Podstoupili jste lázně při neplodnosti?

veruru
21. říj 2008

Ahoj holky,
byla jste některá v lázních ?
které byste doporučily, napište prosím nějaké zkušenosti, na co si dát pozor, zda si radši vzít 1lůžkový pokoj, něco o procedurách..
Díky moc za všechny informace,
ahoj, Veru

linusha
3. srp 2017

@anicka1211 mě přišel 1 den dopis z pojišťovny, druhý den jsem si volala do lázní kvůli termínu, ještě ten den jsem to nahlásila v práci a teď už jen čekám na podrobnosti z lázní a dle paní z lázní jsou už odeslané. 🙂

lennus
3. srp 2017

@anicka1211 Hned tam zavolej a dohodni se, o jaký hotel máš zájem. Na ostatní odpovím zítra.

anicka1211
4. srp 2017

@lennus volám, ale tam se dovolat je teda umění :(. Volala jsem už včera, ale odkázali mě na druhý den. Ráno mi však volali už z lázní že mi přidělili hotel a termín, který mi však nevyhovuje kvůli menses. Přidělili mi Radbuzu a docházet mám do Adlera. Tak jsem volala na nějakou paní Glabazňovou na kterou mi dali kontakt, ale telefon vždy spadl, volala jsem jí 3x a nedovolala se. Tak jsem volala přímo na Adler, tam po několika pokusech mi to zvedli až odpoledne, dopo vůbec a odkázali mě na stejnou paní. Tak jsem jí volala znovu a nic, tak jsem zkusila přes zákaznickou linku a tam mě na ni odkázali taky :(, Tak já už nevím

janap777
5. srp 2017

@anicka1211 na Radbuze jsem byla před měsícem a spokojena. Je hned u parku a klidecek

anicka1211
7. srp 2017

Holky je to v haji,musim stihnout lázně nejpozdeji do posledního zari,aby mi to proplatila pojišťovna a oni mají do půlky rijna uplne plno a jediny hotel s jediným pokojem,který mají je na Radbuze pouze s umyvadlem v terminu nástupu 10.9. a sociální zařízení na chodbě společné pro 8 lidi.Máte někdo v tomto terminu nebo v terminu v zari taky pobyt od pojišťovny? Mate některá moznost posunout svůj termin na říjen s tim,ze vám ho pojišťovna jeste v říjnu proplatí,ze byste si se mnou prohodily termin, nechali mi svůj,pokud si ho jeste můžete posunout? Ja uz nemuzu :(. A kdyz nastoupim poslední tyden v zari,tak uz nebudu mit manzela doma,bude v zahraničí na sluzebce na mesic a pul a nevim co by bylo se synem tak dlouho,kdo by se mi o nej staral cele tri týdny.

janap777
7. srp 2017

@anicka1211 ozvi se, mám pro tebe ubytování od 3.9.

anicka1211
7. srp 2017

Holky prosím vás, schválili vám některé teď lázně FL a nesehnaly jste už termín v září a chcete ho? Sháním spolubydlící do dvojlůžkového pokoje od 26.9., nabídli mi tento termín v hotelu Metropol, doplatek za pokoj by byl kolem 5 tis.

linusha
7. srp 2017

@anicka1211 čau já též frčím do Metropolu od 24.9 též do 2lůžkového pokoje. A též bych brala spolubydlící 🙂

janap777
8. srp 2017

Tak se domluvte, i tak je velká pravděpodobnost že vas dají spolu.

kristynaa_23
8. srp 2017

Holky mám dotaz. Lázně pro ženy a pro muže, je nějaký rozdíl ve vyřízení? vy tu píšete, že příjde papír z pojištovny, a pak voláte do lázní.. a příteli přišel dopis přímo z Lázní.. Tak jsem jen tak přemýšlela :D

vvercatkoo
8. srp 2017

@kristynaa_23 ja to tak taky měla. Prvni mi dosel dopis z lázní a pak za par dni dopis z pojistovny ze to schvalili😀

kristynaa_23
8. srp 2017

@vvercatkoo jemu právě z pojistovny nic nepřišlo :D

vvercatkoo
8. srp 2017

@kristynaa_23 dulezite je, ze mu to doslo z lazni, tzn.že mu je schvalili

linusha
8. srp 2017

@janap777 už jsme se na tom domlouvaly 🙂

janap777
9. srp 2017

@kristynaa_23 je to stejné. Papíry ještě dorazí. Neboj

anicka1211
9. srp 2017

Holky který hotel je lepší ve FL, Metropol nebo Luisa?

janap777
9. srp 2017

Řekla bych, že na stejnou ale na Luise jsi víc v centru

anicka1211
9. srp 2017

@janap777 tak Metropol bude lepsi volba,bude v okolí vetsi klid oproti centu pro to me spaní 🙂. A nevis jak je to tam s hlukem z vedlejších pokoji,je slyset každé splachnuti wc nebo hovor a ruch na chodbě pred pokoji?

janap777
12. srp 2017

@anicka1211 no já mám zkušenosti že koupelna je slyšet a hlasitější hovor též

anicka1211
12. srp 2017

@janap777 tak to se mi moc nelíbí, to by mě rušilo :(, tak teď nevím. No a v kolik tam lidi vstávají na procedury, resp, od kdy se tam vstává celkově?

odvalilova25
12. srp 2017

@anicka1211 ja mela procedury nekdy uz od pul 7

kuzle39
16. srp 2017

Ahoj, chci se zeptat. Do je nejlepší podstupit 2.pokus IVF po lázních? Jestli je lepší hned po lázních nebo třeba až za 3 měsíce?

janap777
16. srp 2017

@kuzle39 co nejdřív. Účinek zůstává půl roku

bubla000
21. srp 2017

Ahoj nabízím slevovy poukaz do hotelu Goethe, nahlasuje se pri rezervaci.

misutka30
2. zář 2017

Ahoj holky, také nabízím slevový poukaz na ubytování ve FL (1000,-), v případě zájmu se ozvěte. lázně vřele doporučuji, je to velký relax a duševní očista, jinak k otěhotnění mi nepomohly, bohužel.

janap777
6. zář 2017

@misutka30 mas pravdu relax je to skvělý. Snad ještě pomohou.

alishaa
11. zář 2017

Ahoj holky🙂chtěla bych se zeptat na zkušenosti s hotelem Goethe, Metropol nebo Pawlik..který byste mi případně doporucily? Byla jsem minuly tyden podat zadost na pojišťovnu a protože jsem tady četla, ze už je v lázních v říjnu docela plno, volala jsem na infolinku, potřebovala bych kvůli praci odjet do lázni alespoň koncem října a nabídli mi s volným termínem tyto 3hotely.. predrezervace stojí 2700,- jako záloha, tak ještě doufám, ze mi to pojišťovna schválí a nezaplatim to případně zbytečně, ale zase se bojim, ze když to nezamluvim, přidělí mi pak automaticky až třeba listopadovy termín..😲

lovelik
20. zář 2017

Ahoj holky nejede někdo do Františkových lázní od 1.10.? Já budu v Metropolu 😊 Dejte vědět 😉

linusha
20. zář 2017

@lovelik ahoj já budu taky na Metropolu jen nastupuji už teď v neděli. Tak se můžeme potkat 🙂

anicka1211
23. zář 2017

@alishaa ahojky, já se taky bála, že mi to neschválí pojišťovna, protože gyndařka nebyla ochotná mi to ani napsat a doslova sem si to vymohla. Z pojišťovny se mi ozvali za měsíc a druhý den mi hned psali z lázní a měli pro mě pokoj přes pojišťovnu na Adleru v Radbuze jen s umyvadlem dvoulůžkový. Já si žádný nezamluvila, protože jsem se bála, že mi to nedají a zbytečně zaplatím zálohu. Termín jsem jim nepotvrdila ale a zkoušela volat každý den a zjišťovala jsem termíny podle mé menstruace. Měla jsem zamluvený Metropol dvoulůžák s Linuskou na termín 24.9., ale menses mi přišla dřív a ještě mám zdravotní problémy se spaním a nakonec mi nabídli opět Radbuzu, ale jednolůžák a se sprchou a wc na pokoji. Takže klidně zkoušej zjišťovat už teď a jestli se ti bude hodit termín, tak ho vem, mají tu fakt plno všude. Ale já kdybych si mohla vybrat, tak jdu na Belveder, z Radbuzy jsem zklamaná, mají úzké postele jen 80 cm a hrozně vržou při každém pohybu, nehledě na tenké zdi, kdy je vše slyšet. Metropol je docela daleko od centra a maminky mají ošetřujícího lékaře na Adleru, nevím jestli všechny,ale jedna mi říkala, že tam doktora nemají a musí docházet sem na Adler. Goethe je přímo v centru a vaří v něm obědy pro všechny hotely asi a rozváží je, podle toho co jsem slyšela. Pawlik je nádherný hotel, úžasný, ale drahý. Kdybych mohla, tak jsem v něm. Byla jsem se do něj podívat a je luxusní.👍