Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

skorepka
10. črc 2012

@petramarie 😀 30 to znam, mam je v prosinci a jsou to snad prvni narozeniny kterych se desim.. hnus.. clovek uz nebude ten dvacetilety ale uz dospela tricitka.. ☹ 😀 A mocinky ti gratuluju k brisku, at se tam miminku libi a hezky rostete 🙂
@jane_s a co ty, testovalas? kdy ma prijit mrcha?
Ja 3. tyden cyklu mela silene motolice a nevolnosti, trvaly tyden a ted zase nic. Uz se mi ani nechce testovat.. ☹ na druhou stranu, jak tu naskakuje nekolik novych albicek s novyma // tak me to hodne laka.. 🙂

jane_s
10. črc 2012

@skorepka Už se stalo😀Je tady, opět se vetřela potvora jedna😀 nenávidím jíííííí... včera to vypadalo nadějně, tak jsem udělala test a nic a večer přišla no:-/ co Ti budu povídat, zklamání bylo ale to je život, nejde to hned..počkáme si😉

skorepka
10. črc 2012

@jane_s ☹ Mrcha jedna podsita 🙂 a ty vis kdy mas ovulku? snazite se v tehle dnech? Ja teda nevim kdy ji mam. Malou sme pocali 3dny pred mrchou, ale ted nevim, 7 mesicu neberu prasky, tak se asi posunula. Ted ta posledni mrcha co mi prisla (jak jsem mela ducha) tak prisla taky vecer, 3 dny jsem spinila a lehce krvacela, po 2 dnech sme se milovali a zase jsem zacla trosku spinit. TAk vubec netusim. Jee ja se tesim hlavne na to az bduu modelovat miminko pro tatinka a jak na to bude reagovat.. 😀 Ty to tvemu reknes jen tak, nebo mas neco spesl?

jane_s
11. črc 2012

@skorepka Ahojky, ano vím, kdy mám ovulku, jednak to cítím v podbřišku a jednak zkouším OVU testíky😉 Ty si nepřemýšlela o testech? Tyyy jo fakt 3 dny před MS jo? Tak to je mazec! Koukám, že to máš taky jako blázinec vid?😀 No já bych manžu vzala asi na večeři a tam mu dala krabičku😀 tak jsem ale zvědavá, kdy to bude😀D fakt už bych si to přála🙂 A teď čekáš na MS nebo na OVU?🙂

skorepka
11. črc 2012

@jane_s jeee krabicku a v ni test? 😀 tak to je takova obracena zadost o ruku - vynikajici! To se mi moc libi 🙂
Covece ted cekam na rano, to si udelam test co jsem si dnes koupila 10mlU/ml 🙂 Pred asi 4 ma mesicema jsem mela hustsi vytok v prostred cyklu a minuly mesic uz jsem nepostrehla, tak uvidime. Ted nevim jestli jsem nebo ne, zatim mame cas, tak nepospicham. Ale byla bych rada byla 🙂 Ale to ty znas 😉

jane_s
12. črc 2012

@skorepka A tak jak to dopadlo?😉 myslím na Tebe, testovala jsi kočko?😉 Tfuj tfuj..

skorepka
12. črc 2012

@jane_s jj zase jen duch - blbe je ze nevim kdy mam ovulku a kdy bych mohla otehotnet, ale dle mne bych mohla byt tak 3t. ale bud tam nic neni, nebo jen duch.. jak na to koukam tak uz si ho tam asi vsugeruju.. no nevim, dalsi zkusim pristi tyden a za 2 mam dostat mrchu, tak uvidim A DEKUJU za ucast 🙂

jane_s
12. črc 2012

@skorepka Tak dej vědět, budu netrpělivě čekat, třeba to fakt vyšlo ty jo😉 to by byla bomba vid?🙂

skorepka
12. črc 2012

@jane_s to jo, libilo by se mi to. 🙂

evly
16. črc 2012

Ahojte děvčata, ráda bych se k vám přidala, mám teď poslední 3 pilulky, tak si odbudu své dny a uvidíme. Sice jsme tak plánovali, že začneme zkoušet až na podzim, ale u každého je to jiné, takže se necháme překvapit, jak to půjde nám... když se zadaří dřív, tak se zlobit nebudu. Stejně mám práci už jen na rok, by se aspoň vyřešilo tohle.

jane_s
20. črc 2012

@evly Ahojky, Tak přeju hodně štěstíčka, na nic nečekejte a hurá na snažení, je to lepší začít dřív, protože i já teď vidím, že to nejde prostě hned, ale třeba budeš mít větší štěstíčko😉 moc Ti to přeju a budu ráda, když si napíšeme😉 Bereš něco? Nějakou kyselinu listovou?😉

evly
23. črc 2012

@jane_s Děkuji, no uvidíme, necháme tomu volný průběh, právě nám přišla "návštěva", ale tak za 2-3 dny odejde a můžem na to vesele vlítnout. Listovku jsem si nasadila, ale jinak to zatím nehrotím, kuřačka nejsem, jen začínám raději snižovat počet zelených čajů, co vypiju, ať si pomalu zvykám. Všimla jsem si, že jste měli nedávno výročí svatby a už se nějakou chvíli snažíte... To chce dovču, pohodičku a půjde to samo 😉 My si zrovna včera říkali, že za 3 měsíce budeme mít rok od svatby, to to letí. A v pátek mi kamarádka točila prstýnkem a vyvěštila mi kluka a pak holku, tak jsem zvědavá.. na to, že plánujeme zatím jedno je to dobrý 😀

jane_s
23. črc 2012

@evly Tak ať se zadaří, je dobře, že bereš listovku, taky ji užívám, tou se nedá rozhodně nic zkazit😉 Tak a´t potvůrka odejde a můžete se dál snažit..a tak plánuješ vyzkoušet OVU testy nebo to teď necháš chvíli přírodě😉? Jj my jsme měli před rokem a kousek svatbu a teď se budeme asi tak po 4. snažit, zítra je tu asi OVU jako na koni😀 tak se musíme otáčet a pořádně makat..jééé taky jste měli svatbu takhle, no tak to je nejvyšší čas se začít snažit, tak ať to vyjde bez problémů a co nejdříve😉 Kdykoli napiš, budu ráda!

simko77
26. črc 2012

@jane_s

@evly ,tak holky vítajte 🙂 také vám držím pěstičky. Nám první pokus po práškách nevyšel....i když mě MS napínala 😉 ,tak se těším na další příležitost po MS 🙂 jedině si pohlídám polodné dny...jinak to nechám,,osudu..

jane_s
26. črc 2012

@simko77 Ahojkyyyy😉 tak ať to vyjde, kdypak vás čeká další snaženíčko?😉 U nás proběhlo ale asi marně, jelikož zdraví si prostě nevybírá no, potvora! Tak ať to vyjde😉

simko77
27. črc 2012

@jane_s
@jane_s snaženíčko hned jak MS zamává 🙂 ,no snad se trefíme. Jak počítáš si plodné dny atd něco takového??

jane_s
27. črc 2012

@simko77 No já jsem zkoušela teď dvakrát za sebou OVU testy, tak jsem tak nějak vypozorovala, jak se tělo chová v těch dvou dnech kolem OVU a te´d už pojedu bez testů a někdy to snad dopadne..ono pokaždé to je jinak, chce to vychytat, minule jsem měla OVU 17DC a teď 15DC, je to plus minus no.. a jak dlouho se snažíte?😉

simko77
27. črc 2012

@jane_s v březnu jsem měla samovolny potrat,takže začínáme po 3 měsících antiků a takového toho psychyckého dání dohromady 🙂 🙂 . Mohla jsem dřív,ale nechtěla jsem.Jak se tělo chová kolem ovu?? já si např. měsíc spočítám plodné dny a uvidíme ,o).Pomohl ti nějak ten test? také držímpěstičky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jane_s
27. črc 2012

@simko77 JJ test je super věc, určitě doporučuji, aspoň jednou, abys prověřila, zda OVU probíhá a kdy asi tak, každý to má totiž jinak, fakt vůbec neplatí pravidlo že je to uprostřed cyklu. s tím potratem mě to mrzí☹ ale vy se dočkáte uvidíš, co nejdříve jasan? Budu na Tebe myslet a dej vědět😉 Já jdu v pondělí na gyndu, asi cysta☹ tak jsem z toho zase špatná, nic nemůže jít normálně, mrzí mě to!

jane_s
27. črc 2012

@simko77 Jinak kolem OVU mám neustále vlhé kalhoty a pocit vlhka dole a pobolívá mě dva dny podbřišek víš?

simko77
27. črc 2012

@jane
@jane_s jo, to jsem taky četal že se tak projevuje ovu...., asi si jeden koupím at vím a kdy se to a jak aplikuje 😉 vůbec netuším ...díky za info, držím palce!!! snad na vánoce budeme mít obě mimíska v bříšku 🙂

liska06
14. srp 2012

Ahoj holky jsem znovu tu 🙂 , mám skvělou zprávu, no až zas tak skvělá není, snažíme se od dneška tak uvidíme . Včera mi zkončila ta mrška, tak uvidíme a budeme sexíkovat v kuse, jenom aby jsme se u toho nezadřeli 😀 😀
@jane_s
@simko77

jane_s
14. srp 2012

@liska06 No super beruško, držím pěstičky, my to dokážeme vid že jo?😉 Jsem s Tebou!!!! 😉

terulin
14. srp 2012

Ahoj holky, ráda bych se přidala... v červenci jsme o miminko přišli při samovolném potratu v 11 tt a rádi bychom se v říjnu pustili do dalšího kola. Tentokrát snad se šťastným koncem.

liska06
14. srp 2012

@jane_s Jasně Janičko 🙂 , my to dokážeme a budeme báječné maminky 😀 Jak jsi pokročila s tou potvorou? Už je fuč?

liska06
14. srp 2012

@terulin ahoj to je mi líto, určitě už bude vše v pořádku, musí 🙂 tak se hezky uzdrav a bude dobře.

terulin
14. srp 2012

@liska06 Tentokrát už to musí být úplně dobrý. Tak jsem se rozhodla přifařit do skupiny, kde se optimisticky plánuje v podobném časovém horizontu...

liska06
14. srp 2012

To víš že to bude dobré, už musí být jen dobře 😀 . Vytrpěla jsem si dost a tty také že. Já nemít hoky tady které jsou hodné a hodně mě podporovali a podporují tak jsem asi u cvokaře ☹ . Ale mám je, tak že jsem za ně moc ráda a za celého modrého koníčka také.

jane_s
14. srp 2012

@terulin Ahojkyyy, vítej mezi námi snažilkami..neboj se, teď to vyjde a už to klapne,..budeme na Tebe moc myslet..někdy je život nekompromisní:-/ ale my to dokážeme tady všechny🙂 držím mooooc pěstičky!!!!
@liska06 I ty to beruško moje dokážeš, vím to..už se hezky snažíte?😉 nová fotečka vid?😉

liska06
14. srp 2012

ještě né koukáme na komedii a pak půjdeme snažílkovat 😀, no já jsem měla starou fotečku tak jsem se vyfotila, mám skrácené vlasy a novou jinou barvu na vlásky 🙂 však i ty to dokážeš a budeme těhulkovat spolu
@jane_s