Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
20. únor 2013

@beandy ahojky,tentokrát počkám pokud ms příjdě dřív ne 🙂 stejně mám pocit,že zase nic a to to máme tulením pěkně podchycený,no uvidíme 🙂 jakpak ty? Jak jsi na tom 🙂

beandy
20. únor 2013

@zuzkazuzu88 Já sem vždycky tak napnutá když má někdo testovat jestli to vyšlo. 😀 Docela to jde, občas mě je špatně ale cucám ty lízátka tak to je lepší. 🙂 Zase teda ale chodím spát už tak v 8, vzbudim se o půl 11 kdy přijde můj drahý z práce a zas spim dál 🙂 Už tu dlouho nebyla @kackaku.

zuzkazuzu88
20. únor 2013

@beandy já už se nemůžu dočkat až bude mimis taky v bříšku 🙂 přemýšlím jak tomu nejvíc pomoct aby to vyšlo ale nevím 🙂 ...no vidíš,je dobře že ti to pomáhá 🙂 jen odpočívej,musíš to naspat do budoucna,pak jak mimis přijde tak se nějakou dobu nevyspíš 😉 nevím kampak se nám ztratila,asi se zaměřila na svatbu aby vypla a tolik se na mimíska neupínala 🙂

beandy
20. únor 2013

@zuzkazuzu88 Asi jo, když tu byla tak na to moc myslela a takhle se nebude tak nervovat. A kdy mají termín říkala?

zuzkazuzu88
20. únor 2013

@beandy tyjo myslím někdy v půlce června se mi zdá,ale teď si nejsem jistá 🙂

beandy
20. únor 2013

@zuzkazuzu88 Tu svatbu jí trochu závidím, my už to letos nestihneme. 🙂

beandy
20. únor 2013

@zuzkazuzu88 K tomu jak mimískovi pomoct - zkus si po TOM "naťapkat" spermíky na děložní čípek abys jim trochu pomohla, já to tak dělala. 🙂 A taky sem měla nohy hore, i když sem vypadala vtipně. 😀

zuzkazuzu88
20. únor 2013

@beandy já taky,ten můj se ke svatbě staví tak,že není až tak důležitá,ale myslím,že se jednou zlomí a požádá mě. Ví že je to můj sen a když na to přijde řeč,ve smyslu že kdy mě požádá, tak mi říká ať se nechám překvapit a jindy,že zase to není tak důležitý,takže u něho si nejsem jistá 😀

zuzkazuzu88
20. únor 2013

@beandy nohy nahoru taky dávám,vždycky se s přítelem tomu smějeme 😀 .myslíš,že ti ta prstová metoda pomohla? nebo ste to dělali každej cyklus?

jarka88
20. únor 2013

@beandy průkazku jsem dostala, dozvěděla jsem se co a jak bude probíhat, jaké budou záchytné body v kontrolách v těhu, kdy na cukrovku, kdy screening, v čem je dobrý atd. a já do něj jdu a naštěstí mám i skvělou pojišťovnu, že jako jediná má s tím centrem, kde to dělají smlouvu 🙂 a chceš ji nafotit i rozloženou ? 😀

jarka88
20. únor 2013

@zuzkazuzu88 no já jsem prostě dobrá 😀 krásně se to vyrovnalo 🙂 jinak já taky házela nohy nahoru 😀 ono prý ale stačí, když pak budeš ležet a nevstávat vůbec 🙂

zuzkazuzu88
20. únor 2013

@jarka88 slyšela jsem,že ten první screening stojí kolem tisícovky,tak pokud to máš placený pojišťovnou tak je to fajn 🙂

beandy
20. únor 2013

@jarka88 Jooo vyfoť ji rozloženou ať se podíváme co tam máš. 😀 😝

beandy
20. únor 2013

@jarka88 Tak to je paráda, moc gratuluji k průkazce. 🙂 Taky už se na ni třepu víc jak na ježíška. 😝

beandy
20. únor 2013

@zuzkazuzu88 , @jarka88 A co ten screening zahrnuje?

jarka88
20. únor 2013

@zuzkazuzu88 no mě by stál snad 1560...to jsem čuměla 😀

jarka88
20. únor 2013

@beandy děkuji, taky se jí dočkáš 🙂 no já jdu 4.3. na odběr krve, který mi udělá můj dr a odešle to do toho centra, kde oni to zhodnoti dle nějakého prosluleho programu, který zachytí i nějaké chybičky v hormonech a objednají mě až poté , co tohle budou mít hotové, aby mohli pak porovnávat i utz, který budou provádět 3D, aby vše pořádně viděli 🙂

beandy
20. únor 2013

@jarka88 Taky na to půjdu, i kdybych si to měla zaplatit sama. Mám vojenskou poj. 201. Myslím si že to za to stojí.

jarka88
20. únor 2013

@beandy zavřená 😀

beandy
20. únor 2013

@zuzkazuzu88 Každej cyklus sem tu prstíkovou metodu nedělala, zkoušela jsem to dvakrát a po druhé to vyšlo. 🙂

beandy
20. únor 2013

@jarka88 Jééé ta je krásná, dokonce GS mamavit. 😅

jarka88
20. únor 2013

z části otevřená 🙂

jarka88
20. únor 2013

a otevřená uplně, moc tam toho neuvidíš 🙂 ale Robínek asistoval 😀

zuzkazuzu88
20. únor 2013

@jarka88 gratulace ke knížečce 🙂 už se taky těším,ale mám na to ještě času dost 😒

jarka88
20. únor 2013

@zuzkazuzu88 určitě ji brzy dostaneš 🙂

zuzkazuzu88
20. únor 2013

@beandy nevím přesně o jaký vyšetření jde,ale měli by ti vzít vzorek z plodové vody a z té potom zjistit pokud se mimís správně vyvíjí a pokud nemá nějakou vadu

jarka88
20. únor 2013

@zuzkazuzu88 z plodovky se bere jen, když se jim něco nebude zdát, snaží se tomu tímto vyšetřením zabránit, že ten pozdější screening už i klame, tak proto 🙂

beandy
20. únor 2013

@jarka88 No super, konečně vidim jak ta knížečka vypadá, děkuji. 🙂

beandy
20. únor 2013

@jarka88 Jo takhle.. tak to jo. To si radši pro klid duše nechám udělat.

zuzkazuzu88
20. únor 2013

@jarka88 ajo...no vykládala mi od mého přítele švíca jen takový storky z vyšetření tak nevím 😀 ona mi nikdy nic moc neřekne 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru