• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimi od února 2013

30. listopadu 2015 
@cital tak to máš dobrý, že to asi poznáš :wink: Mě píchalo na boku jeden víkend a pak zase za týden, slabý výtok jsem měla mezi víkendama, co mě píchalo a chuť na sex mám pořád stejnou. Takže já si tak můžu hodit korunou nebo zkusit ty OVU testy. A na to se chystám v březnu.
19. únor 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je zase nadělení...v Brně od rána sněží a sněží a sněží mokrej sníh....to zas bude pleskanice :unamused:
19. únor 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rradka to bude cesta z práce, 60 km autem, jak já se tĕšííím :unamused:
19. únor 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já miluji sníh! Je to krásné :slight_smile:.
19. únor 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prcci neskutečně rostou :slight_smile: malá bude mít už v březnu 5! Šíleně to letí ... doma už se strašně těšíme na malé miminečko :slight_smile:
Sníh... mám ráda... když je čerstvě napadaný... ale pak to tání... a ledovky... brrrrr... to nesnáším.. už se těším na jaro a léto :slight_smile:
19. únor 2013 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pp82 děkuji za podporu...mě stačí když se zadaří do konce léta, aby mi to vyšlo do konce rodičáku, ale samo že čím dřív tím líp :wink: :slight_smile:
19. únor 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tedy už té zimy mám letos dost a ci jaro :grinning: o víkendu bychom měli stěhovat tak samo že má začít MRZNOUT a sněžit ...chjo... :frowning2:
19. únor 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozinka3 jééé , to to máme nastejno :slight_smile: malý bude v květnu 5 :slight_smile: tak taky plánujeme miminečko :slight_smile:
19. únor 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinda85 a kam se stěhujete? Někam z Kladenska? Bude vám někdo hlídat? My se s manželem stěhovali už 5x (prvně po podnájmech) a tedka sháníme pozemek, že bychom si chtěli postavit. Tak snad po 6.už to bude naposledy :slight_smile:
20. únor 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital já miluji sníh, jen když tuhne a mrzne. Máme 5 nad nulou a zase trošku padá a ještě k tomu svítí sluníčko :unamused:
20. únor 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinda85 Máš rodičák na 3 roky? Já jen na 2, takže bych ráda otěhotněla tak do května. Ale kdyžtak to prodloužím, však se nic neděje. Ještě že to tedka jde.
20. únor 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem 20DC a neco se umě deje, bud dorazí MS nebo nevim, trochu špinění a pobolíváni :unamused: , ale jsem ted první měsíc bez antiko a ani jsem netušila, že by jsme to dali na poprví! :unamused: takže jestli MS dorazí, tak se nebudu zlobit. :dizzy_face: i když překvápko by to bylo :dizzy_face:

Jinak dnes má Danielek ROK, svůj krásný a spokojený prvníROK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pp82 všechno nejlepší Danielkovi, a tobĕ držim palce ať to vyjde :wink:
20. únor 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rradka stěhujeme se o kilometr dál :slight_smile: pořád ve stejném městě jen do vlastního baráku (doted jsme taky lítali po nájmech a ten poslední nás k tomu už dokopal) a hlídat bude snad moje máma u které byl malej i přes víkend když jsme malovali :wink: a jak se pohybují pozemky v okolí Brna? tady v okolí Prahy je to nářez, ale já jsem městská takže na vesnici nechci a ve městě tak milion a půl jen pozemek zasítovanej :unamused: taky jsem přemýšlela že si dám na dva ale nakonec jsme napsali pro jistotu tři :wink:
20. únor 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinda85 tak zítra stehování? závidím, taky už se nemůžu dočkat až budeme ve velkým a malý budemít svůj pokojíček, tak to hezky zvládněte!!! Dnes jsem 22DC, tak jsem zvedavá co z toho bude! :astonished:
22. únor 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem dnes také 22DC, tak uvidíme, ale spíš si myslím, že asi nic... :unamused:
23. únor 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já sem včera byla 14 DC, malá u babičky, tak že si uděláme hezký večer, no a při sexu mě to bolelo v podbřišku :frowning2: tak vůbec nevím co to bylo :frowning2:
23. únor 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrytess no tak umě asi opravdu nic,ráno lehkéšpinění, ale necadí,jedeme dál ne? :slight_smile: :wink:
23. únor 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata snažilky, dlouho jsem se neozvala.. Držím vám všem palce, ať se co nejdříve zadaří :wink: Já stále kojím a stále jsem bez MS, takže to zkoušíme a uvidíme :wink:
23. únor 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak jste si užili víkend a snĕhovou nadílku?:slight_smile:
24. únor 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem si konečně po několika dnech našla chvilku :slight_smile: hlásám že bydlíme, sice všude plno věcí na vybalování, ale bydlíme :grinning: Matynek už spinká ve svém pokojíčku tak jsem zvědavá jestli vydrží až do rána nebo v noci přileze :grinning: něco nového? My ted moc nesnažili, ale myslím že to ani vadit nemuselo PD bych měla mít snad začátkem března uvidíme :wink:
24. únor 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinda85 ahoj, tak jste to všechno zvládli? Super! My byli na víkend u tchánovců, malá tam šíleně řádila se staršími sestřenkami a bratránky.Mám pocit, že jsem si přivezla cizí dítě :slight_smile: doufám, že ráno bude zase hodná holčička :wink: Jinak jsem v sobotu dostala krámy. I když jsem s tím počítala, tak lehké zklámání bylo. Přece jen člověk doufá, že by to mohlo vyjít. Ale jak píše @pp82 Jede se dál!!! :wink:
@lucinda85 vy už máte normální postýlky, že malej může dojít? Jinak pozemky v Brně nebo kolem Brna jsou asi stejná tragédie jako v Praze a okolí :unamused: Drahý. Ale třeba něco najdeme :wink: A já jsem taky městská. Venkov je krásnej,ale mě to stačí na víkend/dovolenou a a už se těším domů.
24. únor 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, abychom přejmenovali skupinu, jinak sem nikdo nepůjde :slight_smile:
25. únor 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to dostala v pátek, ale bždycky jen když jdu na velkou tak zašpiním a tím to hasne, tak nevím co to toto je ?
Jinak typozemky hruza, ale my melynaštěstí kejdu, sousedí nám prodaly zahradu a my z ní udělaly pozemek a vašlo nás to sezasítováním na 40tisív! ale jsme na vesnici tak to jde!
takže já dnes 3DC, jestlije to tedy MS a jak vy ostatní?
25. únor 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem 24 DC a lehce mě pobolívá v podbřišku...tak nevim jestli už se mrcha hlásí a nebo, že by??? Ale spíš si myslim, že nejsem :frowning2:
25. únor 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jsem 13DC tak muzeme jen doufat ze se nam to podari :slight_smile:
25. únor 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já už dneska 2x blíla, ale jelikož mě k tomu bolí celé tělo, tak to asi těhotenství nebude :grinning:
25. únor 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čím více se snažíme tím více se hádáme a oddalujeme........toto není na mě..hrozný to čekání a doufání :frowning2:
25. únor 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem dneska 2DC. Takze se tesim na dalsi snazilkovani:wink: Holky, davate si po sexu nohy nahoru? Pomohlo vam to nebo nekomu znamemu?
25. únor 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluneccnicee tak to je mi lito...ja mam doma chlapa, kterej zas nechape, proc to tak resim a nenecham to na prirode. Takze jsem rada, ze aspon tady s vama si muzu o tom "pokecat"
25. únor 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek