Nedarí se nám otěhotnět. Dočkáme se taky?

pajulinkka
27. říj 2009

Toto téma je věnované všem těm komu se nedaří otěhotnět...jak už půl roku rok nebo po umělém oplodnění...Budu ráda když se přidáte

jerryjanka
27. říj 2009

ahoj pajulinka
my sa snažíme už takmer dva roky - za sebou mame rôzne vyšetrenia - s vysledkom teratozoospermia a pco syndrom
momentalne som na clostile v januari ma čaka laparka ☹
a odpoved na nadpis je ANO určite sa dočkame - musime

jusinka
27. říj 2009

DOČKÁME 😵 😵 😵 , já v to teda plně doufám.. I když mám dny, kdy pochybuju.. Ale prd, dočkáme se, to je jasný 😉. Držím všem pěsti 😵

assh
27. říj 2009

Ahoj holky, já taky doufám, že se dočkáme... 🙂 ale někdy si už doufat ani netroufám, abych to nezakřikla... 😅

moncika15
27. říj 2009

ahojte 🙂

snazime sa skoro 2 roky,manzel ma oligoastenoterazoospermiu,ja som ok.
2x neuspesne IUI,dokopy 6 stymulovanyx cyklov tiez neuspesnyx. buduci rok je v plane IVF

a tiez verim 😵

meduna
27. říj 2009

Ahoj holky,jasně že se dočkáme,já už čekám 16let,ale nevzdám se 😉

blazenkaa
27. říj 2009

ahojky holčičky nebojte určitě se všichni dočkáme i když taky někdy to obrečím že se to už snad nikdy nepovede
Já už se o mimi snažím skoro 5 let a stále nic

assh
27. říj 2009

Moncika, my jsme na tom stejně 🙂 dnes jsme měli první konzultaci nejspíše k IVF... vám zkoušeli IUI? nám ho taky vysvětlovali, ale v závěru řekli, že doporučují IVF, tak doufám, že od příštího cyklu začneme stimulovat...

Meduna, 16 let...??? Obdivuji tě, to nevím jestli bych zvládla

meduna
27. říj 2009

ass,ale zvládla,chtíč je velikej 😀

blazenkaa
27. říj 2009

assh to víš Medunka je strašně trpělivá ženská 🙂

meduna
27. říj 2009

assh,promiň jsem tě nějak zkrátila 😀

assh
27. říj 2009

Med, to nevadí, klidně ass 😀 a strašně trpělivá ženská určitě jsi, já to beru podle sebe, mě už by určitě hráblo... 😅

meduna
27. říj 2009

no zase tak moc né,ale chtíč je chtíč 😀

blazenkaa
27. říj 2009

assh na to si za čas zvykneš

assh
27. říj 2009

aaale aspoň jsi v dobré náladě 😀

assh
27. říj 2009

blazenko pevně doufám, že ne... četla jsem tvé album, taky toho máš za sebou docela dost...

meduna
27. říj 2009

jak píše Blaženka,člověk si zvykne 😉 a mě taky hrabe a nééé mááálo 😝

blazenkaa
27. říj 2009

myslím si že to hrabe časem každé protože jí nic nezbývá

Assh proto jsem se přidala k tomu názoru co jsem ti tu napsala protože vím o co jde

meduna
27. říj 2009

Blaženko máš odpo zase zítra?

blazenkaa
27. říj 2009

né mi tu máme zítra svátek jsem doma huráááááááááááááááááá 🙂 .Budu makat fůůůůůůj 😢

meduna
27. říj 2009

ajo,jsem zapo,že máte svááááteček 😵 tak to nepřeháněj doma s prací,je svátek a víš jak....musíš to dodržovat 😀

meduna
27. říj 2009

tak holky dobrou 😔

blazenkaa
27. říj 2009

copak se to dá když je tu tolik práce celou sobotu jsem brousila zárubně v chodbě div jsem na tom ruce nenechala a vneděli jsem to aspoň natřela a to potřebuju ještě jedny udělat zárubně a 2 futra a vůbec se mi nechce

pajulinkka
autor
28. říj 2009

Ahojky holky, dámy, paní, 😀 Mi se s přítelem snažíme už přes rok, já to mám všechno napsané v albíku. Poku´d neotěhtnim do prosince tak přítele čeká spermio, a pak podle toho asi uměle oplodneni....Nevim ☹

meduna: tak to tě obdivuji oproti tvým 16 letem je můj skoro rok a půl nic 😉

pajulinkka
autor
28. říj 2009

Assh: mno já si taky říkám že občas už ani doufat nejde....ale pak se zas kouknu na synovce co má teď rok a řeknu si že i já budu mít někdy toho malého bobka u sebe

dri
28. říj 2009

Ahojte holky,
tak já se taky tady přidám.
My se taky snažíme už 1,5roku a nic. Manžel má vyšetření za sebou a je v pořádku. U mě je problém s dlouhým cysklem 36-38dní. Takže jsem dostala léky a minulý měsíc jsem byla poprvé na injekci Pregnyl. Ale i tak se nepovedlo.
Hlavu nevěšíme, vztah máme hezký, práce mě baví, a dítě určitě přijde, jestli to bude letos/příští rok, uvidíme.
😎
16let bych asi nevydržela a klobouk dolů...

pajulinkka
autor
28. říj 2009

dri: tak dlouhý cyklus? Jejky 😉 Mno já mám klasiku....nás bude teprv spermio asi čekat pokud teda neotěhotnim do Prosince....uvidíme...já to teda nechávám náhodě ale občas si říkám proč já musím tak dlouho čekat ☹
Moje kamarádka co se prakticky snaží a nesnaží 2 měsíce tak je už těhu ☹ a já přes rok ☹ ale naděje ta umírá poslední no ni?

pajulinkka
autor
28. říj 2009

Holky tak copak prvni den jste kecalia ted najednou ne???Chci vedet dalsi nejake zkusenosti nebo dalsi problemy co mate?Jako nemyslim to jako tak problemy ale jinaci problemy 😀 😀 😀 😀 😀

lucikbx
28. říj 2009

ahojky no ja bych chtela mimco hned ted je sice v planu svatba ale i tak po vselijakych vysetrenich se stale nic nedeje... mam za sebou ruzne krevni testy ultrazvuky laparo rentgen vejcovodu pritel taky sel na testy a vse ok.. pry se asi malo snazime... no ale je to divne... bude mi 28 a od svych 17 neberu prasky a nikdy sem v jinem stavu nebyla.. po laparo ktera byla v kvetnu mi rekli ze bych mela do 5 mesicu otehotnet.. no ale jaksi kdesi a furt nic... ☹

lenkakubickova
29. říj 2009

Ahoj holky, zdravím vás všechny 🙂 Je fajn vědět, že je nás na podobné starosti víc 😉 Ač mám někdy chvíle, kdy mám pocit,že jsem to vzdala, tak bojuju pořád dál a věřím,že se vytouženého miminka taky dočkáme! 😵
Mám za sebou 3 neúspěšné těhu, z toho jedno IVF a stále nic, teď už máme dokonce veškeré vyšetření za sebou a všechno je v pořádku, takže je to super,ale přitom to moc příjemné není,když nevíme, proč mám potíže udržet miminko dýl jak 7tt ☹ Horší je,že mám z dalšího těhu strach, že se to bude opakovat... 😖

Pavli: ahoooj 🙂

vejirka
29. říj 2009

Ahoj holky,

klobouk dolů, jak to tak čtu - čekat 16 let na mimčo, to musí být psycho ☹ . My se snažíme už skoro 3 roky a když si představím, že ještě za dalších 13 roků bych těhotná nebyla, to by mě asi šlehlo 😔

Nebo to, jak píšeš, Leni, že jsi 3x potratila, to taky musí být strašné ☹ . Já jsem byla těhotná jen jednou, bylo to mimoděložní a taky mi to bylo šíleně líto a to jsem byla ještě mladá, vůbec to neplánovala a byla spíše překvapená, že jsem těhotná.

Vůbec si nepřipouštím, že až se mi konečně podaří otěhotnět, že bych třeba potratila...Já jsem hrozně upnutá na to, že musím otěhotnět, a pokud se to povede, tak věřím tomu, že to dobře dopadne 🙂 . Vím, že to tak být nemusí, ale tím se budu stresovat, až budu těhotná. Zatím se ani ten první krok nedaří.