Snažení září 2019.

julinecka24
11. zář 2019

Ahoj holky otevírám novou diskuzi snažení o miminko v září ja jsem dnes 5dc začala jsem brát druhý cyklus clostik tak uvidíme už bych byla ráda kdyby to konečně vyslo

terezatomesova
18. zář 2019

Ahoj holky taky se k vám přidám 🙂 tři dny před ms jsem měla úplně slabého ducha přiložím foto . Další dny nic . Ms má dorazit dnes, tak uvidíme . Břicho mě pobolívalo asi 14 dní prsa bolí taky tak dlouho což nemívám, vždy mám bolesti až když to mám dostat a teď si tu tak spokojeně lítám po baráku a snažím se se zabavit jak se dá jen ať na to furt nemyslím. Ale nedá mi to . Jsem prostě zvědavá a těším se . Doufám že ta červená mrcha nepřijde 😀

julinecka24
autor
18. zář 2019

@andrusinka tak dej vědět a pošli foto testu at ti pak mužem rict

julinecka24
autor
18. zář 2019

@terezatomesova ahoj a dělala sis test??

007renda
18. zář 2019

Ahoj, my se teď druhý měsíc také snažíme o mimi, po kyretáži a s 3mesicni pauzou. Tak doufám, že se zadari. Nevím, kdy přesně mám mít ovu. Výpočet ovu mám jen v aplikaci. Jinak si ovu testy nedělám. Asi by mne to více stresovalo. Od září zkoušíme mít pravidelný sex po celý měsíc. Tak uvidime. Jestli se trefime...

terezatomesova
18. zář 2019

@julinecka24 mě právě nesla vložit fotka zkusím znova

terezatomesova
18. zář 2019

Tak nejde stále nic vložit . Dnes jsem si dělala opět test ms dnes nedorazila ale test negativní kdyby aspoň ten duch co tam byl před pár dny 😀

julinecka24
autor
19. zář 2019

@007renda uvidis tak nam dej pak vedet klidne i testik jsem muzez dat at ti poradime

@terezatomesova tak zkus clearblue co ukazuje tydny a uvidis drzim palecky

terezatomesova
19. zář 2019

@julinecka24 ms zatím nikde test negativní stále i clearBlue 😀 jak jsi na tom ty ?

hanicka2310
19. zář 2019

@julinecka24 ahoj dnes jsem cca 7 dní po ovulaci. Protože přesně nevím který den byla. A ještě jsem netestovala.

julinecka24
autor
19. zář 2019

@terezatomesova já jsem dnes 13 DC a zítra mám mít ovulaci

julinecka24
autor
19. zář 2019

@hanicka2310 tak dej vědět až budeš restovat

julinecka24
autor
20. zář 2019

Ahojky holky všem tehulkam gratuluji 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a těm co se ještě snaží držím palečky ;) :andel: :andel:
Já jsem dneska byla u doktora protože jsem začala brát druhý cyklus clostik od 5 DC až do 9dc a do toho ještě kyselinu listovou říkal mi že folikulu má už na pravé straně 18mm tak že ovulaci mám dnes a zítra tak doufám že už po roce a půl snažení konečně dopadne v pořádku a doufám že už taky budu mezi tehulkami :srdce: :srdce: :srdce: 🙂 🙂

linda_22
20. zář 2019

@julinecka24 Tak držím palce, snad se konečně zadaří 👍
já musím ještě čekat, ovulaci čekám pondělí, úterý.

držím palce i všem ostatním

linda_22
20. zář 2019

@hanicka2310 určitě už se to povede, dej vědět až budeš dělat test, držím palce 🙏
jsem zvědavá i za tebe 🙂

julinecka24
autor
20. zář 2019

@linda_22 jj děkuji doufám že konečně jo

julinecka24
autor
20. zář 2019

@hanicka2310 ahoj jak si na tom

hanicka2310
20. zář 2019

Zatím nic MS má prijit za 6 dní. Ještě jsem nedělala test. Asi brzy ne?
Ale zatím žádné příznaky ane trhu ani ms

julinecka24
autor
21. zář 2019

@hanicka2310 zkus test uz muzez testovat aspon budes vedet jak na tom jsi

007renda
21. zář 2019

@hanicka2310 já bych spíš testovala tak dva dny po vynechání. Test můžete mit pozivitni, ale i tak může se MS dostavit a nakonec bude zklamana...

sluckynek
21. zář 2019

Ahoj přidám se k vám. Snažíme se od března 2017 v březnu 2018 se povedlo bohužel ne na dlouho potrat ve 21+2 TT v únoru se povedlo zamkle těhotenství dvou embryek 😭 docházíme do ivf centra a po 4 měsících se mi sama spustila ovulace ! Tak jenom doufám že to vyšlo 🍀 do začátku cyklu mám -+9 dní

julinecka24
autor
21. zář 2019

ahoj tak to mi je lito tak doufam ze konecne se ti to udrzi a hlavne povede

julinecka24
autor
21. zář 2019

tak holky ja mam dnes pozitivni ovu test

mimisef
21. zář 2019

Ahojky po roce jsem teď na pohotovosti zjistila že jsem těhotná 🍀🙏 každý měsíc silenyho testování před ms,oplakana menstruace a kdy mi doktorka musela minulej měsíc píchnout vyvolávací injekci na zpožděnou ms...tak jsem si řekla dost s*** na to.... vyházela jsem všechny ovu a tt testy...nechtela o těhotenství slyšet ani slovo a ono se nečekaně zadařilo .... takže opravdu je to v hlavě 😳Nechci to zakriknout zatím ještě není nic vidět na ultrazvuku....je brzy.... všem přeji ať se vám zadari co nejdříve 🍀❣️

terezatomesova
22. zář 2019

@mimisef ať pěkně roste kulihrášek 🙂

mimisef
22. zář 2019

@terezatomesova děkuji 🍀🤗🙏❣️

julinecka24
autor
22. zář 2019

@mimisef tak to gratuluji pak se pochlub foteckou

mimisef
22. zář 2019

@julinecka24 až bude vidět na ultrazvuku srdíčko ❣️tak určitě....zatím mám jen testiky

julinecka24
autor
23. zář 2019

@mimisef ok tak se tesim az se pochlubis

hanicka2310
23. zář 2019

U nás dnes lehké špinění ráno a od té doby zas nic. MS má prijit ve středu 😠😠😠

nina004
23. zář 2019

Ahojte dievcata, myslite, ze je tento ovu test pozitivny? Je to prvy test, co mi vysiel takto tmavy, ale aj tak mi pride, ze ta prva ciarka je rozpitejsia a trosinku svetlejsia. A ak je to pozit. ovu test, tak je ovu dnes alebo bude neskor?