Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
20. únor 2013

@jarka88 A utz ti zase dělal? Tak a teď víme kde bydlíš a jak se menuješ.. 😀 😎

jarka88
20. únor 2013

@beandy no nemáš zač 🙂

jarka88
20. únor 2013

@beandy no to je zásadní zjištění 😀

jarka88
20. únor 2013

@beandy a ne nedělal, byla jsem tam jen se sestřičkou 🙂 ona je předává a vše vysvětluje 🙂

beandy
20. únor 2013

@jarka88 Aha tak to jo.. já myslela že ten utz co tam máš je teď nejaktuálnější. 🙂 A koukáš na 4 v tom? Já se na to dívám vždycky do archivu na jejich stránkách.

jarka88
20. únor 2013

@beandy nn nekoukám, ale chystám se na to 🙂 a nn není aktuálnější, je to ten, co jsem ho sem už dávala 🙂

janinha
20. únor 2013

holky moje zlatý, už pár dní mě bolí bradavky 😅 bolely vás třeba při ovu např.4 dny?? je to možné?

beandy
21. únor 2013

@janinha Ahojky, mě třeba při ovu bradavky nebolely vůbec, až teď když jsem těhotná mě bolí. Ale hrozně mě bolely vaječníky a píchalo mě v nich. Bylo to jak když bych měla dostat MS.

janinha
21. únor 2013

@beandy tak to zas tak uplně nemám. Občas mě píchne,ale jinak dobré. Bradavky ale stále bolí, nijak se snažím to nehodnotit,počkám na MS 🙂

zuzkazuzu88
21. únor 2013

ahojky děvčata jakpak je dneska? Já dnes nejdu do práce,zase nemáme co dělat 😒 .Jsem dneska 5DPO a vím,že je sice brzo na nějaký závěry,ale mám pocit,že ms dorazí tak jak má,ani se nevzrušuju ☹

beandy
21. únor 2013

@janinha Každá sme jiná, tak to má každá jinak. Takže je těžký hledat nějaký indicie. 🙂 Já třeba sem si ten test udělala jen pro to, že mi Kačka napsala ať už to zkusim (12DPO), ani ve snu mě nenapadlo že to vyšlo. I když zpětně si uvědomuju nějaký příznaky..

beandy
21. únor 2013

@zuzkazuzu88 Taky jsem se nevzrušovala a jak to dopadlo. 😀

zuzkazuzu88
21. únor 2013

@beandy a jaký jsi pociťovala? Mě už tak 3 dny bolí v kříži ale tak,že se chvilkama skoro kroutím aby to povolilo,ale myslím si,že to patří k ovu,tak si toho moc nevšímám 🙂 a ani teplota tomu moc neodpovídá

beandy
21. únor 2013

@zuzkazuzu88 Jeden den se mě udělalo tak špatně že jsem málem omdlela a den před tím sem byla jak nemocná.. unavená a měla sem zvýšenou teplotu. Záda taky trochu bolely, ale ty mě bolí furt, takže sem to tomu nepřikládala.

janinha
21. únor 2013

@beandy je to pravda, každá jsme jiná 🙂 nesnažím se na sobě ani vidět nějaké příznaky nebo tak,naštěstí jsem povaha,co se hned nehroutí, tak uvidíme. Samozřejmě jakmile by se už dlouho nedařilo, pak mě to začne štvát.. Vidíš, takže Kačí za to může 😀

kackaku
21. únor 2013

Teda holkyyy,já za nic nemůžuuuu 😀 ...Ne, dělám si srandu🙂Přišla jsem se na vás podívat, jakpak snažilkujete. My jsme byli 10.2. na svatebním veletrhu a najednou jsme zjistili, že nemáme nic zařízenýho...Takže teď se vše točí kolem svatby. Je to docela sranda, jak se to mimčo najednou posunulo na další metu. Vůbec na to nemyslím a taky se nejspíš teď už snažit nebudeme, aby kdyby to náhodou vyšlo, mi nebylo zle...A celkově na začátku těhu to nění žádný med,tak bych si tu svatbu neužila....Máme to 15.6.,tak ej toho třeba tooooolik udělat. Najednou jsem spíš na beremku, než na koníkovi. Ale kolik jsem DC,to vím, to z hlavy asi nedostanu 😀 Tuším, že dnes nějakých 13 DC...Jak se jinak máte holky? Koukám, že Janička se Zuzí budou brzy testíkovat.... 😉

zuzkazuzu88
21. únor 2013

@kackaku ahojky Kačko,já vám i ten frmol docela závidím,já bych se vdávala hned 😀 už máš vybraný šaty? 🙂 Test udělám pokud mi ms vynechá dřív ne...tento měsíc totiž ani nemám pocit,že by se něco chytilo a to jsem to pojistili víc než dost 😒

kackaku
21. únor 2013

@zuzkazuzu88 A právě díky tomu to možná vyjde, Zuzi....jojo šatky už mám, jsou nádherné 😵 Já myslím, že mi ten frmol v něčem i docela prospěl...od mimi jsem se uplně odpoutala...

zuzkazuzu88
21. únor 2013

@kackaku uvidíme 🙂 ..jj jak jsem četla ten tvůj příspěvěk teď tak mi přišel hodně pozitivní,jen tak dál 😉 třeba budete na svatbě tři 🙂

janinha
22. únor 2013

takže hlášení z dnešní noční. Prsa, resp.bradavky stále bolí už i v podprdě to cítím. V noci mě hrozně chytlo břicho, křeče, že mě to podlomilo nohy, ale může to být i tím, že jsem na noční moc nejdela ☹ co já vím 🙂
@kackaku čaaau nevěstooo, no kde jsííí 🙂 já tady taky teď moc nebyla a na beremko koukám často, jak já bych se ráda vdávala...

kackaku
22. únor 2013

@zuzkazuzu88 To asi nebudeme, protože to snažení stopneme...abych si tu svatbu užila, protože v začátcích těhu bývá zle snad každému☹Zatím budu pozorovat vás, jak těhulíte a rostou vám břiška 😵

kackaku
22. únor 2013

@janinha Já jsem na beremku taky pečená vařená teď.-) Koukala jsem se, Janinko, na tvé svatební album a strašně ti to slušelo 😵

zuzkazuzu88
22. únor 2013

@kackaku tak budete aspoň líp připravení na to snaženíčko po svatbě 🙂

janinha
22. únor 2013

@kackaku jeee,děkuji 🙂 já se moc těším na tebe,budeš nádherná nevěsta 🙂 musím hned obkouknout,comáš nového a tak 😎

kackaku
22. únor 2013

@zuzkazuzu88 To asi ano🙂...

kackaku
22. únor 2013

@janinha Já tam ještě nic nemám, ale postupně albíčko založím 😵

kackaku
22. únor 2013

Jinak já jsem si dnes holky cvičně udělala ovu test...a krásné //...holt moje tělo aspoň v tomhle funguje jako hodinky...15 DC OVU a 29 DC MS...v životě jsem to takhle přesně neměla, jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží...

kackaku
24. únor 2013

Tak co,
@zuzkazuzu88 a
@janinha jak jste na tom holky? Už víte, na čem jste? 🙂

zuzkazuzu88
24. únor 2013

@kackaku ahojky nn zatím nic nevím a ani nad tím nepřemýšlím 🙂 příští týden čekám ms,nemyslím si že to dopadlo,teplota se sice drží ale určitě spadne http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3

kackaku
24. únor 2013

@zuzkazuzu88 Takže jsi dnes 8 DPO dle grafíku? Začínáme se srovnávat, já jsem 1 DPO🙂 Takže máme cyklus jen o týden...třeba už budem po mé svatbě srovnány a pak můžem čekat spolu...i když ty do té doby určitě otěhotníš 😵 Třeba to vyšlo, Andrejka taky nic nepociťovala a myslela si, že to vyjít nemohlo...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru