• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimi od února 2013

30. listopadu 2015 
rradka@ moje řeč... my baby to asi mooooc řešíme.Chlapi to berou jako samozdřejmost, že to příjde.......
25. únor 2013 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi to zatím bereme jako zábavu, ale je fakt, že to budu brát jinak, když uplyne půl roku a pořád nic :frowning2: jinak nohy nahoru si dávám, ale nevím jestli to funguje nebo ne :grinning: jen si říkám, nevadí mi to a pokud to tomu pomůže, tak proč ne :slight_smile: ale je tu o tom na koníkovi někde celá diskuze. jednou sem na ní narazila.
26. únor 2013 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja sve telo nechapu. po ranu, kdzy jdu na wc tak zaspinim a tim to hasne.mela jsteto nektera takz, jsem bud 26DC a nebo jestli to spineni byla MS tak jsmem 5DC. si clovek nevybere. co mzslite? :astonished: :frowning2:
26. únor 2013 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, taky jsme začali pracovat na 2 teď v únoru, tak jsem zvědavá, zítra jdu na preventivku, tak třeba mě dr překvapí:slight_smile: i když asi ne:slight_smile:
26. únor 2013 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@pp82 a zkoušela sis udělat těhotenský test? Mohlo by jít o slabou menstruaci a přitom bys byla těhulka :wink: Já bych ti zkusila, jestli se ti to ještě nestalo.
26. únor 2013 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaela486 Ahoj, držím vám pěsti, aby tě dr.zítra mile překvapila! :slight_smile:
26. únor 2013 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak já dávam nohy nahoru když je přítel v koupelnĕ :grinning: jinak by asi koukal co bláznim :grinning:
26. únor 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky, mám to dostat v pátek,ale jelikož mě od včera pobolívá v podbřišku a prsa taky, tak jsem si dneska zkusila udělat test a jsou tam // sice je ta jedna slabá,ale je tam....tak teď nevím jestli jsem :slight_smile: před 8 týdny jsem potratila, tak snad to nejsou zbytky hCG. No, to asi uvidim následující dny, jestli se mrcha dostaví nebo ne....
26. únor 2013 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrytess potichounku gratuluju a určitĕ ti to vyšlo, držim palce ať už ta mrška nepřijde :wink:
26. únor 2013 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kubale děkuji, ale nechci nic zakřiknout a hlavně se hrozně bojím, aby to nedopadlo jako posledně (samovolný potr. v 7tt) :frowning2: doufám, že pokud to vyšlo, tak už to bude všechno v pořádku. Syn se nemůže sourozence dočkat, chudinka si myslí, že je pořád od minule v bříšku....
26. únor 2013 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrytess ahoj, klidně to už test ukazovat mohl, zrovna dneska sem o tom mluvila s kamarádkou, měla příznaky, tak si udělala test a přitom menstruaci měla dostat až za další týden, takže je nejspíš 3 tt, ale dr. jí řekl, že na ultrazvuk tak za 14 dní, aby tam bylo něco vidět. Hlavně se neboj, ať si to zbytečně nepřivoláš, tentokrát vše dopadne na výbornou, v pohodě donosíš krásné a zdravé mimi :slight_smile:
26. únor 2013 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrytess uvidíš že všechno bude v pořádku :wink: musíš v to vĕřit, a hlavnĕ se nestresovat co by, kdyby....jen si uživej a bude tobĕ i miminku dobře :wink:
26. únor 2013 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, moc Vám děkuju :slight_smile: no, uvidíme...určitě se o víkendu ozvu, jestli jsem to dostala nebo ne :wink:
26. únor 2013 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrytess ahoj, nebudu zatím gratulovat,ale věřím, že to dobře dopadne!!! Hlavně se nestresuj a užívej si to. A dej vědět,držím ti pěsti!
26. únor 2013 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rradka zkusila jsem testík, ale nic, ale byl to 20tkový, na ten asi bylo ješte brzy, 10tkový jsem ensehnala!!!
27. únor 2013 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pp82 koukám, že mám ještě mezery...20tkový je 20 dní od ovulace? Já jsem holt nevzdělanec, tak se mi nesměj :slight_smile:
27. únor 2013 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dneska jsme nechali vykastrovat našeho kocourka a teď se probral z narkozy a je chudak uplne mimo :frowning2: je mi ho tak lito jak se mu motaj nozicky, ach jo uz aby to mel za sebou :cry:
27. únor 2013 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kubale Chudák, snad bude brzo fit :wink: zvířata se ze všeho většinou brzy vylížou :slight_smile:
27. únor 2013 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak prý budu mít asi hodně silnou MS, nebo se tam něco děje....test bílý, tak uvidíme po neděli:slight_smile:)
27. únor 2013 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@rradka tak nějak blbne net a zase jsem tu dlouho nebyla :frowning2: ano postýlka už je rozšroubovaná a uklizená a malej spí ve svém pokojíčku v té první malé postýlce :slight_smile: velice mě překvapil, protože první noc vydržel skoro do rána a dnes taky do 7 :slight_smile: jen doufám že mu to vydrží. Jinak my ted jak furt jsme stahaný tak snaženíčko moc není tak bych byla velice překvapená kdyby to tento měsíc vyšlo :wink:
27. únor 2013 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dočítám že snad se i někomu už zadařilo. Tak potichounky gratuluju a přeji aby to vyšlo :wink:
27. únor 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@rradka nene nesmeju, ale já takypřesně nevim, jen to že 10tkový je citlivější jako pro ranejší určení tehu! :wink:
jinak dmeska 28DC a ofiko ms dorazila
takže to špinění bylo holt jen takové upozornění :unamused:
28. únor 2013 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucinda85 tak už bydlíte jo? a mylý už je velký postelz? my až se nastehujeme tak chci malého dát také do vetší postele, a samotného do pokojíčku
to mu bude rok a 7 m
28. únor 2013 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucinda85 Ahoj, doufám, že to malýmu vydrží a bude spát sám celou noc už napořád :wink: Jinak se ti vůbec nedivím, že během toho vybalování není moc času na "snažení". Ale třeba zrovna se zadaří, když člověk nedoufá :wink:
Já plánuju malou strčit kolem dvou let do velký postele. Ale sama v pokoji spí od 8.měsíce - hrozně jsme se rušili, jelikož máme obě dvě citlivý spaní.

Holky, tak to dneska vypadalo, že už došlo jaro!!! Jsme z toho úplně nabitá energií...a hrozně se těším na víkend, snad to počasí vydrží a vyrazíme někam na výlet.
28. únor 2013 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@rradka to ti jen závidím, že malá spá sama v pokojíčku. Náš Dany nespí ani sám v postýlce, jen když jí vidí tak ho chytá histerák. spí s námi a ted když je manžell po té operaci tak se rozloučíme :grinning: , pomuckáme :grinning: a jde spát vedle. máme takhle klid všichni, malej se budí každou chvilku, sedne si na postel a s e zavřenýma očima říká, tam, to, tata, mama a tak podobně! pak zase padne a zase chvilku spinká. loví čajik, dudlíka, prostě hruza.je to desne to jeho spaní apřes den spinkí na sedačce, jinak neusne a huláká! Když ho dám do postýlky, tak huláká, zrudne, zezelená :grinning: a až se nekdy poblinká!to me staršne štve, až buudeme mít druhý tak nevím jak akde všichni budeme spát. :confused:
28. únor 2013 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
1. bře 2013 v 07:58 • terrytess
@pp82 tak to jsem ještě neslyšela, že by se mimčo tak rozčilovalo, až by se poblinkalo!To je teda mazec. Ale až bude druhý, tak Dany bude starší a bude to zase jinak. A třeba bude ještě rád za svojí postýlku a svůj pokoj, kde bude mít klid od brečícího mrňouse :wink:
1. bře 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, menzes nikde a ráno na testu krásně silný // :wink: tak snad už teď bude všechno v pořádku :slight_smile:
2. bře 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrytess máš to tam :slight_smile:
2. bře 2013 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terrytess koukam, že jsi plzenanda, já taky! mohu vedet od kud? my na vesnici u nezvestic!!!
2. bře 2013 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek