Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

rradka
19. únor 2013

@cital tak to máš dobrý, že to asi poznáš 😉 Mě píchalo na boku jeden víkend a pak zase za týden, slabý výtok jsem měla mezi víkendama, co mě píchalo a chuť na sex mám pořád stejnou. Takže já si tak můžu hodit korunou nebo zkusit ty OVU testy. A na to se chystám v březnu.

rradka
19. únor 2013

holky, to je zase nadělení...v Brně od rána sněží a sněží a sněží mokrej sníh....to zas bude pleskanice 😒

kubale
19. únor 2013

@rradka to bude cesta z práce, 60 km autem, jak já se tĕšííím 😒

cital
19. únor 2013

Já miluji sníh! Je to krásné 🙂.

kozinka3
19. únor 2013

Holky prcci neskutečně rostou 🙂 malá bude mít už v březnu 5! Šíleně to letí ... doma už se strašně těšíme na malé miminečko 🙂
Sníh... mám ráda... když je čerstvě napadaný... ale pak to tání... a ledovky... brrrrr... to nesnáším.. už se těším na jaro a léto 🙂

lucinda85
19. únor 2013

@pp82 děkuji za podporu...mě stačí když se zadaří do konce léta, aby mi to vyšlo do konce rodičáku, ale samo že čím dřív tím líp 😉 🙂

lucinda85
19. únor 2013

já tedy už té zimy mám letos dost a ci jaro 😀 o víkendu bychom měli stěhovat tak samo že má začít MRZNOUT a sněžit ...chjo... ☹

marmazel
19. únor 2013

@kozinka3 jééé , to to máme nastejno 🙂 malý bude v květnu 5 🙂 tak taky plánujeme miminečko 🙂

rradka
20. únor 2013

@lucinda85 a kam se stěhujete? Někam z Kladenska? Bude vám někdo hlídat? My se s manželem stěhovali už 5x (prvně po podnájmech) a tedka sháníme pozemek, že bychom si chtěli postavit. Tak snad po 6.už to bude naposledy 🙂

rradka
20. únor 2013

@cital já miluji sníh, jen když tuhne a mrzne. Máme 5 nad nulou a zase trošku padá a ještě k tomu svítí sluníčko 😒

rradka
20. únor 2013

@lucinda85 Máš rodičák na 3 roky? Já jen na 2, takže bych ráda otěhotněla tak do května. Ale kdyžtak to prodloužím, však se nic neděje. Ještě že to tedka jde.

pp82
20. únor 2013

Tak dnes jsem 20DC a neco se umě deje, bud dorazí MS nebo nevim, trochu špinění a pobolíváni 😒 , ale jsem ted první měsíc bez antiko a ani jsem netušila, že by jsme to dali na poprví! 😒 takže jestli MS dorazí, tak se nebudu zlobit. 😵 i když překvápko by to bylo 😵

Jinak dnes má Danielek ROK, svůj krásný a spokojený prvníROK 😵 😵 😵

kubale
20. únor 2013

@pp82 všechno nejlepší Danielkovi, a tobĕ držim palce ať to vyjde 😉

lucinda85
20. únor 2013

@rradka stěhujeme se o kilometr dál 🙂 pořád ve stejném městě jen do vlastního baráku (doted jsme taky lítali po nájmech a ten poslední nás k tomu už dokopal) a hlídat bude snad moje máma u které byl malej i přes víkend když jsme malovali 😉 a jak se pohybují pozemky v okolí Brna? tady v okolí Prahy je to nářez, ale já jsem městská takže na vesnici nechci a ve městě tak milion a půl jen pozemek zasítovanej 😒 taky jsem přemýšlela že si dám na dva ale nakonec jsme napsali pro jistotu tři 😉

pp82
22. únor 2013

@lucinda85 tak zítra stehování? závidím, taky už se nemůžu dočkat až budeme ve velkým a malý budemít svůj pokojíček, tak to hezky zvládněte!!! Dnes jsem 22DC, tak jsem zvedavá co z toho bude! 😲

terrytess
23. únor 2013

Já jsem dnes také 22DC, tak uvidíme, ale spíš si myslím, že asi nic... 😒

marmazel
23. únor 2013

tak já sem včera byla 14 DC, malá u babičky, tak že si uděláme hezký večer, no a při sexu mě to bolelo v podbřišku ☹ tak vůbec nevím co to bylo ☹

pp82
23. únor 2013

@terrytess no tak umě asi opravdu nic,ráno lehkéšpinění, ale necadí,jedeme dál ne? 🙂 😉

snecek.v
23. únor 2013

Ahoj děvčata snažilky, dlouho jsem se neozvala.. Držím vám všem palce, ať se co nejdříve zadaří 😉 Já stále kojím a stále jsem bez MS, takže to zkoušíme a uvidíme 😉

kubale
24. únor 2013

Ahoj holky, jak jste si užili víkend a snĕhovou nadílku?🙂

lucinda85
24. únor 2013

ahoj, tak jsem si konečně po několika dnech našla chvilku 🙂 hlásám že bydlíme, sice všude plno věcí na vybalování, ale bydlíme 😀 Matynek už spinká ve svém pokojíčku tak jsem zvědavá jestli vydrží až do rána nebo v noci přileze 😀 něco nového? My ted moc nesnažili, ale myslím že to ani vadit nemuselo PD bych měla mít snad začátkem března uvidíme 😉

rradka
24. únor 2013

@lucinda85 ahoj, tak jste to všechno zvládli? Super! My byli na víkend u tchánovců, malá tam šíleně řádila se staršími sestřenkami a bratránky.Mám pocit, že jsem si přivezla cizí dítě 🙂 doufám, že ráno bude zase hodná holčička 😉 Jinak jsem v sobotu dostala krámy. I když jsem s tím počítala, tak lehké zklámání bylo. Přece jen člověk doufá, že by to mohlo vyjít. Ale jak píše @pp82 Jede se dál!!! 😉
@lucinda85 vy už máte normální postýlky, že malej může dojít? Jinak pozemky v Brně nebo kolem Brna jsou asi stejná tragédie jako v Praze a okolí 😒 Drahý. Ale třeba něco najdeme 😉 A já jsem taky městská. Venkov je krásnej,ale mě to stačí na víkend/dovolenou a a už se těším domů.

rradka
25. únor 2013

Ahoj holky, abychom přejmenovali skupinu, jinak sem nikdo nepůjde 🙂

pp82
25. únor 2013

no já to dostala v pátek, ale bždycky jen když jdu na velkou tak zašpiním a tím to hasne, tak nevím co to toto je ?
Jinak typozemky hruza, ale my melynaštěstí kejdu, sousedí nám prodaly zahradu a my z ní udělaly pozemek a vašlo nás to sezasítováním na 40tisív! ale jsme na vesnici tak to jde!
takže já dnes 3DC, jestlije to tedy MS a jak vy ostatní?

terrytess
25. únor 2013

Já jsem 24 DC a lehce mě pobolívá v podbřišku...tak nevim jestli už se mrcha hlásí a nebo, že by??? Ale spíš si myslim, že nejsem ☹

kubale
25. únor 2013

Holky ja jsem 13DC tak muzeme jen doufat ze se nam to podari 🙂

marmazel
25. únor 2013

tak holky já už dneska 2x blíla, ale jelikož mě k tomu bolí celé tělo, tak to asi těhotenství nebude 😀

sluneccnicee
25. únor 2013

Čím více se snažíme tím více se hádáme a oddalujeme........toto není na mě..hrozný to čekání a doufání ☹

rradka
25. únor 2013

Tak ja jsem dneska 2DC. Takze se tesim na dalsi snazilkovani😉 Holky, davate si po sexu nohy nahoru? Pomohlo vam to nebo nekomu znamemu?

rradka
25. únor 2013

@sluneccnicee tak to je mi lito...ja mam doma chlapa, kterej zas nechape, proc to tak resim a nenecham to na prirode. Takze jsem rada, ze aspon tady s vama si muzu o tom "pokecat"