Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

babbota
28. bře 2013

@klaudina22 tak šup šup, uzdravit manžílka a hurá na to 😀

babbota
28. bře 2013

@marmazel no, uvidíme...tak pokud to máš na srovnání cyklu, tak nemá cenu asi něco hrotit a nejlepší bude tomu nechat volný průběh...už jsem jednou poučená, že až to má přijít, tak to přijde ...bohužel, kolikrát to není tak jak chceme my 😝

vanessajane
28. bře 2013

babbota dakujem za odpovet.Zajtra si urobym test😄snad to vislo🙂 tak pak nápisu🙂.

klaudina22
28. bře 2013

@babbota jj, slíbil, že do víkendu bude zdravej 😀

marmazel
29. bře 2013

@babbota to si taky říkám, že až k nám ta nová dušička bude chtít jít, že přijde🙂 ale stejně se neubrání člověk takovému tomu zklamání, že není vše ok, a hlavně, když to zas dostane 🙂 a hlavně ještě, když já sem člověk, který má rád vše naplánované a tohle se fakt naplánovat nedá 😀

pp82
29. bře 2013

@lucinda85 já jsem objednaná až na 16.dubna, mela bych být podle poslední MS 6+3. teda jestli jsem dobře počítala. takže doufám, žer už bude srdíčko!!!nechci tam jít dříve, to by srdíčko určo ješte nebylo a jábych seopak nervovala dalších 14dní, 😒 do diskuzr určo mrknu!!!! 😲 😲 😲

lorrynka
29. bře 2013

ahojte máme 2.5letého chlapečka a teď 🙂 se snažíme o druhé mimi tak snad to nebude dlouho trvat a zadaří se i nám

agentkadaisy
29. bře 2013

@vanessajane Já jsem výtoky neměla zatím taky žádné a spíš jsem se tam dole musela namazat, abych v té zimě úplně neuschnula 😀

agentkadaisy
29. bře 2013

Holky, to je asi debilní dotaz, ale jak vzniká těhotenská cukrovka? Jde se tomu vyhnout třeba tím, že nebudu jíst sladké? 😅

berusinka1
29. bře 2013

@agentkadaisy Ahoj, těhotenské cukrovce se zcela zabránit nedá. Pokud máš k tomu predispozice, tak se Ti může objevit i kdybys sladké nejedla.

agentkadaisy
29. bře 2013

@berusinka1 To je dobře, jdu si dát oplatky - a bez výčitek 😀

vanessajane
29. bře 2013

@agentkadaisy.ahojky ja sem teda vise tidne sucha as moc🙂 dnes kupuji test sad tam budou // 🙂

babbota
29. bře 2013

@klaudina22 to je ale hodný manžel 😀

babbota
29. bře 2013

@marmazel já tě úplně chápu...druhým dokážu říct, uklidňující slova, ale sama jsem taky nedočkavá a nejraději bych byla, aby to bylo teď hned...no trpělivosti se budu muset učit celý život 🙂

babbota
29. bře 2013

@vanessajane není zač, tak pak dej vědět, jak na to jsi 😉

babbota
29. bře 2013

@lorrynka ahoj, budeme si držet navzájem pěsti, ať se zadaří... 🙂

babbota
29. bře 2013

...a jinak...já jsem dnes ráno měla bolesti břicha, jako bych to měla dostat, asi tak 20 minut, jak jsem vstala a pak už, ale dneska mi přijeli naši popřát, tak možná to bylo nervíkama, abych všechno stihla nachystat...

vanessajane
29. bře 2013

@babbota test negativ☹ kdys to nedostanu do pondělka udělám další.teplotu mám nad 37C.

lorrynka
29. bře 2013

@babbota děkuji jo budeme se navzájem tady podporovat a přát si at už se tam ten červík zase uhnízdí 🙂

procinko
29. bře 2013

Ahoj holky, tak jsem dnes 15DC a mám už 3 dny dost velké bolesti podbříšku 😒 , někdy až do zad, piju urologický a ženský čaj a doufám, že je to jen nachlazení a rychle to přejde. Snažení sice malinko proběhlo, ale dost mě ten podbříšek bolel, takže nic moc... ☹ . Jinak manžel i dcera jsou nemocní, tak jsme všichni doma v teple, když ten sníh zase napadl 😠. Mějte se hezky a všem držím palce 😉

vanessajane
29. bře 2013

Ahojky všem🙂 zítra mám dostat mrchu a konečně dnes po tidnu mám bylej vitok.BT se drží nad 37C nikdy sem bylej vitok pred mrchou nemnela.Tak doufám budu tehu🙂

marmazel
30. bře 2013

@babbota 🙂 já taky, a to už mě malá trpělivosti dost naučila 🙂
jinak, jen tak mimochodem, dneska sem si koupala speciál Blesku pro ženy, je celý o otěhotnění 🙂 to se teď hodí.

babbota
30. bře 2013

@marmazel jé, tak to se v úterý zeptám ve stánku, jestli ještě budou mít 🙂

marmazel
30. bře 2013

@babbota určitě 🙂 je to Blesk pro ženy speciál CESTA K MATEŘSTVÍ, PRO ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ OTĚHOTNĚT 🙂 za 17 kč

pp82
30. bře 2013

@agentkadaisy já mela tehu cukrovku a nejak na sladké extra nejím. tehdá mě řekli že to je z tech mojich milovaných mandarinek, když jsem jim řekla, že jich dám v tehu klído 2-3 kilča denně :D

pp82
30. bře 2013

😵 hezké velikonoce všem holky, tehulkám pohodové tehu 😵 a snažilkám brzké zadaření 😵

babbota
30. bře 2013

@pp82 tobě a samozřejmě i všem ostatním také přeji krásné Velikonoce 😀

agentkadaisy
30. bře 2013

@pp82 Tak to je fakt hodně! 2-3 kila 😀 V ovoci je cukru, že... 🙂

dora13
30. bře 2013

Ahoj holky. tak se k vam konecne uz muzu pridat a ne jen procitat 🙂
Tento mesic jsme s manzelem poprve meli nechraneny sex, tak uplne nepocitam s tim, ze by se to mohlo povest, ale zacala jsem resit jednu vec: jak se chovate ty zhruba dva tydny mezi ovulaci a MS, kdy clovek nevi, jestli je nebo neni tehotny? Myslim stran piti alkoholu, jezeni tataraku, brani leku a tak. Mne se ted rozjela alergie a dala bych cokoliv za zyrtec, ale mam z toho strach, ze co kdybych prece jen nejakym zazrakem byla tehotna...

babbota
30. bře 2013

@dora13 ahoj, vítám tě a přeji ti, aby se ti brzy podařilo otěhotnět 🙂 Já když jsem čekala Šimona, tak jsem otěhotněla neplánovaně a v té době jsem slavila 30 let (teďka je to přesně 2 roky, no a protože jsem to nečekala, tak jsem si klidnslavila a pila alkohol a kouřila (cigarety mi už ale moc nechutnaly), samozřejmě, že ihned po zjištění, že jsem v tom jsem s tím přestala, ale i z těch pár dní nezřízeného života jsem měla strach ale bylo vše ok. Jsem taky alergik, v těhohotenství a v podstatě i teď, kdy stále kojím, se mi alergie dost zmírnila a prášky jsem ani nemusela brát, ale jsou i některé, které se mohou brát i v těhotenství, nejlépe se zeptat v lékárně, popř. zajít za alergologem a říct, že plánuješ mimčo, ať ti změní medikamenty. Snad jsem aspoň trošku poradila 🙂