Snažení po revizi, za jak dlouho a proč?

kaja2016
18. bře 2018

Holky, jak je to s tím snažením po revizi? Četla jsem na to hromadu názoru. Doktorka mi říkala 3 měsíce počkat. Posledně jsem to tak udělaly a máme dcerku, takže to zafungovalo. Teď už je mi ale zase o 3 roky více a říkám si, proč čekat. Je to kvůli výšce sliznice, nebo proč? Beru Fertiprona, je tam inositol, listovka, vitamíny.

monaaceek
18. bře 2018

ahoj..já jsem taky po revizi čekala 3 měsíce..I když každý říkal,že je pohnojeno,tak můžeme hned.Ale pěkně jsem poslechla svoji Dr. a začaly jsme až po tech 3 měsících.Je to dobré kvuli menstruaci a taky jak píseš..sliznice a taky aby se vse urovnalo a poradne uzdravilo.Prece jen tam zakrok je..nepospíchej

oveckaluky
18. bře 2018

Mně v nemocnici řekla doktorka půl roku počkat, při propouštění jiný doktor, že se doporučuje 3 měsíce čekat, ale že ani sám neví proč, a na kontrole u svého gynekologa mi po 14 dnech řekl, že dle UTZ je všechno v pořádku, tak jsem se ptala (taky s ohledem na věk) a řekl mi, že ty 3 měsíce jsou blbost, že pokud se na to cítíme, stačí počkat na 1. MS. Že se to stejně povede, až bude tělo zase připravené, že uspěchat to nejde. A měl pravdu - povedlo se za 7 měsíců 🙂

leniczka23
18. bře 2018

Je to.blbost..udelej to.podle toho jak se citis..pokud o.k. a citis ze bys nemela cekat tak jdete do toho a na nic necekej..telo.vi co dela, kdyby na to nebylo pripravene, neotehotni..drzim moc palce..

cervik1111
18. bře 2018

Ja jsem 2xpotratila,a vzdy radeji cekam ty 3 mesice,tedy tak,jak většinou doktor rika.Rikam si,mozna to prece k necemu je,mam vzdy par mesicu ,,divne,,zbarvenou menstruaci...Tak si rikam,ze se to telo regeneruje 😕😕

kepu
21. bře 2018

@kaja2016 pockala bych jeden cyklus a sla hned do toho ... Taky jsem to tak mela ale povedlo se az po roce a pul ....