Proběhla už ovulace?

15. čer 2022

Ahoj holky,
potrebovala bych poradit od vas zkusenejsich. Od druheho dne MS si merim bazalni teplotu, snazim se aby to bylo ve stejny cas odchylka muze byt max pul hodinka, od 10DC si delam ovulacni prouzkove testy a posledni tri dny tzn od 16DC i digitalni Clearblue, zajimalo by me, od toho 16DC zacala vykukovat lehce carka na prouzkovych testech tak jsem zkusila rovnou i tedy digitalni, prouzkovy mi v 16DC prijde negativni coz mi potvrdil i digi, vcera tj 17DC jsem mela ale digitalni pozitivni ukazal se mi i smajlik vcetne silnejsi carky oproti predeslemu dni a i vcera odpoledne i vecer me pobolival podbrisek, chvili uprostred a pak na leve strane prestalo to az k pulnoci, dnes ve stejny cas jsem si opet delala testy prouzkovy bych rekla, ze je negativni a i digitalni uz je opet take negativni, je mozne tedy, ze probehla ovulace vcera i kdyz prouzkovy test neni uplne totozny s kontrolni carkou? Ale zase digitalni mi ovulaci potvrdil s jistotou, cemu verit vice? Pridavam i fotku teplot, snazim se je merit ve stejny cas odchylka muze byt pul hodina, nevstavam, vzdy jen sahnu po teplomeru na stolku takze zadnou aktivitu po probuzeni nemam, ale posledni dva dny dnes, vcera je teplota celkem nizko, nema byt prave v dobe ovulace vyssi nez normalne? V tom aby se cert vyznal, tedy ja se v te bazalni teplote vubec nevyznam abych pravdu rekla. Mam testovat jeste par dnu? Co myslite? Sex jsme si pojistili v nedeli, v pondeli i vcera takze vsechny tri dny aktivni a snad, kdyby tedy byla ovulace vcera a mela dojit do 24h jak je vsude psano tak snad tam vydrzi. 😅
Budu rada kdyz mi nekdo poradite, verim, ze tu nekdo zkusenejsi mezi vami bude. ❤
Cyklus mam dlouhy 32 dnu.
Ruzove testy jsou Clearblue po vytazeni kazet - ten uprostred je prave ze vcera kdy mi vysel smajlik tzn pozitivni.

carolineg1
Autor odpověď smazal
Zobraz
lencaa11
15. čer 2022

Ty testy nejsou na 100% věrohodný a hlavně podle čárek ani jeden nevypadá jako pozitivní úplně bych se na testy vykaslala max změřila teplotu a milovala se jak je chuť v zásadě tohle ničemu nepomůže a nepomáhá když si člověk projede různé zkušenosti tak ženy pomalu vždy otěhotneli v dobu kdy to nejméně čekali že údajně test byl negativní na ovulaci atd vše je v hlavě 🥰

kajda_12
15. čer 2022

Ahoj, za sebe bych věřila digitálnímu, na měření teploty bych se vykašlala. Měla jsem to podobně jako Ty - ovulace pouze jeden den (smajlík), ale ovu byla a co víc - zadařilo se nám hned na první pokus, dnes končím 9tt🙂 Jinak díky digi testu jsem zjistila, že mám ovulaci úplně posunutou, ty klasické testy nemusí ovu ukázat úplně přesně - tady máš jistotu (smajlík)

gbp
15. čer 2022

s temi testy neporadim. me neukazaly nikdy nic. ale tu teplotu bych merila ve stejny cas, ona je pul hodina docela rozpeti. jednoduche pravidlo pro bazalno teplotu je, ze potrebujes 3 po 6ti. tedy 3 vysoke hodnoty po predchozich sesti nizsich. jaka ta hodnota je realne je jedno. tedy ted potrebujes, aby ti stoupla nad tech 36.6 a drzela se nejmin 3 dny. tim pak potvrdis, ze probehla. bude to posledni den nizke teploty. testy ukazuji, ze ovu bude, graf ze probehla. na tvem grafu jeste nebyla.

ivetkafek18
15. čer 2022

Ja bych v tomto pripade mela sex 17 a 18dc pro jistotu a pak uz jen cekat