• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nosifol, pomohl vám?

12. prosince 2016 
@lennaaa no caj to jsou jen bylinky a k tomu je potreba dlouhodobe uživani cca 3 mesice a více me nepomohl a jen jsem se stim trapila jak mi nechutnal:frowning2:
8. dub 2014 v 11:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (10. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj beru již druhe baleni a zatim nic mam anovulacni cyklus
9. dub 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickoseznam.cz to je blbýý, já se ho chystám koupit..
10. dub 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zbylo mi tady v krabičce 18 sáčků...už ho pít nebudu...prodloužil mi cyklus na 60 dc :frowning2: kdyby někdo chctěl,tak mu ho nechám za 300
21. dub 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piji druhe baleni, zatim bez vysledku. Cyklus se mi ale upravil na 28 dni a diky becku mam vetsi chut, tak 2 kila nahore :( uvidime dale.
25. kvě 2014 ve 21:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přidávám se z užíváním nosifolu beru teprve první balení tak snad to bude k něčemu a dočkáme se na testu // snažím se o první mimi je mi 20 preji snažilkam ať je vám to povede co nejdříve :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2014 v 18:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s Nosifolem doporučila mi ho Dr snaží me se už 9 let :frowning2: .Nezeptala jsem se jí jak a kdy začít užívat ten Nosifol nyní budu mít ovulku tak nevím jestli začít až po ms na nový cyklus nebo mám začít hned.
28. zář 2014 v 17:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
První do brání nosifolu první baleni a testtik pozitivní skoro po roce snažení no nechci to zakriknout další test udělám Rano pořád tomu nevěřím držte palce
9. říj 2014 ve 14:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirusenka27 začít muzes hned, ale me nepomohl, ja ho vysadila a koupila jsem si klasika mamavit pri nem se mi tenkrat zadarilo otehotnet a ted ho beru zatim mesic a mam alespon hezkou sliznici, kdezto Nosifol na me nefungoval vubec a jeste je trikrat tak drahy
9. říj 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happymira To GRATULUJI z celého srdce :slight_smile:
9. říj 2014 v 17:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím tomu nemůžu uvěřit uvidíme zítra se obednam jinak moc děkuji a přeji ať vám to taky brzo vijde :slight_smile: :slight_smile: vytoužené // :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2014 v 17:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Užíváte někdo nosifol? A jak to s vámi vypadá, pomohl? Děkuji za odpovědi. :slight_smile:
27. říj 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zbylo mi 19 sáčků, prodám za 300,- kdyby měl někdo zájem.
24. lis 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snažilky - zůstaly mi 2nové balení. Cena 500,- za obě. Kdybyste některá měla zájem. Nám to pomohlo po 4balení. :slight_smile:
9. pro 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes poprve jsem užila NOSIFOL.... dala jsem 1 baleni i chlapovi, tak 1 krabicku si bude brat on, a dalsich 7 je pro me... už jsem vazne po 7mi letech zoufala, tak zkousim co se da...
2. led 2015 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodávám nosifol 3 krabičky = 60 sáčků za 900,- :slight_smile:
22. led 2015 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickoseznam.cz muzu se zeptat, jak poznam anovulacni cyklus? Diky moc
28. led 2015 v 07:50  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj me nepomohl otehotnela jsem az co jsem dobrala Clostilbegyt
28. led 2015 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Mně zas Clostilbegyt nefungoval, výsledek Nosifolu nebo Inofolicu (prakticky stejné preparáty) se v dubnu narodí :slight_smile:
Zbylo mi 6 balení Inofolicu, každé balení má 20 sáčků - prodávám za 250,- jedno balení (20 sáčků).
29. led 2015 v 16:47  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka,taky mám dobrou zkušenost .8měsíců se nedařilo otěhotnět a pak jsem nasadila Nosifol a 2 měsíce a jsem těhu:heart_eyes:.Jen doporučuji
14. bře 2015 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acoruna Ahoj acoruna, máš ještě Inofolic na prodej?
16. bře 2015 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Behem druheho baleni se podarilo po nekolikati mesicich snazeni :slight_smile: Snad to dotahnem do radostneho konce. Doporucuji :slight_smile:
22. bře 2015 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezbyl slunicka nekomu nosifol??
14. zář 2015 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě můj pan doktor doporučil Inofolic. Je to prý originální preparát a má s ním výborné zkušenosti. Tak jsem objednala na internetu. V lékárně mi řekli, že existuje i varianta pro muže - Folandrol, na podporu dobrých a rychlých spermií :slight_smile:. Ale ten jsem zatím nekoupila, čekám, jestli zjistím nějakou pozitivní zkušenost...
17. říj 2015 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2016 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janickazabicka Nosifol a Utrogestan se nijak nebije, mně to dokonce výslovně několikrát doporučil můj lékař - primář gynekologie, takže klidně to spolu užívej a ať se brzy zadaří... :wink:
2. zář 2016 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beruska1889 fakt tak to je super. Ja se ho na tuto kombinaci neptala. J auz ho asi pred 3/4 rokem uzivala ale nebyla jsem moc dusledna, brala jsem ho jen v dobe ovulace. ALe ted jak vidim tak by se mel brat kazdy den po cely cyklus. Tak to prubneme a uvidime :slight_smile:
2. zář 2016 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky vidim ze je to sice stara diskuze, ale myslize ze kdyz beru utrogestan a zacala jsem ted s Nosifolem, ze se vzajemne nebudou nejak kryt a mohlo by se nam konecne zadařit. Uz nejakou dobu miminko chceme, nechavali jsme tomu spis prirozeny prubeh, ja mela problem i s delkou cyklu jako na houpacce. Ale ted od června od svatby se poctive snazime a zatim nic. Utrogestan beru 2 mesice a Nosifol ted asi 2 dny.
2. zář 2016 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janickazabicka já ho užívala ještě než jsem k němu šla poprvé a moc si ten Nosifol chválil... a před pár měsíci mi k tomu dal asi na 4 cykly Duphaston - což je vlastně Utrogestan ale od jiného výrobce... :wink: a říkal ať beru oboje :wink: já ho beru už rok a půl... k mimču mi zatím nepomohl, ale cyklus mám fajn, tak ho budu brát, dokud nebudu těhule, když je z něj můj dr tak unešený :wink: teď se chystáme poprvé do CAR tak uvidím co oni tam na to :wink:
2. zář 2016 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska1889 aha tak takhle dlouho to neberu ještě. A doufam ze teda nebudu. Bylo by fajn kdyby se zadarilo tento měsíc. Manžel má v Listopadu 40. To by byl skvělý dárek. Myslím že by byl úplně vedle. :grinning: a jak bereš ten utros? Já od 15 do 25 dne cyklu. 1 ráno a 2 večer. Prý by to mělo být v pořádku zatím mi cyklus z 50 zmenšil na 28 pak 35 a ted 28 zase tak snad další bude 270 dní :joy::joy:
2. zář 2016 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek