Nosifol, pomohl vám?

duckisek
13. únor 2013

Ahoj holky, podobná diskuze tu je, ale stará. Tak se chci zeptat těch novějších slečen, které braly Nosifol a jestli Vám pomohl nebo ne. Děkuji za odpovědi 🙂

beruska1889
2. zář 2016

@janickazabicka Tak budu držet pěsti, ať se zadaří jak si přeješ 😉 jo můj manžel má narozky v prosinci, tak by se mi to taky líbilo, ale už raději nedoufám ať pak nejsem o to víc zklamaná... Brala jsem ho 1-0-1 od 16-25DC tak já měla naštěstí cyklus v pohodě, krásně mi ho upravil Gynex...Utroš mi nasadil spíše na prodloužení LF 😉

janickazabicka
3. zář 2016

@beruska1889 jo aha tak to jo. Mě to dal zase na zkrácení cyklu. Jsem zvědavá teda. 😀 teď mi dvě kamarádky nasadili brouky do hlavy že jim to vychází ze otěhotněli při menstruaci, tak jsem z toho taková nesva myslela jsem si ze je to tak nějak nemožné.

beruska1889
4. zář 2016

@janickazabicka Jo tak cyklus zkrátit jsem taky potřebovala, po vysazení HA 3 měsíce klidně nic, a pak teda 45 a tak... na to mi pomohl právě ten Gynex, nechtělo se mi běhat po doktorech,... ☹ No nic není nemožné 😀 taky znám pár případů, kdy holky otěhotněly při ms... jo příroda je všemocná a dělá si co chce...

kaaacaaatkooo
11. pro 2016

Holky, jaký je rozdíl mezi Nosifol forte a Nosifol Duo? U obou píšou, že je to pro páry, kteří se snaží počít potomka...

uzivatelkapetra
11. pro 2016

@kaaacaaatkooo zkopirovano z gigalekarna:
Oproti NosiFolu® Forte je NosiFol® Duo obohacen o d-chiro-inositol a vitamín D3 a obsahuje také dvojnásobnou dávku kyseliny listové.

V jednom sáčku se nachází: 2 g myo-inositolu a 50 mg d-chiro-inositolu (poměr 40:1), 400 μg kyseliny listové a 5 μg vitamínu D3.

kaaacaaatkooo
12. pro 2016

@uzivatelkapetra Děkuju moc, nebývám z těch, co si neumí vyhledat info ;) , ale tentokrát mě to, nevím proč vůbec nenapadlo 😀 Jdu si zjistit, co je to d-chiro-inositol a vit D 3 ;)
Díky 🙂