Otěhotním u menzes?

denushka130
9. pro 2018

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdyz jsem dostala menzes, jaka je šance otěhotnění? Prášky jsem vysadila před měsícem.🙂

jaja01k
9. pro 2018

@denushka130 Myslíš, jestli je možné, že jsi těhotná, i když máš menstruaci? Stát se to může, ale moc na to nespoléhej, ta šance je malá. Udělej si těhotenský test a budeš mít jistotu.

denushka130
autor
9. pro 2018

@jaja01k četla jsem , že je to hodněpravděpodobné že bych otěhotněla, ale někdo zase řika že ne, tak nevím :-/

jaja01k
9. pro 2018

@denushka130 Já bych teda při menstruaci s nějakou velkou šancí na těhotenství nepočítala. Většina žen po otěhotnění menstruaci nemá.

karol1996
9. pro 2018

Pokud teprve měsíc neberes prášky je šance fakt na nule, ještě když jsi dostala menzes 🙂

urtica
9. pro 2018

Otěhotnět během menstruace? No, vím o jednom případu, kdy se to stalo, ale celkově jde spíš o výjimku potvrzující pravidlo.

hermij
10. pro 2018

@denushka130 Otěhotnět v menstruaci není možné, ale otěhotnět z milování v menstruaci možné je. Proč? Každá jsme jiná. Neexistuje nic jako 28denní cyklus s ovulací 14. den cyklu. To má pouze 30% žen v ČR. Pokud má žena ovulaci dříve, třeba již 10. den cyklu, tak za vhodných podmínek (dobré pH pochvy, dostatek hlenu apod.) si spermie může na ovulaci počkat. Takto může přežít cca. až 7 dní. Standardně 3-5 dní, ale jsou i rekordmani :D Abyste lépe poznala své tělo, doporučuji nastudovat symptotermální metodu - třeba mrkněte na články na http://www.rodina.cz/serial27.htm. Použití je univerzální - diagnostický nástroj zda je cyklus zdravý, snaha o početí i snaha o předcházení početí.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru