Může mi ovu testík ukázat případně těhotenství a kdy?

alexkisss
7. led 2018

Ahoj mam otazecku mam týden pred MS a dozvěděla sem se ze mi ovu testik může ukázat případně tehu je to pravda?? Pokud ano kdy ho muzu udelat

tynka9
7. led 2018

Ovulační test se jmenuje ovulační, protože ukazuje ovulaci. Těhotenský test se jmenuje těhotenský, protože ukazuje případné těhotenství. Ovu testy detekují luteinizačni hormon, těhu testy hormon choriongonadotropin. Odpovezte si tedy sama.

misicka455
7. led 2018

Může a nemusí na to bych se aie nespoléhala . Kamarádka měla dva dny pře ms měla druhou čárku na ovu testu a pak byla zklamaná neb mrcha přišla. Ale četla jsem o pár příhodách kdy ovu test detekoval rané těhu

alexkisss
autor
7. led 2018

@misicka455 ja o tom prave take četla tak se ptam
@tynka9 nemusíte ze me hned dělat hlupacku pouze sem se zeptala na tom nic neni

keksikova1
7. led 2018

@alexkisss
sice reaguji na jine hormony, přesto jsou si tyto hormony podobné a proto ovu test může ukázat těhotenství. Nicméně v úplně stejnou dobu, jako těhotenský. Budeš muset počkat a to nejlépe do vynechani MS,at pak nejsi nešťastná z "biochem" těhotenství..
@tynka9

anetka9
7. led 2018

@alexkisss Tady o tom máš celou diskuzi se zkušenostma a fotkama od holek🙂
https://www.modrykonik.cz/forum/jdeme-na-to/muze-ovu-test-ukazat-tehotenstvi-2/

alexkisss
autor
7. led 2018

Tak sem si ho udělala a mam tam druhou carku

anetka9
7. led 2018

@alexkisss A jak silnou?🙂 já tam mám druhou slabší celej cyklus třeba🙂

alexkisss
autor
7. led 2018

Je zřetelně videt

maice
7. led 2018

@tynka9
@alexkisss Ovulacni test je citlivy jak na zvyseni hladiny lh,tak hladiny hcg!!! Proto ot muze detekovat tehotenstvi driv...

anetka9
7. led 2018

@alexkisss Fotku?🙂

misicka455
7. led 2018

Taky jsem si udělala ovu test a mám 4 dny před ms, je tam slabá čárka, mamatest je čistý

anetka9
7. led 2018

@misicka455 A kolik dpo?🙂

alexkisss
autor
7. led 2018

@anetka9 ukaz foto testiku ovu
@misicka455 taky úkaz foto ovu testiku

misicka455
7. led 2018
anetka9
7. led 2018

@misicka455 Tak to by ještě mohlo být v pohodě🙂 Na tt brzo, slabá čárka by mohla na OT odpovídat, zkus zase 10dpo🙂

alexkisss
autor
7. led 2018

@misicka455 tak vam držím palecky at vam to vyjde

anetka9
7. led 2018

@alexkisss Já myslela, aby si přidala fotku toho tvýho testíku🙂

misicka455
7. led 2018

@alexkisss díky bylo by to fajn snažíme se už skoro rok ☹

alexkisss
autor
7. led 2018

@anetka9 vyfotim zitra půjde lépe videt

alexkisss
autor
7. led 2018

@misicka455 my od brezna

alexkisss
autor
7. led 2018

@anetka9 tak sem udělala fotku a řekla bych ze odpovida 6dpo kdyby tam nic nebylo tak nepůjde tak hezky videt

anetka9
7. led 2018

@alexkisss Takovejhle mám celý cyklus no🙂 Ale tím, že je to teprve 6dpo, tak to pořád je půl na půl, může to něco znamenat i nemusí🙂 dám sem svoje🙂

terka555
7. led 2018

Me ukazal ovu test tehotenstvi 4 dny pred ms takze to hloupost neni🙂

alexkisss
autor
7. led 2018

@anetka9 ja prave mela hodně tmavou carku v den ovu pak světlou a pak zadnou a dnes mi to ukázalo takhle no tak me to překvapuje paní v dalsi skupince mela taky pozitivni byt jen ducha na ovu a na tehu testu už se ji ukázal such

norna
7. led 2018

@alexkisss
ja mela takhle...

alexkisss
autor
7. led 2018

@norna pekne a kolik dni pred MS ste dělala ovu testik

anetka9
7. led 2018

@alexkisss ja takhle zatim🙂

anetka9
7. led 2018

@norna No takhle je to správně🙂 Takhle to znám od holek no🙂 pozitivní OT a duch na TT🙂

norna
7. led 2018

@alexkisss delala jsem v den MS..nechtela jsem se trapit a byt zbytecne zklamana pred ms...ale uz pred ms par dni jsem byla nafoukla a v podbrisku jak balvan kdybych mela....a povedlo se🙂 tobe tez drzim palecky🍀

norna
7. led 2018

@anetka9 presne 🙂