Rozhozený cyklus po revizi

saidy
12. led 2017

V půlce listopadu jsem byla na revizi kvůli ZT, první MS přišla po 26 dnech jako dříve. Druhá měla přijít 8.1., ale pořád nic (dneska 31DC). Dnešní těhotenský test je negativní a nemám ani PMS příznaky (bolavá prsa, atd.). Před týdnem-dvěma mě pár dnů pobolíval vaječník, pak to přestalo. Měly jste po revizi pravidelný cyklus? Dříve jsem mívala cykly 24-26 dnů, tak začínám být pomalu nervózní...

lentilkah
12. led 2017

Ja

lentilkah
12. led 2017

Snad

lentilkah
12. led 2017

Napisu sz, od vcera konika zlobi psani. Viz.predchozi 2 prispevky 😠

arielka222
12. led 2017

Já mám rozhozeny cyklus taky. Pred revizi cykly 30 dni a ovulave 14-16DC. Teď cykly až 36 dní a ovu 24DC. Tak doufám že se to srovná :/ na revizi jsem byla v září první ms přišla za 42 dní a ovulaci jsem měla az ted v lednu.

manulenka
12. led 2017

Ahojky, já se k vám s dovolením přidám. Před revizí cykly +/- 33dní, revize byla na konci července, pak cykly 38,40,35,31 a ted jsem 24dc a ani ovulace ještě neproběhla. ☹ A to jsem se při tom posledním cyklu radovala, jak už to mám hezky srovnané ☹ Beru Fertipronu, kontryhel, maliník..

saidy
autor
12. led 2017

Holky, to je k vzteku. Už jsem doufala, že se povede hned po první MS a zdá se, že nic, dneska test negativní ☹ Manžel mě dneska "prošťouchl", tak doufám, že se to rozjede, ať můžeme začít další kolo, ale jsem z toho pěkně otrávená. 😠

arielka222
13. led 2017

@sady hlavu vzhůru, povede se priste ;) ono ze se povede hned na poprvé je jen 15% šance. Většinou se po revizi prý otěhotní tak cca kolem 4měsíců..tak neboj příště už budou //. Já jsem teď taky po ovulaci a snažíme se první měsíc, ale moc nepočítám s tím ze se to hned povedlo ;)

arielka222
13. led 2017
saidy
autor
13. led 2017

@ arielka222 to jo, ale to by první musela ta mrcha dojít 😀 Nezkoumaly jste někdy negativní test jestli je komplet bílý ze všech stran a úhlů nebo jde z boku vidět ta růžová ryska, ze které je na pozitivním testu druhá čárka?

arielka222
13. led 2017

@saidy Neboj ona přijde ale asi později, většinou se cykly po revizi trosku prodlužují. A nebo neprijde 🙂Test jsem nezkoumala vždy jsem testovala minimálně 14dpo a když bylo tehu už tam byly krásné //. A víc je nejak nezkoumam, ale myslím ze z boku je vzdy růžový 🙂

saidy
autor
13. led 2017

@arielka222 já ho minule měla taky pozitivní první den vynechání MS, tak mě to teď štve, že nevím, co se děje. Snad už se to brzo nějak pohne 🙂

lentixx
13. led 2017

@saidy při prvním těhu mi test taky ukázal dvě čárky hned první den od vynechání MS. Nicméně to i tak nedopadlo a čekala mě revize. Pak jsem s otěhotněním čekala 4 měsíce a když jsme se orzhodli že do toho jdeme, hned se to povedlo, ale na testu se dvě čárky objevily až pátý den od vynechání 😎 takže testuj dál 😎 no ani to druhé nedopadlo dobře. tak snad do třetice 😇

saidy
autor
13. led 2017

Když je test negativní, není ani na hraně nic vidět v místě, kde je ryska pro druhou čárku? Možná mi už hrabe, ale ráno jsem zkoumala včerejší test a čárka na něm nebyla, ani duch, jenom na hraně v místě, kde je v těhu druhá čárka byl světle růžový proužek. Z druhé strany byl test čistě bílý včetně hrany. Asi ryska, co? 😀 Jsem už fakt asi blázen 🙂

saidy
autor
13. led 2017

Ach jo, koukám, že týdenní zpoždění po revizi není asi nic neobvyklého. Špinily jste předtím? Dneska mám šestý den zpoždění a poslední 2 dny malinko hnědě špiním, tak bych to ráda pošoupla, aby se to už konečně rozjelo.. 😠

manulenka
13. led 2017

@saidy jj po revizi se to snad ani odhadnout neda ☹ a vis kdy si měla ovu? Ja vetsinou spinim den pred ms.

saidy
autor
13. led 2017

@manulenka nevím, vůbec to nesleduju. Měla jsem pravidelný cyklus a ovu jsem poznala podle hlenu, ale teď byl jenom 6 a 7 DC a pak nic, tak si myslím, že to byl možná anovulační cyklus (dneska 32DC, normálně mívám cykly 26 dnů), první porevizní MS po 26 dnech. Já nešpinila nikdy, navíc je to hnědé, takže stará krev. Začínám být na svoje tělo pěkně naštvaná 😠

manulenka
13. led 2017

@saidy ani nemeris teplotu? Ja se taky obavam anovulaku, ale porad doufam. Delali jsme si s manželem srandu, ze ani slepickam se v zime nechce moc snášet 😎 a ses si jista, ze nejsi tehu? 🙂

sedlackovak
13. led 2017

@arielka222 mě by zajímalo kdy se dá otěhotnět po samovolný potratů.Jak jsem psala saidy u mě proběhla už druhá Ms která měla 2 dny spoždění,ale došla takže naděje ta tam,začíná zase období deprese,nechápu 😭😭

saidy
autor
13. led 2017

@manulenka jistá si teď nejsem ničím, ale včera byl test negativní. Teplotu neměřím, sledování ovulace mě stresuje a pak to nejde, vyzkoušeno 🙂

manulenka
13. led 2017

@saidy to je teda prekerni situace 🙈 babskych rad na vyvolani ms par je, ale zas co kdyby, ze? Taky to spineni muze byt uhnizdovani 🙂

sedlackovak
13. led 2017

Holky a chci se zeptat musím při ovulaci špinit?nebo nemusím

manulenka
13. led 2017

@sedlackovak nee nemusis 🙂

saidy
autor
13. led 2017

@manulenka Je to prekérní situace. Z "bezpečnějších" babských rad jsem vyzkoušela sex (nezabral, i když to bylo příjemné 😀 ) a dneska jsem si nahřála břicho horkou sprchou, což předpokládám taky nepomůže 😀 Asi mi nezbyde nic jiného, než počkat do pondělí a zavolat na gyndu, že jsem asi rozbitá 😒

saidy
autor
13. led 2017

@sedlackovak já u ovu asi nešpinila nikdy, poznám ji podle hlenu - má konzinstenci syrového vaječného bílku a mezi prsty se natahuje.

manulenka
13. led 2017

@saidy a cerveny vino nebo salvej 🙂 ja bych pockala do 42dc, jako ze sestinedeli. Klidne mohla byt ovulka pozdeji.. Je to na prd, clovek je z toho akorat na nervy a to poceti moc nepomuze, takze zacarovanej kruh. 😳

arielka222
14. led 2017

@sedlackovak je to fakt na nervy. Já mym za sebou samovolny potrat i revizi a pokaždé první ms došla až za 42 dní, další měsíc byl anovulacni a teprv třetí cyklus jakž takž. Akorát mám cykly dlouhé 35 dní. Ale otehotnet se dá takřka kdykoliv když máš ovu zejo 🙂 Já teď čekám jestli budou za týden // nebo ne, ale pochybuji že by to hned na poprvé klaplo.

saidy
autor
14. led 2017

@arielka222 asi je to blbý dotaz, ale jak jsi poznala anovulační cyklus?

arielka222
14. led 2017

@saidy dělala jsem si celý měsíc ovu testy a nic na nich nebylo ani náznak. A ještě mě při ovu vždy hoodne boli vajecniky a ty nebolely vůbec, tak si myslím ze ovu nebyla. Ptz tenhle cyklus zase velká bolest a na ovu testu dálnice ;)

sophien
13. bře 2017

Ahoj holky, jsem po revizi v 6tt. Taky jsem podstoupila laparoskopii, kde mi odstranili cystu z pravého vaječníku, jinak ok.První MS prišla po 25 dnech, zaznamenala jsem i ovulaci. Teď jsem v druhém cyklu, 21. den a ovulace zatím nikde. Měřím si teplotu a je už týden naprosto konstantní 36,5(to je moje běžná teplota před ovu). Myslím, že teď ovuluje pravý vaječník, ze kterého jsem měla ovulaci vždy déle, ale touto dobou už bylo po ní. Co myslíte, přijde ještě, nebo bude cyklus bez ovulace?Díky

snezenka123
5. bře 2018

Ahojky, obnovuji diskuzi...

Nikdy jsem nemívala problémy s cyklem,nikdy před ms nešpinila, prostě klasické PMS a pak přišla rovnou ms.
Koncem října jsem byla na zákroku, kdy mi museli rozrušit srostlý čípek(po konizaci)a rovnou udělali i kyretáž(prý standartní postup)
Došla mi ms klasicky za 26 dní a byla ok, trvala cca 6 dní. Potom jsem otěhotněla(bylo to na konci šestinedělí)a cca týden před očekávanou ms jsem slabě krvácela skoro 5 dní, bolelo mě břicho, ale ms se nerozjela, spíš to ustalo ve špinění a hned na to // na testu...dva dny před termínem ms.
Jenže těhu nedopadlonechtěla jsem znovu na kyretáž(byl začátek ledna)a tak mi dali tablety na vyloučení plodu(7tt). Potrat proběhl, ještě jsem pár dní na to dostala kapky na dočištění a čekala na porevizní ms.
Ta přišla...no zase 26 Dc, ale byla strašně slabá, spíš takové slabé krvácení sem tam, špinění, to trvalo cca 5 dní, další skoro týden bylo slabší krvácení a nakonec poslední 4 dny silné krvácení a potom jak když utne. No takže když beru to, kdy to začlo tak jsem špinila, slabě krvácela a krvácela skoro 15 dní...po ms jsem byla na kontrole a dr mi říkal, že je všechno ok, že se i chystá ovulace a že někdy to trvá i dva tři cykly, než se ms a celkově cyklus vrátí do normálu.
Nyní jsem 24 dc(počítáno od prvního dne toho silného krvácení jak mi řekl dr.)a od včera slabě krvácím, spíš je to po ránu, pak už nic...
test jsem dělala včera a úplně bílý...Tak nevím, zda zase i tahle ms bude trvat tak dlouho a bude mít takový divný průběh...
Ohledně té minulé mi řekl, že tím, že byla ještě v šestinedělí, tak je to ok, a může se tělo dočišťovat po potratu..

jak jste na tom vy?

jinak břicho mě pořád bolí, sem tam. A připadám si jako balon:-/ pocitově, jakoby ms měla přijít každou minutou a fuuuurt nic:-/