Snaha otěhotnět, je sex každý den kontraproduktivní?

ellliie
5. srp 2015

Hodně lidí říká, že např. sex každý den je kontraproduktivní, že sperma nestihne uzrát.. Co je na tom pravdy? Snažíme se o mimi ale chlap je zvyklej to mít denně a taky to vyžaduje 😀

mimi1004
5. srp 2015

Něco na tom bude. Spermie neuzrají během jednoho dne...

kija
5. srp 2015

Já bych to nehrotila.. jakmile se do něčeho takového přidá rozum, je to často problém. Jak chcete, kdy chcete... nechte to na chuti 😉

alkuska
5. srp 2015

Říká se jednou za dva nebo tři dny. Míň ne 🙂

saruska89
5. srp 2015

My to delali denne.. A cekame z toho kluka...

luckiesj
5. srp 2015

Tak ob den až jednou za 3 dny 😉 Čekáme z toho chlapečka 🙂

magdalenax
5. srp 2015

Na tom půstu něco bude, protože by se měl chlap zdržet, když jde pár na umělé

kami1984
5. srp 2015

.

kacikaci
5. srp 2015

Snažení má být zábava, ne povinnost, tudíž dle chuti 😉 nehrotit a užívat 😝

whiteswan
5. srp 2015

My 1x za tyden, nekdy i 1x za 14 dni. Nikdy primo v plodne dny, nevim proc ale v ty dny jsem mela vzdy silenou naladu a absolutni nechut. A stejne se podarilo. 🙂

rencaf
5. srp 2015

V plodné dny každý den, jinak podle chuti .... máme z toho chlapečka 😉

lucifereeek
5. srp 2015

ob den 😉

salikova
5. srp 2015

u nás denně a povedlo se u obou během 3 měsíců🙂 .. teď už nějak denně nestíháme a naše třetí těhotenství je v nedohlednu.. :(

krupinka13
5. srp 2015

My taky denně, ale s chutí, ne nějak vyhroceně ....týden před dovčou jsem si nechala vyndat danu ( jeli jsme si "pro něj" na dovču, no a povedlo se, přijeli jsme o jednoho víc) a dnes už máme chlapečka 🙂

andelka
6. srp 2015

5 a 6x za měsíc 😅 stačí se trefit. Povedlo se vždycky první měsíc a mám dva kluky.

smallinka
6. srp 2015

obden

michalka_n
6. srp 2015

tak my měli četnost denně byla potřeba 😀 a furt nic pak sme nějak nestíhali kvůli mladyho práci a spali spolu jednou na 3-4 dny a sup bylo to tam 😀 byl to zrovinka měsíc kdy sem tvrdila že sto pro v tom nejsem 🙂

vera_vila
6. srp 2015

ano, je to tak, i když se dělá spermiogram, tak se doporučuje nemít nějakou dobu sex, aby byl výsledek objektivní... Každopádně jak tu píšou holky, snažení má být zábava, ne povinnost... Pokud je na to tak zvyklý a tobě to vyhovuje, tak proč ne, ale opravdu se tím šance snižuje... Pokud mimi chce, tak myslím, že by neměl být problém mu vysvětlit, že stejně jako potřebuje uzrát vajíčko, potřebují uzrát i spermíci, aby byli silní a mohli s k tomu vajíčku vůbec dostat... Myslím, že na objektivní výsledek spermiogramu doporučují 5 dní abstinovat... Takže bych to tak doporučila i vám... Pokud si hlídáš ovulaci např. měřením bazálky a pravidelný cyklus, tak bys měla mít už vypozorováno, kdy tak ovulka chodí a naplánovat si těch 5 dní tak nějak, aby to vyšlo potom na ovulaci a šance na těhu se tam potom značně zvyšuje... a chlap to taky snad vydrží, pokud to dítě chce stejně, jako ty...

veronika182
6. srp 2015

my jsme sexovali zhruba měsíc obden a další měsíc už nebylo třeba 🙂

evelinkapc
6. srp 2015

četla jsem na kliničních stránkách že před a během ovulace nejlépe ob den 🙂

milmic
6. srp 2015

U všech dětí to bylo zrovna jednou v měsíci v den ovulace. A podařilo se vždycky napoprvé. 🙂

didlinka33
6. srp 2015

mě na gyndě říkala,že sex má být obden, přesně jak píšeš, aby spermie stihly dozrát ;.)

petapetruska
6. srp 2015

...já bych se milovala když je prostě chut....a ono to vyjde🙂 neřídila bych se výzkumem atd.....moc o tom nepřemýšlejte a milujte se....

glimmer
6. srp 2015

my jsme se při snažení milovali tak každé dva dny a další měsíc už jsme nemuseli 🙂

bara_doc
6. srp 2015

Nás to bavilo! Třeba i 3x denně..a čekáme kluka...

marcicek84
6. srp 2015

když jsme se snažili od den, tak nic, když tak 4 x v měsíci, tak se zadařilo, takže ono to jen o četnosti asi nebude...

daasenka85
9. zář 2015

my obden až obdva, mně ale ta četnost vyhovovala a moooc jsem si to užila 😀 Podle mě záleží spíš na tom, jak si to užívá snažilka, čím víc, tím větší šance otěhotnět 😉 Takže pokud máš chuť stejně jako Tvůj muž, nebránila bych se. Pokud ne, přibrzdila bych trošku

lolla123
6. pro 2023

@saruska89 taky tak mám 3 letou holku 😁 druhé tehu ztráta a teď se snažíme zas denně