• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotněly jste při přerušovaném sexu?

29. října 2013 
Ahoj holky, chci se zeptat, je zde někdo, kdo vysadil prášky, začal koketovat s myšlenkou, že bude mít prcka, ale ještě nějakou dobu se "chránil" za pomoci přerušovaného sexu (přítel, manžel se prostě neudělal do vás) a přesto jste otěhotněly? My to tak zatím praktikujeme, manžel se opravdu hlídá, ale i přesto si říkám, zda není divné, že to takto praktikujeme rok a já nejsem v tom. Je snad možné, aby se tak skvěle manžel ovládal, že by do mne nešla ani kapka? Říká se přece, stačí kapka, už to ťapká. :grinning: Tak poslední dobou přemýšlím, zda se mnou není něco v nepořádku. Budeme se za chviličku už snažit na plno, ale jdu do toho s tím, že jsem asi divná, když po roce sexu na přerušovanou nejsem v tom. Doktorka mi říkala, že je to velmi neúčinná forma antikoncepce. :unamused:
28. zář 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
takto fakt nema cenu premyslet....az se budete snazit rok na plno, tak bude tato otazka jiste na miste. Nyni ne!
Kazda jsme jina-moje mama tuto antikoncepci praktikuje cely zivot a ma 3, vzdy chtene deti
28. zář 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
U nás tahle metoda fungovala 14 let naprosto spolehlivě, až 15. rok nás potkalo překvápko :slight_smile:
28. zář 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Sami to nepraktikujeme, ale kamarádka to tak praktikují běžně už 17 let a bez následků... Takže až se rok budete naplno snažit a nepodaří se, pak je na místě řešit, zda jste oba v pořádku nebo je někde problém...
28. zář 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je to neúčinná antikoncepce, ale podle zákona schválnosti do toho vlítne ten, kdo dítě nechce. Komu by případné následky nevadily, tak mu to funguje. :slight_smile:
28. zář 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@uztotakbude Kocko, bud v klidu, my to takhle s manzelem praktikovali roky a v pohode. A kdyz jsme se zacali "snazit", nebo spis jen prestali si davat pozor, otehotnela jsem temer hned. Proste mame spolehlivy chlapy :wink:
28. zář 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já jsem ze zdravotních důvodů vysadila prášky v květnu. Od té doby sme s přítelem praktikovali přerušovaný sex...a někdy v průběhu prázdnin sme začali uvažovat o mimču. Poprvé "naplno" to začalo druhý týden v srpnu a v pondělí si jdu na gyndu potvrdit těhotenství :D takže myslím že to svým způsobem funguje;)
28. zář 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze zdravotních důvodů jsem odmítla brát hormon.antikoncepci, metodu přerušovaného milování jsme praktikovali asi dva roky a pak jsem zcela nečekaně byla v jiném stavu, ani jsme nevěděli jak. :grinning: Rozhodně bych nepomýšlela na to, že když nejsi při praktikování této metody těhotná, že je něco špatně...
28. zář 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nikdy HA nebrala vždy jsme praktikovali přerušovanou soulož,ani po klasickém styku když jsme miminko už chtěli jsem neotěhu hned a tak se nám metoda zdála bezpečná,ovšem než jsme přišli k třetímu dítku,5 měsíců po porodu nám tato spolehlivá metoda selhala :grinning: bylo třetě
28. zář 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my to máme takto, teď už s manželem, od té doby co jsme spolu. Pak jsme se rozhodli, že mimčo chceme a nešlo to. Šla jsem na operaci slepáku, a během rekonvalescence po operaci se to povedlo. Takže naše Anička má indiánský jméno : slepé střevo :o)
28. zář 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já brala antikoncepci akorát jak jsem chodila do školy - to by těhu fakt nebylo moc dobré, a po škole už jedem jen na tomto a otěhotněla jsem vždy jen, když jsme chtěli, takže u nás je to 100% už 10let, nemyslím si, že když jsi neotěhotněla, tak je něco v nepořádku.
29. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to takhle praktikujeme snad 5let, a to je můž extra plodný, obě holky jsou plánovaný a otěhotněla jsem 1.-2.cyklus.
29. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude my to praktikovali, co se jsme se poznali. první rok stopro účinné :grinning: pak jsme začali koketovat s tím, že bychom měli mimi a tak jsme si občas zariskovali. // jsme objevila až po dalším víc jak půlroce myslím. co se malý narodil, tak praktikujeme zase, budou mu dva roky a další nečekám. přítel se asi ovládat umí dobře :grinning: no já bych teda klidně začala znovu pokoušet osud, ale teď to prostě nejde :frowning2: i když to máme takto dobře vyzkoušené, že to u nás funguje, tak třetí už bych takto ale neriskovala :grinning: to už bych si pojistila něčím jiným - "spolehlivějším"
29. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude U nás to fungovalo skoro rok, HA jsem dobrala loni v září a od té doby jsme přerušovali. Párkrát, hlavně na začátku, pro jistotu i s kondomem, ale nemáme to ani jeden rádi, tak jsme pak "riskovali" bez toho...a nic. Poslední dva tři měsíce mimo "neplodné" dny si klidně směle zariskujeme...no a po svatební cestě už si užíváme se vším všudy a bez zábran, tak uvidíme, co z toho bude :slight_smile:
Závěr: máš -li šikovného partnera, metoda může určitou dobu opravdu fungovat, ale jak píše blahova_andrea, pokud bych užměla doma dvě děti a za žádnou cenu nechtěla třetí, asi bych už s touto formou "antikoncepce" neriskovala, má smysl pro ty páry, které sice právě teď ještě nechtějí děti, ale kdyby se stalo, tak by jim to příliš nevadilo.
14. říj 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, my jsme toto praktikovali skoro 3 roky a taky jsem neotěhotněla. Podařilo se, až když jsme do toho "skočili" naplno :slight_smile:
14. říj 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme taky tuhle metodu používali 4 roky a neotěhotněla jsem. Asi u toho opravdu záleží jak to chlap "umí".
14. říj 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
s ex jsme přerušovanou metodu praktikovali 4 roky.. taky jsem si říkala, jestli je všechno v pořádku..spíš jsem si nebyla jistá hlavně u něj, protože s ex-ex jsem otěhotněla (a šla na interrupci)..no a po rozchodu můj milý ex do 3 měsíců otěhotněl se svou současnou, takže očividně chyba u něj nebyla, o to víc jsem se začla děsit, jestli není chyba u mne. Protože se současným partnerem plánujeme v blízké době mimčo, došla jsem si na různá vyšetření a jsem taktéž v pořádku.. Takže nejspíš co se má stát stane se...
Je možné že nejsi (a asi i já) plodná na 100% a opravdu nám nestačí "otřít se o slipy" nebo že u chlapů byly pomalejší spermie a nebo kombinace obojího, ale při sexu až do konce se vším tam, kde to má být , se to podaří... neboj, vše dobře dopadne.. myslím že starost o to, jak rychle se nám to podaří, jestli dítě bude zdravé, máme uplně všechny a je to normální :slight_smile:
28. říj 2013 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Několik let jsme toto praktikovali a neotěhotněla jsem, teď máme tři děti, takže v tomto ohledu asi divná nebudu :wink: :grinning:
28. říj 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
7 rokov uspesne. Len raz som sa ho spytala ci to skutocne stihol. "Jasne ze ano" ... mmm nase jasne bude mat pomaly rok :grinning: ale podla toho co sme sa bavili s priatelmi ktori prerusovanu metodu praktikuju, tak mame 1. bud spolocne chcene deti 2. alebo presne vieme kedy k tomu prislo - ale vsetci sme si povedali "ked to tak dlho ide, tak ten 1x sa urcite nic nestane"
29. říj 2013 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek