmě se mě lidi lekaj. 😝

jarka88
6. únor 2013

@denuskaa děkuji, zkusím se zeptat 🙂

jarka88
6. únor 2013

@beandy to musel být chlap 😀

zuzkazuzu88
6. únor 2013

@ginich ahojky myslím si,že budeš na tom s cykly stejně jako já 🙂 mám druhej měsíc pravidelně 33 DC a ovu mi vychází v rozmezí 21-23 DC...myslím si,že pokud jsi testovala 20DC tak ovu bude (byla) 21 DC 😉 kdyby jsi testovala třeba ještě odpo tak by mohla být čárka silnější 🙂

zuzkazuzu88
6. únor 2013

ahojky babuše tak to vypadá se mnou tak jako minulej měsíc ,teplota si lítá nahoru dolů http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 ...jinak v práci jsem byla naposledy minulej týden ve středu a dnes mi šéf zavolal,že je nějaká práce ale pěkně si to volno vyberu - dnes od 18:00-05:00 a zítra od 17:00-05:00 😝 asi umřu,nejsem na 12ky zvyklá a ještě ke všemu po takové pauze,ještě že jdu jen 2krát a pak zase celej týden doma (v práci zavřeno kvůli rekonstrukci elektřiny) no jak u magorů prostě 😀 jakpak se máte vy?

zuzkazuzu88
6. únor 2013

@kackaku ahojky Kačko vydrž to a už netestuj nebo budeš negativní napořád a vždycky když budeš testovat si budeš říkat,že tam bude čárka jedna a taky že bude,přivoláš si to ☹ moc ti přeju aby se vám to co nejdřív povedlo 😉

beandy
7. únor 2013

@kackaku Zuzka má pravdu, už bych se na to Kači vybodla na ty testy a čekala až MS nepřijde. Akorát se zase stresuješ.. ☹ Jestli se snažíte aktivně druhej měsíc, tak to chce asi chvíli čas. Já vím že se mě to kecá, ale na Silvestra sem to úplně vypustila a bylo to. 🙂

lucykote
7. únor 2013

@kackaku ahoj, jsem na tom podobně, já mám 3 dny do MS a bílo, a to jsem byla fakt přesvědčená o tom, že to klaplo. Už včera jsem to obrečela... no nic tak zase příští cyklus...

jarka88
7. únor 2013

ahoj holky , tak jak pak to u vás vypadá?

lupmice88
7. únor 2013

holčičky mám na vás dotaz delala jsem si dva dny po sobe ovulacni testy posledni druhy den byl krasne pozitivní kdyz sem si ho delala dneska ( treti den) tak uz ta carka byla slabsi takze asi negativni,nevite nektera z vas kdy tedy byla ovulace???

denuskaa
7. únor 2013

@jarka88 Ahoj Jaru, u mě normál, nedočkavá na třináctýho ,... :D doufám že budu mít dobrou zprávu pro přítele na Valentýna 😀 jinak dneska mě sprdla šéfová tak, že jsem myslela že budu mít infarkt, jak mi mlátilo srdce ... co ty? Už je líp? Co ty nutridrinky, byla ses někde zetat? 😉

jarka88
8. únor 2013

@lupmice88 ovulace je den po pozitivním testu 🙂

jarka88
8. únor 2013

@denuskaa ahoj no tak to držím pěstičky, aby to vyšlo 🙂 no u mě stále stejné a ne ještě jsem nikde nebyla, je mi tak zle, že vůbec nevycházím ven ☹

lucykote
8. únor 2013

ahoj holky, tak já hlásím, že čekám ještě do zítra, (mám to dostat) a jak jsem vydržela neudělat si test? Pro jistotu žádný doma nemam 😀 😀 😀 tak jsem zvědavá, ať už to dopadne jakkoliv. Hlavně se nestresovat! Jinak si MS posunu a akorát budu ještě víc nervní co že se to teda děje 😀 🙂

denuskaa
9. únor 2013

@kackaku Kam jsi zmizela? 🙂
@jarka88 Ahoj, dík, ale čím víc se to blíží, tím víc propadám tomu, že tam nic nebude abych se na to už předem připravila. Jak ti je? Už je to lepší nebo pořád hrůza?
@lucykote Tak coo? 🙂 Dorazila mrcha, nebo slavíš? 🙂 🙂 Já čekám ještě do středy.

lucykote
9. únor 2013

@denuskaa mrcha dorazila dnes rano, tak pristi mesic, musime to nejak s manzilkem vychytat, nastuduju si poradne ty ovulacni testy..

denuskaa
9. únor 2013

@lucykote Já bych se na to vyprdla, pak se na to člověk moc soustředí, mazlila bych se pravidelně obden a tím padém se do toho musíte trefit .. 😀 moje teorie na příště, pokud to teď nevyjde. 🙂

jarka88
9. únor 2013

@denuskaa no u mě ten žaludek prostě neposlouchá a začínám si na to zvykat, pak pro mě spíš bude šok, až mi bude najednou dobře 😀 ale doufám, že do dvou týdnů už to skončí.... a kdy budeš přesně testovat?

denuskaa
9. únor 2013

@jarka88 Já nebudu, počkám na MS a pokud 13. nedorazí, tak to otestuju 🙂 .. ale mám takovýho vnitřního tucha, že dorazí. :-/

janinha
10. únor 2013

Holkyyyy,ahooooj. Tak jsme doma z hor. Bylo to super, už umím na snowboardu a fakt paráda. Užili jsme si to 🙂 Včera jsme byli na plese, jak jsme přijeli z hor, tak dneska budeme fakt jenom odpočívat 😎 A jaké jsou tady novinky??? 🙂

zuzkazuzu88
10. únor 2013

ahojky holky,tady je nějak mrtvo :(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru