Může se ještě ukázat? V 6tt není nic vidět

Ženy, mám 5+6 tt., 1800 HCG, v děloze není nic vidět. Může se v děloze ještě něco ukázat? Mám za sebou zamlkle téhotenstvi v 11+ a jedno biochemické téhotenstvi. Už jsme hodně nešťastní. Doktorka řekla, že nevidí žádnou volnou tekutinu a na mimoděložní to nevypadá, ale zároveň ho nemůže ani vyloučit.
markytankakajky
12. čer 2018
@renuliena mám velkej strach že zase potratím když to nejde ještě vidět.
timotek69
12. čer 2018
@markytankakajky tak ono to mohou byt i dvojcata, vysoke hcg ale jeste jsou malinke a nejsou videt kdyz jsi ve 3tt...u me bylo male videt az nejak v 5tt a v 7 tt srdicko😉
markytankakajky
12. čer 2018
@timotek69 když u mě je těšký určit jak dlouho jsem protože 10.5 jsem byla na revizi dělohy po potratu a od té doby se ms nedostavila.30.5 mi dělal kontrolní test na hcg a bylo 0.A odber ze včera 1038.Takže nevíme přesně jak dlouho můžu bejt a sestřička tvrdila že nad 1000 by už mělo bejt na ultrazvuku už něco vidět.
renuliena
12. čer 2018
@markytankakajky neboj se, bude to ok, mne taky rikali že nad 1000 musí být něco videt, ale každá jsme jina a nereagujeme podle knížek, jak jsem psala při hcg 1256 nebylo u mne nic vidět, a to byl nějaký 4-5 týden. Ty můžeš být tak ve třetím a to opravdu není nic vidět, srdeční akci jsem měla až snad někdy v 6 týdnu, už si to nepamatuji ale dřív ne, kamoska třeba měla až v 8 tydnu, takže mysli pozitivne a neboj teď to urcite vyjde, zítra už bys měla mít vyšší hcg a za týden už bude i neco vidět,já to prostě tuším že to vyjde a ty si to taky nepřipoustej a dej mi vědět, myslim mooooc na tebe 😉 😍🍀
markytankakajky
13. čer 2018
@renuliena kéž by jsi měla pravdu a vyšlo to a já se dočkala druhého mimíska.Malí jsem si neužila protože jsem měla dluhy tak mi jí vychovávala do 4 let máma.Ráda bych se ted věnovala dětem konečně na 1000 % a byla jim dobrou maminkou.Večer nebo zítra ti napíšu až budu něco vědět a moc ti děkuji 🙂
renuliena
13. čer 2018
@markytankakajky neboj vyjde to, urcite písní, moc se budu těšit 😉
markytankakajky
14. čer 2018
@renuliena tak z dnešní krve hcg 2538 a na utz malinká černá bublinka.V pondělí novu na kontrolu a ve čtvrtek do Plzně na vyšetření.Zatím nevíme jak dlouho jsem.Musíme počkat až tam bude červíček a podle měření se uvidí.Ale podle mejch počtů víc jak 3 týdny nejsem.
renuliena
14. čer 2018
@markytankakajky waaaaaaaaw supeeeeer, mám ohromnou radost, myslela jsem na tebe, moc ti drzim palecky moc moc 🍀🍀🍀🍀🍀🍀 a zase písní 😍
markytankakajky
14. čer 2018
@renuliena písnu určitě zase v pondělí večer a pak ve čtvrtek
renuliena
14. čer 2018
@markytankakajky budu se moc tesit, hlavne se opatruj 😍🍀
renuliena
16. črc 2018
@markytankakajky tak co kočko, jak to jde, myslim na tebe 😉 doufám že je všechno v pořádku, já jsem 5.7 porodila holcicku stelu ❤️
markytankakajky
26. srp 2018
@renuliena tak dneska už začínám 16tt a zatím je vše v pořádku.Vypadá to na holčičku ale 100% nám to potvrdí až 3.října v Plzni na kontrole.Jinak moc gratuluji ke Stelince a přeji hlavně zdravíčko,at ti pěkně roste a dělá jen samou radost 🙂
renuliena
27. srp 2018
@markytankakajky moc dekuji a mám z tebe radost a moc ti to přeji, vidis, já říkala že to vyjde, moc se opatruj a pak dej vědět, 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
markytankakajky
27. srp 2018
@renuliena nemít tebe která jsi mi dodala odvahu a pomohla nestratit naději a dál bojovat tak nevím.Určitě se ti zase ozvu jak pokračuju a ty se opatruj i maličkou a užívejte si.😉
renuliena
28. srp 2018
@markytankakajky moc děkuji, jsi úžasná, jsem ráda že alespoň trosilililinku jsem pomohla, moc ti to přeji, hlavne se opatruj a odpočívej, myslim na tebe a určitě se ozvi a dej vědět 🍀 🍀 🍀 🍀 🍀 ❤️❤️❤️❤️❤️
markytankakajky
28. srp 2018
@renuliena no odpočívat zrovna neumím a tělo a mimi mi to dávají patřičně vědět,ale zkouším to.Moc ti děkuji za všechnu tu podporu a určitě se ti ozvu.
renuliena
28. srp 2018
@markytankakajky vůbec nemáš zač děkovat, myslim na tebe a podávej zprávy ❤️🍀❤️🍀❤️🍀

Začni psát odpověď...

Odešli