První snažení a první bejbátko

kabelitka
15. únor 2012

Ahoj děvčata co se začínáte snažit o prcka,
spoustu diskuzí už je rozjetých a ráda bych se sblížila s některýma z vás a probírala vše co nás čeká v následujících měsících a včecko to kolem s váma prožívala.
S přítelem se snažíme o první bejbátko, takže jsem "nováček"..

pe_t_ka123
19. bře 2012

@sojca jeee, já ti to nedala odpovědět, tak je to o kousek nahoře... 🙂

sojca
19. bře 2012

@pe_t_ka123 no ja uz mam dneska 16 den zpozdeni.... Sem z toho uz takova vselijaka ☹ no... uvidim treba je to jen zpozdeni...

pe_t_ka123
19. bře 2012

@sojca nu uvidis. treba by ti to test pitvrdil.nebo to potvrdi doktorka. uvidis... ale drzim moc palce...moc ti to preju! urcite dej vedet... 😉 a jinak je ti dobre?meris porad teplotu?

sojca
20. bře 2012

@pe_t_ka123 No leze na me nejaka vyroza ci to... Boli me v krku tak nevim kdyz si melrim teplotu a mam porad pres 37 jestli to neni z toho ☹ Jinak me porad boli bradavky ☹ A mam porad zizen a proto chodim porad na wc

kabelitka
autor
23. bře 2012

Tak jak jsme na tom?

kacenka14
23. bře 2012

Já bohužel špatně. Dotoři mi řekli, že přirozenou cestou nemám moc velkou šanci otěhotnět, takže na 10.4. už jsem objednaná do CARu..

kabelitka
autor
24. bře 2012

Kaci. To me mrzi,ake.nadruhou stran se nebudete trapit dlouho ze to nejde. Voni jsou machci v car,takze vsecko bude ok

kacenka14
24. bře 2012

Jj věřim jim, že mi pomůžou 🙂 A co ty? Všechno je v pohodě?

kabelitka
autor
24. bře 2012

jo já super. Čárka je dnes z odpo moči 18.DPO úplně jasná, silnější jak kontrolní a vykoukla na mě dokonce dřív než kontrolní. takže už tomu začínám věřit.
Navíc jsem pořád hrooozně unavená.

kacenka14
24. bře 2012

A kdy půjdeš na gyndu? Kolem mě jsou teď samý těhulky, jen v práci máme 4 🙂 A kromě únavy žádný změny nepozoruješ?

kabelitka
autor
25. bře 2012

No chtela bych jit v utery (5+6 podle ms) ale porad vaham jestli neni brzo. Vim ze nic moc neuvidime,ale chci to mit potvrzene.

kabelitka
autor
25. bře 2012

No uz tak 3 tyden mi silene padaj vlasy uplne mega. Mam nafouklej podbrisek,semtam me popichuje v podbrisku a mota se mi dost hlava. Jinak nic moc zaplatpanbu

bjoucik.15
28. bře 2012

ahoj holky muzu k vam? Jsem teprve prvni mesic po vysazene HA (brala jsem ji pul roku) a ted mi MS meska, ale nevim presne kolik, protoze jsem si posledni prasky posouvala na 29DC. Jinak to mivam 23DC. Teoreticky jsem 16DPO, minuly patek jsem testovala a nic, ale bylo to uz jakoby z druhe moci. Dost dlouho uz me boli bricho, ze zacatku bolest,pak spis tlaky a ted znovu bolest, dost casto mivam zaludek na vode,chodim porad curat, ale to muzu byt pristydla a jsem porad zrala do postele :( pritel me nechape a zacina to byt docela kruty doma. Co myslite??

vendik22
28. bře 2012

@kacenka14 nejdříve určitě mamatest ten je nej🙂

kabelitka
autor
29. bře 2012

bjuciku: první měsíc po vysazení můžeš čekat teřba 50 dní a nebo ms nedojde vůbec a budeš muset na vyvolání. Než se ti ten cyklus zase nahodí zpět. Já byla jedna s těch štastných co mi naběhl sám a hned a stejně dlouhej, ale většina takový štěstí nemá.
A ovu si si jistá????
A nejlepší bude k dr a ona už ti řekne co a jak.

bjoucik.15
29. bře 2012

@kabelitka s ovu jsem si jistá určitě. , a že můžu čekat dlouho, to je u mě normální. Když nemám prášky, tak to vlastně nemám vůbec a vždycky jsem musela na vyvolávačku :( Ovu snad ani nebylo. Pak se nám to (nevím jakým způsobem) povedlo, ale neudrželo se to :( a znovu jsem brala HA. Teď jsem jí po 5 měsících opět vysadila, ale ovu byla určitě (dle teploty, špinění a bolesti v břichu) a my se i trefili. jasně může to být zpoždění... K dr je to ještě brzo. Teprve týden meškám.

kabelitka
autor
29. bře 2012

bjouci: tak to potom jo, já jsem nějak přehlídla že antiko po půl roce.
Je to docela nadějný na jednu stranu, ale na druhou píšeš že normálně bez vyvolání ms nemáš. Já tomu takhle moc nerozumím no.

Každopádně přeju hodně štěstíčka

bjoucik.15
29. bře 2012

@kabelitka minulý rok když jsme se snažili, tak to dlouho nešlo, neměla jsme pravidelnou MS, někdy nepřišla třeba 2 měsíce. Pak se zadařilo, ale týden po potvrzení samovolně odešlo :( no samovolně ne, stěhovala jsem se a zvedala těší věci (jsem holt tele!) tak mi dr. předepsal prášky, které mi urovnají hladinu hormonů, ty jsem brala jen 5m. teď už týden nic, a test taky nic, zatím byl jen jeden. Chci testovat zítra, ale nevím jestli to pořád není brzo :(

kabelitka
autor
29. bře 2012

určitě to brzo výjde, když už se jednou povedlo, alespon vítě že jste oba v pořádku.
Já teda testlila 4dny řed MS 11DPO a byl duch, v den očekávané ms byla čárka o kousilínek světlejší než kontrolní a 18DPO už jsem měla dálnici silnější a jasnější, ale je to individuální. Třeba je mimi jen pomalejší, určitě tam ale bude. Pokud jste pojištovali a trefili se

bjoucik.15
29. bře 2012

no pojišťovali ani ne, ale trefili se to jo 🙂 Uvidíme...jen sbírám takhle informace, ale když nebude, tak nebude - bylo i hůř....

bjoucik.15
29. bře 2012

nebo spíš takhle... já už se ničemu nedivím, ale mimi chci to určitě jo a mooc...

kabelitka
autor
29. bře 2012

my se začli snažít stím že tak do půl roku určitě otěhotníme a pěkně to vyjde se školou a tak. No a přišlo to hned a škola bude muset nějak počkat nebo co

bjoucik.15
29. bře 2012

@kabelitka apoň to přišlo 🙂 Nejhorší je, čekat a nevědět

kabelitka
autor
2. dub 2012

kde ste všichni? Venku hnusně a tady nikdo stejně

bjoucik.15
2. dub 2012

@kabelitka taky si říkám, kde všichni jsou?

neytirinka
2. dub 2012

Ahoj holky jsem tu nova snad jsem se trefila,Mi sme se snažilu už dva roky a nevyšlo to nedavno mi dr.řekl v klidu však vam nepracuji vaječniky,vite co to bylo pro mně poskladala jsem se tam,protože jsem si uvědomila že nikdy nebudu mit miminko,nikdy ho nebudu nosit,nikdy neporodim,tim padem ani IVF nepomuže,jen darkyně vajička ale to sme se s přitelem domluvily že to nepodstoupime,prostě by to nebylo naše-zni to blbě ale je to tak.Ja i přitel se smiřujeme už stim že budeme dokonce života bez dětí. 😒

kabelitka
autor
3. dub 2012

Ahoj. Toje moc smutny pribeh. A co treba adopce? Reseni neni nemit dite.

neytirinka
3. dub 2012

@kabelitka ahojky no viš mi nejsme na tom tak dobře aby sme si ho mohli adoptovat ☹

kabelitka
autor
3. dub 2012

ney: aha, tak to je hrozná škoda. Určitě to dobře dopadne jak se s odstupem času na to podíváte. A stím darováním vajíčka si to rozmyslíte. Není to otom že to není vaše miminko. Je mi stoho hrozně smutno. Že spousta chodí na potraty páč mimin nechcou a kdo chce tak nemůže. ☹

neytirinka
3. dub 2012

@kabelitka To máš pravdu ale ted potřebujeme čas s přitelem aby sme se z toho dostaly,diky přiteli jsem psychicky už v pohodě,ale je to nefer ženska ktera má už 3 děti jedno z toho v dětskem domově a ted porodila 4 a to syna,když jsem ji řekla at nechodi a co se stalo mně tak mi řekla že to je závist ale ona to nepochopila prostě ona si mysli že děla řidičku šaliny a že bydli v bytě 3+1 tak si mysli že je někdo.viš ona to neni zavist ale kdybych ted viděla narozene miminko tak to by byl pocit takovej že bych se asi zhroutila.Snad mě tu pochopite